Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Okolice Szczecina - co z tym spinnigiem? 2013


Insekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, czy jest tu ktos kto lowi "teraz" na spinning? Bylem na Cegielince, Dolna Odra, Odyniec, Kanał Kurowski, Przekop Parnicki, prawie nikt nie lowi na spinning. Specjalistow od białorybu masa. Gdzie sie teraz spinninguje w okolicach Szczecina? W wyzej wymienionych miejscach wyniki mialem marne... Pewnie dlatego nikogo nie ma. Moze cos doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No ja w ostatnich dniach Byłem na Odyńcu, Kanale Kurowskim i faktem jest że był długi przestój, ale od jakiegoś czasu zaczyna się coś dziać w kwestii spinningu. Sandacza i bolenia przynajmniej mam tutaj na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ryba doskonale żeruje, sandacze, grube szczupaki, okonie, kleni ostatnio połapałem. Na pewno nie można narzekać. Wystarczy znaleźć się w dobrym miejscu i odpowiednio podać. Nic więcej. Co ciekawe nawet wydawało by się ryby spokojnego żeru zajadają się narybkiem leszcze i wzdręgi biorą w pysk 5-6 cm gumy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym kolegom humor i fantazja dopisuje:) Rzeczywistość jest taka, że ludzi dużo, ryb mało, a jak już są to nie wymiary

dobre :mrgreen:

Na szczęście okolice Szczecina to nie tylko bulwary i ciąganie małych sandaczyków w tłumie. Wiem, że jest cała masa ludzi którzy od dworca PKP do Wałów całymi dniami stoją, co oni mogą wiedzieć jak jest gdzie indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie ze nic nie bierze, a w rzeczywistości to, albo pójdziecie raz -2 nad wdoe i już narzekacie ze nic nie złowiliście, albo chodzicie w miejsca w których nie ma ryb po prostu, fakt w Odrze, roku na rok ryb jest mniej (masa rybaków kłusoli), ale jednak przy odrobinie zawziętości można coś tam połapać.

post-10571-14544973390145_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem złapane większe, trza tylko być bez kitu upartym,3 dni łapałem same maluchy i jeszcze o wiele mniej brań, niż reszta wędkarzy bo nie kombinowałem z dropem tylko na zwykłą gumę.Bardziej martwiłbym się o debili na łódkach, jeden z takich skur***** wpłynął mi(15 metrów od brzegu) śrubą w plecionkę i se odpłynął,nie reagował jak krzyczałem i połowa plecionka poszła .........

A kupiłem ją tego samego dnia za stówke. Niewiem jak można być takim głąbem i nie liczyć się z innymi użytkownikami wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, dzisiaj na kanale Odry 3 szczupaki 52, 57 i ponad 60, oraz kilkanaście okoni ponad 20 cm i masa mniejszych, znowy wzdręge złowiłem na spina i do tego 2 krąpie :shock: normalnie w pysk zapięte.

No to ładnie się pobawiłeś, wzdręga ile miała? I to wszystko z łódki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się pobawiłeś, wzdręga ile miała? I to wszystko z łódki?

Łowiłem z brzegu. Wzdręga miała około 20 - 23 cm, mała się wydawała bo ostatnio tam trafiłem 29 i 33 cm.

Teraz chcę trochę za sandaczem pochodzić, ale raczej gdzieś na uboczu bo jak widzę butem wrzucane do wody niewymiarowe sandaczyki to mnie szlag trafia i nie mogę się powstrzymać przed zjeba...... gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem sie na sandacza w sobote , najpierw Krajnik Dolny ale po trzech godzinach bez pukniecia zmieniłem miejscówke na Łubnice . Tam na dropa trafiłem szczypaka ok 60cm. W sumie dzien stracony ale warto było chociaz dla tej jednej sztuki. Co do tematu sandaczowego to mam pytanie czy na Łubnicy w ogóle chodzi sandacz , no i czy koledzy moga polecić jakieś inne lowisko sandaczowe po za tym w centrum szczecina ,bo tam to faktycznie jakaś żeźnia jest !!!Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za rade. Czy móglbys powiedziec coś wiecej o tym łowisku tzn. na co tam sie szykować ,sandacz , szczupak ,jaki tam jest brzeg , wodery wystarczą . Pytam bo jechać taki kawałek i być nieprzygotowanym to bylo by nie fajnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.