Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach lipiec 2013


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam pytanie do spinningujących, jak u was wyniki ostatnio? W ciągu ostatnich 7 dni byłem 4 razy na rybach. 2 razy na rzece i 2 razy na zbiorniku zamkniętym, niestety, miałem tylko jedno szarpnięcie. Ryba się spławia, pływa przy samym lustrze. Nie kusi sie na nic, od woblerów, przez blachy po gumy. Czy u was też taka susza? Jutro może uderzę od czwartej do siódmej rano, to może coś wyczaruję, no ale jakoś tak się zniechęcam, bo nie wiem, czy teraz czas zły jest, czy może coś zacząłem źle robić -.-...

Pzdr

Dziś się wybrałem i tak jak u Cb. W południe nic kompletnie nic. Teraz taki przestój moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złowiłem dzisiaj pstrąga życia.... ale po kolei. Z racji wolnego po południa postanowiłem ruszyć na pstrągi. Złapałem wędke wsiadłem na rowerek i ruszyłem nad malutką pstrągową rzeczkę. Dojechałem na miejsce, przypiąłem rower do mostu i ruszyłem na rzeke. Idąc w jedną stone złowiłem dwa potokowce takie średniaczki 30+. Postanowiłem wracać, pomyślałem że słabo dzisiaj żerują,gorąco,lampa,nie ma sensu. Wracając rzucałem jeszcze w najfajniejsze miejscówki. Byłem już prawie na końcu odcinka kiedy w głębokiej rynnie na zakręcie burty mam silne branie. Zacinam. Ryba odjeżdza kilka metrów po czym podchodzi do powierzchni. Myśle kur... łosoś :) Co to za monstrum. Masakra. Ryba nie daje mi za duża czasu na myślenie i szaleńczo odjezdza w dół. Wskoczyłem dowody i ide za nią. Po jakiś 8 minutach mam rybe blisko siebie. Jest zaczepiona za czubek na jedną kotwice. Myśle, jak mi spadnie chłopaki mi nie uwierzą :mrgreen: Próbuje ją podbierakiem,mieści się tylko ogon. Ryba się wkurza i odjezdza. Za jakieś kilka minut znów mam szanse, próbuje podebrać za ogon, nie daje rady. Chwila zwątpienia, jak ja ją wyjme? W końcu udało mi się złapać ją za pokrywy skrzelowe,przycisnałem ją do siebie i z trudem wytargałem na brzeg:) Szybka sesja i cały trzęsąc się zwracam króla spowrotem rzece... :)

Obrazek

Gratulacje Dawid. Piękny. Obstawiam że ok 70 cm?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złowiłem dzisiaj pstrąga życia.... ale po kolei. Z racji wolnego po południa postanowiłem ruszyć na pstrągi. Złapałem wędkę wsiadłem na rowerek i ruszyłem nad malutką pstrągową rzeczkę. Dojechałem na miejsce, przypiąłem rower do mostu i ruszyłem nad rzekę. Idąc w jedną stone złowiłem dwa potokowce, takie średniaczki 30+. Postanowiłem wracać, pomyślałem że słabo dzisiaj żerują, gorąco, lampa, nie ma sensu. Wracając rzucałem jeszcze w najfajniejsze miejscówki. Byłem już prawie na końcu odcinka kiedy w głębokiej rynnie na zakręcie burty mam silne branie. Zacinam. Ryba odjeżdża kilka metrów po czym podchodzi do powierzchni. Myśle kur... łosoś :) Co to za monstrum. Masakra. Ryba nie daje mi za duża czasu na myślenie i szaleńczo odjeżdża w dół. Wskoczyłem do wody i idę za nią. Po jakiś 8 minutach mam rybę blisko siebie. Jest zaczepiona za czubek na jedną kotwice. Myśle, jak mi spadnie chłopaki mi nie uwierzą :-) Próbuje ją podbierakiem, mieści się tylko ogon. Ryba się wkurza i odjeżdża. Za jakieś kilka minut znów mam szanse, próbuje podebrać za ogon, nie daje rady. Chwila zwątpienia, jak ja ją wyjmę? W końcu udało mi się złapać ją za pokrywy skrzelowe, przycisnąłem ją do siebie i z trudem wytargałem na brzeg:) Szybka sesja i cały trzęsąc się zwracam króla z powrotem rzece... :)

http://imageshack.us/photo/my-images/21/x85m.jpg/

Mam nadzieję DAWID, że się mylisz i pstrąg życia jeszcze przed Tobą.

Wielkie gratulacje!

Nie trzeba łowić ogromnych sumów, szczupaków, żeby zaznać uczucia trzęsącego

się wędkarza z emocji. Czytając Twoją relację przechodzi dreszcz emocji :)

Ja w tym roku am wyjątkowo mało czasu na swoje hobby.
Tylko patrzeć jak nadrobisz to zaniedbanie.

Już się zaczęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień( codziennie) w pogoni za jaziami dał 3 szt godne uwagi( pow 40cm) i jednego lechona -50cm na woblerka równiez( Don Gucak swiadkiem)

Wczoraj troche nocnego spiningu i 3 małe sandaczyki, zycia na rzece brak.. wytrzymałem do 01:00 w nocy

Wszystkie rybki free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zasiadka typowa za leszczem na Odrze, rybki dopisały - ponad 20 sztuk głównie leszcze, trafiały się krąpie, leszcze ładne 50tki +/- najwięcej brań od około 7.30 do 9.00, potem było coraz to gorzej z każdą godziną. Chwilami brały na obie wędki, uważam, że jak ktoś dziś był nastawiony na leszcza to połowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.