Skocz do zawartości
tokarex pontony

Stowarzyszenie Przeczyce i Pogorie


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację.

Absolutnie masz rację.

Tyle że ja zaprosiłem na spotkanie gdzie wszystko się wytłumaczyłoby.

Tak dziwnie się składa że tutaj Prawie NIKT nie napisał do mnie , nie miałem szans podać swojego numeru telefonu i przekazać osobiście co chcę zrobić.

I tak się składa że na spotkaniu będzie około 20 osób i żadna z tego forum..................

Dlaczego tak jest że nikogo to nawet nie zainteresowało na tyle żeby się ze mną skontaktować .

A pisanie że chcę niby zrobić jakieś składki i się zwinąć ( nawet taka sugestia.....) to zwykłe świństwo z Twojej strony. Jak możesz nawet coś takiego napisać !!!!! Zrobiłeś ze mnie naciągacza i złodzieja - chcesz się wykazać na forum i krytykować ??

Dobrze - przyjdź o 15 na spotkanie , popatrz , posłuchaj a potem ewentualnie krytykuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Staszek, nie ma co się pieklić. Chcąc nie chcąc musisz trzymać nerwy na wodzy, bo jeszcze nie raz i nie 10 usłyszysz tego typu słowa. A tym więcej im więcej będziesz robił dla sprawy.

Tak to niestety jest. Trzymam kciuki i liczę na relację z pierwszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisanie że chcę niby zrobić jakieś składki i się zwinąć ( nawet taka sugestia.....) to zwykłe świństwo z Twojej strony. Jak możesz nawet coś takiego napisać !!!!! Zrobiłeś ze mnie naciągacza i złodzieja - chcesz się wykazać na forum i krytykować ??

Dobrze - przyjdź o 15 na spotkanie , popatrz , posłuchaj a potem ewentualnie krytykuj .

Jeśli czujesz się urażony to szczerze przepraszam więcej nie będę takich rzeczy pisał.

Tylko zwróć uwagę że nie pisałem o tobie bo wyraźnie napisałem że tak to każdy może, miało to na celu uświadomienie tobie że bez konkretów to wygląda na naciąganie a ty musisz zrobić coś co cię odróżni od każdego.

To ty musisz przekonać ludzi żeby poświęcili trochę czasu i przyjechali, dlaczego mają to zrobić postaw się na miejscu innych i zastanów się co może przekonać Kowalskiego który niema szczytnych ideologii zaszczepionych do przyjazdu i wysłuchania ciebie.

Nie traktuj tego co piszę jako atak na ciebie bo nie zamierzam cię atakować chciałem tylko uświadomić pewne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panowie :wink:

Jestem już po spotkaniu . Przyjechało 11 osób . To wstępnie ustaliliśmy:

- zainteresowani pracą nad "swoją" wodą czyli Pogorią IV przenoszą się do koła nr1 w Będzinie

- na sąsiednim forum (zaprzyjaźnionym) będziemy wsio ustalać do czasu powstania nowego zamkniętego forum które

będzie TYLKO dla członków nazwijmy to "przyjaciół" - chodzi nam że tam ustalać będziemy co kiedy

jak i z kim coś zrobimy a czasami np. nie będziemy chcieli ujawniać innym daty i miejsc kontroli.............

- 9 osób robi SSR (społecznego strażnika) , będziemy dążyć do ilości 50 SSR na tym zbiorniku.........

- padła propozycja by w kole utworzyć Klub na rzecz PIV , nazwa nie wymyślona :wink:

generalnie mamy głowy pełne pomysłów ale teraz mamy następujący cel: przenieść się , rozpocząć szkolenie na SSR , potem sprawy pływania na skuterach , motorówkach, tarliska, widełki wymiarów itp. Ale to będziemy ustalać tylko z zainteresowanymi coby nie spalić tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Tomku. Ale nie chciałbym "kraść" członków z jednego lub drugiego forum, to byłoby nieetyczne. Dlatego jeden z kolegów robi na potrzeby TYLKO tego zbiornika zamknięte zewnętrzne forum . Tam nie będzie tematów forumowych ale tylko suche rozmowy na temat prac nad zbiornikiem .

Co nie zmienia faktu że TUTAJ będziemy także opisywać swoje klęski i zwycięstwa :mrgreen: Bo to forum wędkarskie z krwi i kości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chciałbym "kraść" członków z jednego lub drugiego forum, to byłoby nieetyczne. Dlatego jeden z kolegów robi na potrzeby TYLKO tego zbiornika zamknięte zewnętrzne forum . Tam nie będzie tematów forumowych ale tylko suche rozmowy na temat prac nad zbiornikiem .

Spoko, gdyby jednak- to wiesz jak mnie szukać :wink:

Co nie zmienia faktu że TUTAJ będziemy także opisywać swoje klęski i zwycięstwa :mrgreen: Bo to forum wędkarskie z krwi i kości. :mrgreen:

Trzymam kciuki i liczę na Wasze relacje.

Aaa i jeszcze jedno

Tam nie będzie tematów forumowych ale tylko suche rozmowy na temat prac nad zbiornikiem .

Jeżeli myślicie o konkretnych zmianach na zbiorniku, nie zamykajcie się we własnym gronie. Piszcie o każdym sukcesiku- każdym zebranym śmieciu i każdym pogonionym kłusolu. Nic tak nie przyciąga do idei jak przykład i pozytywna informacja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy pisać o wszystkich porażkach i sukcesach. Ale jak napisałem , tam będziemy robili na przykład grafik kontroli Straży , czy wymieniać się informacjami niepewnymi lub mało "jawnymi"( na zasadzie agencji PPP-Pewien Pan Powiedział )

Po to potrzebujemy zewnętrzną możliwość komunikacji. Cała reszta będzie na jednym i drugim forum choćby po to by pokazać że o swoje wody musimy sami zadbać i nikt za nas tego nie zrobi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.