Skocz do zawartości
tokarex pontony

sprzedam drobny sprzet karpiowy


marianno

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyzej napisane. Mam do sprezedania 3 sztuki sygnalizator fox micron m2 w cenie 250zl za 3 sztuki. Wszystkie sygnalizatory sa w 100% sprawne. Cena jednego nowego sygnalizatora to 175zl.

Dwa swingery z regulacja obciazenia. Cena 1 nowego swingera to 20zl. Moja cena to 20zl za 2 sztuki.

Rod pod firmy behr, cena nowego wacha sie pomiedzy 290-350zl. Moja cena to 180zl. Jedyny problem to taki ze dostal mi sie maly kamyczek pomiedzy rurki i jedna z nozek ciezko sie wysuwa, ale to jest bez problemu do zrobienia.

Pokrowiec firmy anaconda, duzy, chroniacy wedki przed uszkodzeniem, z mnostwem duzych kieszeni. Pomiesci 3 wedki uzbrojone jak i 3 nie uzbrojone. Jest miejsce na parasol podbierak itp itd. Ciezko mi znalezc cene sklepowa tego pokrowca bo w wiekszosci widzialem jakies slabsze modele w internecie. Kupilem go kiedys okazyjnie. Nie ma najmniejszych sladow uzytkowania. Cena jaka mnie interesuje to 180zl.

Echosonda Echosonda Angler 300-16. Uzywana tylko ten sezon. W zestawie baterie na ktorych plywalem piec razy a zuzylem moze 1/5 energii, pisze to dlatego zeby ktos nie pomyslal ze baterie w echosondzie szybko padaja. Cena sklepowa to 275zl. Mnie interesuje cena 150zl.

Wedka Jaxon ETERNUM Long Cast 3,90m/80g. Cena sklepowa to 190zl. Mnie zadowoli 110zl. Wedka ma drobne slady uzytkowania na rekojesci. Wedka nie miala problemow z wyciagnieciem 8 kilowego karpia. Polecam wedka na lowienie z gruntu jak i na ciezszy splawik gdy spoedziewamy sie brania czegos wiecej jak drobnicy :)

Jesli jest ktos zainteresowany kupnem jakis rzeczy prosze o maila lub wiecej informacji pod numerem telefonu 515925386. Moge wyslac fotki tego sprzetu. Jesli zdecyduje sie ktos zakupic pare rzeczy na raz przewiduje drobne gratisy takie jak kulki proteinowe, plecionki przyponowe i ciezarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.