Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Interesuje mnie jak dojechać na północny brzeg tego zbiornika od strony drogi Paczków - Kamieniec. Nie byłem tam kupę lat. Ostatnie co pamiętam to trzeba było przejechać przez kopalnię. Gdzieś w sieci znalazłem, że w 2006 roku zrobili jakąś drogę legalną. Nie mam pojęcia gdzie jest początek tej drogi. Jak przejeżdżałem ostatnio tamtędy to na wszystkich drogach kopalni były szlabany. Z kolei będąc po stronie Kozielna widziałem auta właśnie z tej strony która mnie interesuje. Poradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj

Jadąc betonówką w kierunku Paczkowa masz z lewej odbicie na Mrokocim z drugiej na kopalnie i to jest właśnie ten wjazd . Radzę przeczytać tablicę przy wodzie i nie parkowac auta na asfalcie od strony wody - widziałem już dwukrotnie akcję wlepiania mandatów to jest to ponoć traktowane jak zaparkowanie na wale zresztą wybieram sie tam z ojcem w sobotę to może sie spotkamy :D Pozdrawiam . popatrz na google maps tam widac jak się dojeżdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

witajcie :mrgreen: powiedzcie mi czy w marcu można liczyć na brania Sandała? :cool: i gdzie na niego najlepiej przypolować blizej tamy czy po prawej stronie od wjazdu z betonówki?a i na co tam lepiej łowic na trupka czy żywą rybke ??? na kiełbia ? ukleje? płoć??? z góry dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, Twoje tłumaczenia są nie na miejscu ,

i gdzie na niego najlepiej przypolować blizej tamy czy po prawej stronie od wjazdu z betonówki?a
czyżby ta woda była twojego kolegi :neutral: ,jeszcze raz poczytaj RAPR i dowiesz sie dokładnie do kiedy sandacz ma okres ochronny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze zle mnie zrozumiecie owszem pytałem gdzie bo nigdy tam nie łowiłem ale dopiero jak skonczy sie okres ochronny przeciez każdy kto ma ludzki rozum nie pojedzie teraz na jezioro pzw na sandacze chyba ze jacys kłusownica a ja nim nie jestem :neutral: a kolega ma swój staw nie daleko mnie i poptostu chciałem sobie w oczekiwaniu i z nudów porzucac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie powiedzcie mi czy w marcu można liczyć na brania Sandała? i gdzie na niego najlepiej przypolować blizej tamy czy po prawej stronie od wjazdu z betonówki?
wiedziałem ze zle mnie zrozumiecie owszem pytałem gdzie bo nigdy tam nie łowiłem ale dopiero jak skonczy sie okres ochronny przeciez każdy kto ma ludzki rozum nie pojedzie teraz na jezioro pzw na sandacze chyba ze jacys kłusownica a ja nim nie jestem a kolega ma swój staw nie daleko mnie i poptostu chciałem sobie w oczekiwaniu i z nudów porzucac

Może i masz nas za [...] ale szkoły pokończyłem nie tak dawno, mam mature i czytać ze zrozumieniem też mnie nauczyli. Wróć na forum jak nauczysz się regulaminu i nie rób z siebie większego... niż jesteś.

A co do fikcyjnego stawu kolegi to nawet gdyby istniał to celowe łapanie w nim ryb objętych okresem ochronnym może nie dokńca jest bezprawne ale na pewno nieetyczne.

wiem ze okres ochornny jest do maja przeciez to logiczne

A ja myślałem że sandacza możemy łapać od 01 czerwca :roll: Pewnie zaraz napiszesz ze o to Ci chodziło pisząc "do maja" tylko zapomnialeś dodać że do 31 maja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys był inteligętny to bys sie domyslił ze do konca maja co mam ci jeszcze napisac jaki jest wymiar ale dobra konczymy ten nie zrozumiały temat bo nie o to tu chodzi , przez jedno pytanie nie lubi mnie juz poł forum wiec koncze to :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.