Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spro Passion FD


przemu321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam kołowrotka do wędki Konger Cross Maxx 2,7m 7-25g

Mój wybór padł na kołowrotek Spro Passion FD

Podpowiedziano mi że dobrym rozwiazaniem będzie model FD 740

ale szukając po sklepach znalazłem pare podobnych modeli rożniących się jedynie niewiele nazwą i wagą. i moje pytanie brzmi który polecacie z tych modeli:

- SPRO PASSION 740 FD

- SPRO PASSION 740 FD MATCH

- SPRO PASSION 741 FD MATCH

i nigdzie nie znalazlem info czy te modele mają szpule zapasową

Z góry dziękuje za odp

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym brał SPRO PASSION 740 FD, do spinningu w tej klasie cenowej podobno nie do pobicia, czytałem o nim same dobre opinie, wytrzymywał nawet ciężkie spiningowanie, może nie chodzi za cihco, ale ma bardzo precyzyjny i płynny hamulec. A co do szpuli to jej faktycznie nie ma w komplecie, w tym modelu na pewno, więc w tych dwóch pozostałych przypuszczam że także. W końcu to prawie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemu kolowrotki spro passion nie posiadaja szpuli zapasowej

- SPRO PASSION 740 FD szpula gleboka fajny sprzecik do lekkiego spina ,

- SPRO PASSION 740 FD MATCH

- SPRO PASSION 741 FD MATCH te dwa modele sa z plytka szpula typu match do metody splawikowej odleglosciowej

ale w sumie obydwa moga byc do spina jak i splawika z tym ze match bardziej do okonkow ( cienkiej zylki wejdzie odpowiednia ilosc) jesli bedziesz wedkowal na cos grubszego wez 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- SPRO PASSION 740 FD MATCH

do przeznaczenia jakie kolega wymienił śmiem twierdzić że POJEMNOŚĆ SZPULI: 150/0,18 zupełnie wystarczy, ew. zamiennie 130m 0.20 lub ze 100m 0,24 max. plecionki też trochę tam wejdzie.

nawó będzie ładniejszy i nie trzeba stosować upierdliwych podkładów, jak tylko masz okazję to korzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Może to już było, ale zaryzykuje.

Czy ktoś może mi napisać czy jest duża różnica w wielkościach tych kołowrotków między rozmiarem 720 a 730, widziałem tylko 730, a 720 chciałbym do spina 240/20g i nie wiem czy nie okaże się za wielki? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Co do zapasowej szpuli nie wiem czy pasuje od innych modeli ale z tego co mi wiadomo bo pytałem jak zamawiałem swojego jest możliwość dokupienia do niego szpuli w fishing-marcie z tym że cena jest jak dla mnie strasznie wysoka tutaj odpowiedź którą dostałem :)

"Dostalismy Panskie zapytanie odnosnie szpuli

zapasowej do kolowrotka Spro Passion FD 740 Match,

mamy takie szpule na miejscu ale sa one niestety dosc

drogie (koszt 50zl) + koszt wysylki."

pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam ,wczoraj do mojej kolekcji kijów przybył jeszcze jeden kij tym razem w formie prezentu .Jest to Mikado UV Spin 10-25 .Postanowiłem przeznaczyć ten kij do lekkiego szczupakowania ponieważ takowego nie posiadam a wydaje mi się że będzie dobry na moje łowiska gdyż łowie raczej lżejszymi gumami na główkach 10-12 g. Poczytałem troszkę o tym kiju na forum widzę że niema nagannych opinii.Teraz pozostaje kwestia doboru kołowrotka i przyznam że myślę o spro passion 730 lub coś z Okumy lub Daiwa Crossfire .Może coś doradzicie w cenie do 150 zł???

suhhar ile dałeś za tego Spro??

_________________

Pozdrawiam Pavlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Więc skorzystam z okazji i przyczepię się do tematu:)Kupiłem Team Dragon Silver Edition 2.70 c.w 10-28 na szczupaki i teraz chce kupić kołowrotek i widzę że świetne opinie w swoim przedziale cenowym ma Spro Passion....I teraz pytanie brzmi jaki wybrać rozmiar??

Chcę także kupić drugi kij wyłącznie na okonia-boczny trok(wędzisko 2.70 c.w do 15g)i jaki rozmiar właśnie Spro Passion byłby odpowiedni do takiego łowienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.