Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szwecja - gdzie??


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pawro5, Cześć

Dałbyś mi namiary na tego szweda gdzie można tanio wynająć domek.

2 osoby ja i mój syn.Jakie tam są warunki i jakie rybki chętnie pojechalibyśmy w maju

Pozdro

Tomek

mój mail kalinat1969@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawro5, obiecanki cacanki :razz: a relacji dalej nie ma. Ale już luzik...więcej Cię nie męczę :lol:

Witaj Darboch.

Moja wina...tylko moja wina.

Bardzo długo tu nie wchodziłem i ze spuszczoną głową przyznam się,że ...zapomniałem

Dopiero jak zadzwonił do mnie znajomy ze sprawą domku do wynajęcia wszedłem i ......wybacz mi.

Szykuję zdjęcia i jak tylko naucze się jak je tu umieszczać zaraz je wsadzę....

Pozdrawiam Cię serdecznie....i dziękuję za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego Pawro

Ja jeżdżę od kilku lat do Sweden na ryby,łowilem przeważnie szczupaki sandacze i okonie , w tym roku zamierzam polowic wegorze i liny , moje jeziora to juttern , lonnern , ostra silen. Jeśli posiadasz jakaś miejscowe godna polecenia to z chęcią przyda mi się jakaś odmiana.

Pozdrawiam Leszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pasikonik.

Tak jak pisałem ja jeżdżę w rejony południowej Szwecji w miejsca gdzie jeziora są raczej małe /parę hektarów/ nie ma wędkarzy za to ryb jest dużo.To okolica Vaxjo ,a jeziora to Helga,Bergsjon,Lorensjon....

Mnogość ryb to jedna sprawa....dla mnie najważniejsze jest to cisza i spokój no i odpoczynek od widoku ludzi...

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej Pawro.

Zarezerwowaliśmy ten żółty domek w Dio.Rozmawialiśmy właścicielem i wszystko mamy załatwione.Nie mam tylko wiadomości ile kosztuje wypożyczenie silników.Dzwoniłem do niego kilka razy pytałem o wszystko,a zapomniałem spytać o łodziopchacze.Masz może wiedzę jeżeli chodzi o cenę silników?

Przepatrzyłem stronę główną domku i nie ma nigdzie wzmianki o wypożyczeniu silników,a nie chcemy zasuwać na wiosłach.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr.

To trzeba go było spytać :razz:

A poważnie.On ma 6 czy 7 silników i na miejscu powiesz mu ile chcesz tych silników i sprawa załatwiona.Średnio za silnik trzeba mu zapłacić 650 700 koron./dasz radę przeliczyć na złotówki? :razz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pawro5.

W tym roku pierwszy raz wybieramy się z przyjaciółmi na ryby do Szwecji.Mamy na widoku kilka fajnych domków w południowej Szwecji ale w większości są już zarezerwowane,a te,które są nie mają już silników.Są tylko same łodzie.Czy w tych domkach o,których pisałeś są jeszcze wolne terminy w maju lub czerwcu i czy tych domkach są łodzie z silnikami na dwie załogi?

Liczę na szybka odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przemekr

Trzeba wejść na linki tych domków i zobaczyć w opcji "rezerwacje"

Tam jest wszystko o tych domkach o wyposażeniu i o rezerwacji.Prosta sprawa tylko trzeba uważnie poczytać.Już pisałęm kolegom na forum,że w novasolu dobre domki trzeba rezerwować dużo wcześniej tzn. 6,7,8 miesięcy wcześniej bo rezerwują je także koledzy wędkarze z innych krajów Europy i szukanie ich 3,4 miesiące przed wyjazdem jest trudne i trzeba dobrze szukać żeby znaleźć dobry domek dla wędkarzy w południowej Szwecji.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam mam pytanko próbował ktoś połowów łososi na północy tego kraju. Może ktoś będzie mi mógł pomóc, chodzi mi głównie czy można wędkować łososie metodą spiningową czy tylko muchową , inne sugestie i spostrzeżenia też mile widziane :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Mam pytanie?? Jadę 11.05.13 na tydzień w okolice miejscowości Gislaved nad jezioro Majsjon. Wiecie panowie i panie:) ile pieniędzy trzeba zabrać na ten tydzień. Nie wiem też ile kosztuje licencja na tydzień i czy był ktoś może kiedyś nad tym jeziorem.https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Pozdrawiam.

Rafał Seweryn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam. Mam pytanie?? Jadę 11.05.13 na tydzień w okolice miejscowości Gislaved nad jezioro Majsjon. Wiecie panowie i panie:) ile pieniędzy trzeba zabrać na ten tydzień. Nie wiem też ile kosztuje licencja na tydzień i czy był ktoś może kiedyś nad tym jeziorem.https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Pozdrawiam.

Rafał Seweryn.

No i jak ? Polowiles,czy moze jeszcze szczuple siedzialy w krzakach?

Tak na przyszlosc ,wszystkie ceny sa na necie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko próbował ktoś połowów łososi na północy tego kraju. Może ktoś będzie mi mógł pomóc, chodzi mi głównie czy można wędkować łososie metodą spiningową czy tylko muchową , inne sugestie i spostrzeżenia też mile widziane :smile: .

To zalezy gdzie chcesz lowic lososie?

Na niektorych odnickach rzek masz wyznaczone miejsca dla spiny i dla muchy albo dni parzyste i nieparzyste.Wszystko zalezy gdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko próbował ktoś połowów łososi na północy tego kraju. Może ktoś będzie mi mógł pomóc, chodzi mi głównie czy można wędkować łososie metodą spiningową czy tylko muchową , inne sugestie i spostrzeżenia też mile widziane :smile: .

To zalezy gdzie chcesz lowic lososie?

Na niektorych odnickach rzek masz wyznaczone miejsca dla spiny i dla muchy albo dni parzyste i nieparzyste.Wszystko zalezy gdzie .

Dzięki kolego za odpowiedz niestety już pobyt w Skandynawi dobiegł końca ,no i niestety zabrakło czasu by spróbować zapolować na króla bystrzyn.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje taki wyjazd na tydzien?? chodzi mi o zakwaterowanie jedzonko itp itd:)

Wszysto masz na necie - trudno ci zobaczyc ??

Sa akweny gdzie zezwolenie kosztue 250 sek za dzien a sa i jeziora za darmo

Zakwaterowanie tez zalezy gdzie i wiakim terminie ( wszystko na necie )

A ile jesz to ...... :shock: ....no nie wiadomo :razz:

Jak czegos nie znajdziesz w sieci to wal to pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.