Skocz do zawartości
tokarex pontony

X Miedzynarodowe Targi Wędkarskie i Myśliwskie POŁOWY i ŁOWY


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPROSZENIE NA TARGI

TARGI WROCŁAWSKIE „AGENCJA MARKOZ” zapraszają na X Miedzynarodowe Targi Wędkarskie i Myśliwskie POŁOWY i ŁOWY 2011 oraz VII Ogólnopolski Festiwal Karpiowy KARP FESTIWAL 2011, które odbędą się w dniach

4 – 6 marca 2011 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR (centrum Zabrza) przy ul. Matejki 6.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW

Sprzęt wędkarski

- wędkarstwo spinningowe – sprzęt i akcesoria;

- wędkarstwo muchowe – sprzęt i akcesoria;

- wędkarstwo spławikowe – sprzęt i akcesoria;

- wędkarstwo gruntowe – sprzęt i akcesoria;

- sprzęt i akcesoria do połowu karpia;

- biura turystyki wędkarskiej;

- wędkarstwo morskie;

Sprzęt myśliwski

- broń, amunicja i optyka;

- trofea, wyroby kolekcjonerskie i rękodzieło myśliwskie, psy myśliwskie, akcesoria i karma;

- biura polowań, leśniczówki, kwatery myśliwskie

Akcesoria wędkarskie i myśliwskie

- akcesoria i drobny sprzęt wędkarski i myśliwski, siedziska, łóżka, namioty i parasole wędkarsko-myśliwskie, latarki i lampy;

- noże, termosy, pojemnik;

- torby, pokrowce, plecaki, etui;

Sprzęt pływający

- łodzie, pontony, silniki elektryczne – zaburtowe i stacjonarne, sprzęt asekuracyjny, wiosła, liny, kotwice;

Rymarstwo i kaletnictwo

Elektronika: echosondy, GPS

Sprzęt biwakowo-turystyczny i survivalowy

- przyczepy campingowe;

- namioty;

- materace, śpiwory;

- naczynia turystyczne,

- sprzęt oświetleniowy, drobny sprzęt i akcesoria;

Biura podróży, wydawnictwa specjalistyczne: wędkarskie, myśliwskie, turystyczno-krajoznawcze, przewodniki, mapy, foldery, atlasy.

- Biura podróży turystyki wędkarskiej, myśliwskiej, regiony turystyczne, linie autobusowe, kolejowe, promowe i lotnicze;

KARP FESTIWAL 2011 – OGÓLNY PLAN POKAZÓW

- prezentacja kompletnie wyposażonych stanowisk karpiowych w wykonaniu testerów renomowanych firm;

- testy wędzisk karpiowych oraz kompletnych zestawów;

- produkcja na żywo kulek proteinowych;

- wiązanie przyponów karpiowych;

- prezentacja pracy zestawów końcowych w wodzie;

- pokaz armatek do wystrzeliwania zanęty;

- konkursy rzutu kobrą oraz celność strzału procą;

- prezentacje multimedialne i prelekcje tematyczne w wykonaniu czołowych karpiarzy i Klubów Karpiowych;

- pokazy pracy elektronicznych systemów powiadomienia o braniu;

- wystawy fotogramów o tematyce karpiowej;

pokazy filmów o tematyce karpiowej

- spotkania i dyskusje ze znanymi karpiarzami (testerami)

W trakcie trwania Targów będą odbywały się liczne konkursy i pokazy dla zwiedzających, m.in.:

- Konkurs na najlepszy produkt karpiowy i myśliwski;

- Konkurs na najciekawsze zdjęcie roku 2010/2011 o tematyce karpiowej;

- Konkurs na nagrodę publiczności – VII Karp Festiwalu, myślistwa, militariów i survivalu)

Regulaminy konkursów umieszczone są na naszej stronie internetowej www.markoz.pl

Prezentowany przez Wystawców sprzęt i akcesoria będzie można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Targi Wrocławskie

Agencja MARKOZ

www.markoz.pl

Zapraszamy do odwiedzenia - haczyk.pl i haczyk.tv objęły Patronat nad Targami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam, oglądałem właśnie listę uczestników, program festiwalu w Zabrzu i chociaż jeszcze sporo czasu do tego wydarzenia, to lista już jest imponująca, w porównaniu do innych imprez tego typu w kraju, a jeszcze sporo czasu :lol: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem właśnie listę uczestników, program festiwalu w Zabrzu i chociaż jeszcze sporo czasu do tego wydarzenia, to lista już jest imponująca, w porównaniu do innych imprez tego typu w kraju, a jeszcze sporo czasu :lol:

Jeżeli nic mi nie wypadnie nieprzewidzianego to będę- tak jak w poprzednich latach, tym bardziej, że to chyba jedyna tego typu impreza (po fiasku innych targów w zeszłym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dostałem jeszcze taką informację:

"Uprzejmie informujemy, że po raz pierwszy na VII KARP FESTIWAL 2011 ,

który odbędzie się w Zabrzu przy ul. J. Matejki 6, przyjadą najbardziej

znane gwiazdy wędkarstwa karpiowego na świecie ze swoimi bardzo atrakcyjnymi pokazami.

Pokazy będą odbywały się w dniach 4 - 6 .03.2011 na stoisku firmy BAITS.PL

Organizatorem tych pokazów na swoim stoisku jest Pan Hadrian Radziejewski- właściciel firmy.

Znane gwiazdy Światowe z Anglii to, Martin Locke i Mark Hutchinson z firmy Solar oraz Simeon Bond z firmy Free Spilit."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
No to za wiele z targów miał nie będziesz. :twisted:

Spokojnie, nie jestem specjalnym fanem drinkowania, zresztą będę dość szybko wracał z dzieciakami do domu.

Podsumowując będę na targach w niedzielę i mam zamiar zwiedzać wnikliwie i może co nieco kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem, ze rownolegle beda targi pt.:"skok adrenaliny" :)

Mam pytanie, kogo bedzie mozna spotkac na stoisku firmowym-forumowym ?

Za mała ranga imprezy, żebyśmy własne stoisko organizowali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dwa lata temu było znośnie, momentami nawet fajnie, ale jak byłem w tamtym roku to żałowałem, że nie skręciłem 300 metrów przed halą do Pubu :wink: ...w tym roku na pewno się nie skuszę, nawet gdyby rozłożyli się z tym szmelcem pod moimi oknami.

Znalazlem haczyk.pl na liscie wystawcow
Jakaś zaszłość zapewne :roll: , i to z bardzo starego zgłoszenia. Organizator co roku chyba do starej listy dopisuje nowych wystawców, by zapewnić (przynajmniej wirtualną) różnorodność i ilość firm :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ub. roku bylismy na targach w Warszawie i bylo b.kiepsko (po targach pojechalismy do duzego sklepu wedkarskiego ;) ) wiec teraz chcemy zobaczyc co w Zabrzu pokazuja ciekawego wedkarsko :)

Z ta lista wystawcow moze byc tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście wystawców jest info o potwierdzeniu obecności :roll: Byłem w ubiegłym roku w niedzielę, czyli ostatnim dniu targów w Zabrzu i nie narzekam, jeszcze było sporo do oglądania i kupienia. Porównując Zabrze z relacjami z innych targów, wystaw itp. wędkarskich to uważam je za najlepsze w PL. :razz: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic mi nie wypadnie to będe w niedziele.

Jacyś chętni na wspólny wyjazd mam 2 wolne miejsca w samochodzie.

Jeśli nic mi nie wyskoczy to również z wielką chęcią wybiorę się na targi z małymi zakupami włącznie.

Odezwę się jeszcze z pewnością w tym temacie i określę się dokładniej czy aby na pewno jadę.

Wrocław masz po drodze więc chętnie skorzystał bym z propozycji. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Zabrzu na targach karpiowych. Jak sama nazwa wskazuje są to targi przede wszystkim dla karpiarzy, ale udało mi się znaleźć coś dla siebie. Kupiłem kilka woblerów boleniowych tarnusa, które według sprzedawcy w czasie opadania lusterkują na boki, co nie omieszkałem sprawdzić w swoim akwarium. Z ciekawostek targowych, które wypatrzyłem to koszyczek firmy ''wirek'' wypychający zanętę. Wejściówka 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisal kol. abc - targi glownie karpiowe. Bylo sporo sprzetu, zanet, przynet karpiowych. Kilka stoisk z woblerami i przynetami sztucznymi. Mozna bylo potrzymac w reku tyczki Colmica i Mavera. Udalo sie dostac koszyczki ze sprezyna Wirka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu w tygodniu dopiero dziś kilka słów o targach od mnie. Wygląda na to, że faktycznie stały się one jedynymi targami wędkarskimi w Polsce.

Byłem w niedzielę i przywitał mnie kompletnie zapchany parking pod halą. Faktycznie ludzi było sporo, ale tłoku nie było.

Na stoiskach tony pelletów, kulek i innych dipów. Kilkadziesiąt namiotów i rodpodów, sporo kijów i kołowrotków karpiowych, chyba blisko 10 łódek do zanęty. Kilka echosond, jakaś kamera podowodna. Tu liczyłem na większy wybór. Dziwi mnie taka niezagospodarowana luka na rynku. :roll:

Kilka stoisk znanych karpiarzy. U Pawła Szewca kupiłem kilka rzeczy w tym film :wink:

Na zdjęciach poniżej kilka rzeczy które zwróciły moją uwagę.

Kołowrotków i namiotów nie brakowało...

49486e26d4b6ed0dm.jpg

87507b8471acb629m.jpg

Było kilka stoisk z kijami m.in Anacondy.

Następny etap rozwoju łóżek to chyba zainstalowanie masażu :lol:

e9852bcd2b79a146m.jpg

Wśród dziesiątek podów zdarzały się konstrukcje oryginalne

fd5508ef951bcb18m.jpg

Spomb- czyli jak wydać 60 zł za rzecz, którą Chińczyk robi za 20 groszy :mrgreen: To jedna z tych rzeczy o której myślimy "przecież to takie proste" dopiero jak wymyśli je ktoś inny :wink:

143dbf5f1dbc3c83m.jpg

Kupiłem jedną sztukę dla znajomego. Zobaczymy jak mu pójdzie nęcenie tym wynalazkiem.

Była maszynka do kulek

f9257dbb44c3469bm.jpg

30913440bf4ee731m.jpg

Ale cena wyrywa z butów- bodajże 1800 zł :shock:

Ciekawe owocowe POP-Upy na amura. Cena też ciekawa prawie 50 zł.

3fc608b5e501d039m.jpg

Bałwanki się moczą :cool:

2b354c6c6a955c22m.jpg

Dosyć dziwny pomysł na promocję łowiska karpiowego- żywe karpie na stoisku :roll:

9864931587345041m.jpg

Z wędkarstwa niekarpiowego- na jednym ze stoisk zestawy sumowe

eecbcc4cb7946f5dm.jpg

Podrywka wraca do łask

8bb46bd90d8c8849m.jpg

Piękne wahadłówki

7ab39bc727a18f8cm.jpg

I spory wybór kogutów

8519293a88403ba3m.jpg

Ciekawa propozycja dla podlodowców- buty na ekstremalne mrozy

118554a8f86ab1a7m.jpg

Negatywne zaskoczenie to wysokie ceny na stoisku Elektrostatyka. Chciałem kupić wózek, ale cena wyższa niż u handlarzy na Allegro. :???: Z zasady nie kupiłem- rozumem, że Elektrostatyk ma ugruntowaną pozycję, ale targi to najlepsze miejsce na zdobywanie przychylności klientów.

Podsumowując. Targi w Zabrzu już są jedynymi targami w Polsce a mają potencjał żeby dalej rosnąc w siłę i iść w kierunku imprezy ogólnowędkarskiej. Pytanie czy organizatorzy są na to gotowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.