Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach lipiec 2013


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszym stawem na sumy jest wisła, nie trafiłem jeszcze komerchy gdzie można by było tak połowić wąsacze, często trafiam jakieś kijany biegając za sandaczem w tym roku zaliczyłem 13stkę z żerańskiego, ale zazdroszczę Ci Tomek1 ładnych okazów i zapewne sprawdzonej miejscówki gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.Środa 31.lipca.Złowiłem 26szt.płotek.Wielkość standardowa jak na łowiska ,w których ja łowię 20-23cm.Woda w moich łowiskach wygląda jak zielona farba.Widoczne są stada dużych ryb pływających na boku.Dodam ze łowiska,na których łowię to są zbiorniki zaporowe.

xx8.jpg

U

ploaded with ImageShack.us

Może ktoś kto łowi na naturalnych jeziorach napisze jak tam woda wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.