Skocz do zawartości
tokarex pontony

starorzecze Narwi w okolicach Pomiechowka


Gość luzak1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

dawno mnie niebylo na forum.

co do mapki to zabardzo niemam jak ja umiescic poniewaz niemam zbytniego dostepu do neta ale chodzi mi o to miejsce naprzeciwko kosciola.

bylem tam ostatnio to widzialem wedkujacych na spina. i do siaty szlo wszystko jak popadnie. az szkoda tych niewymiarowych szczupaczkow a bedac samemu to troszke strach zwrocic im uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

tysiące razy przerabiany temat ... odchodzisz dalej wyciągasz telefon i dzwonisz. Proste i nie skomplikowane, oczywiście szkoda ryb , ale jak sami nie będziemy reagować w odpowiedni sposób to kłusole będą czuć się bezkarnie.

Tak na przyszłość na tamte okolice nr telefonu gdzie interweniować :

Posterunek Policji

ul. Nasielska 1a

05-180 Pomiechówek

tel. 22 785-42-27

Oficer dyżurny: tel. 22 785-42-27

mł.asp. Andrzej Tymiński, tel. 600-997-250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Woda wysoka i upał spory. Trochę znajomi wędkarze próbuja ale bez większych sukcesów akurat na starorzeczu,zresztą aż do spichlerza jest teraz raczej marnie. Łowię w tych okolicach codziennie i wyraznie odczuwam róznicę-jest po prostu nędznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie mylisz

Nędza i to straszna

Byłem tam w ten weekend z soboty na niedziele i nie miałem nawet jednego brania

Spławiki stały jak zaczarowane a i w nocy gruntówki stały nieruchomo.

Coraz gorzej robi się na tym łowisku, może przetrzepane jest przez siatkarzy a może ta pogoda otumania ryby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W porównaniu ze stanem Narwi sprzed lat teraz zdecydowanie podniosło się dno i jest bardziej piaszczyste no i w związku z tym gdzie miałby się trzymać pokarm dla rybek. Łowisko jest uboższe z każdym rokiem i po części jest to wina "siatkarzy" ale i tych co biorą jak leci wszystko co złowią. Mieszkam tu i łowię od czterech lat regularnie i coraz więcej niechęci odczuwam do dalszych połowów. Chyba już tylko z przyzwyczajenia pojawiam się niemal każdego ranka z muchówką na brzegiem żeby wyciszyć się przed pracą ale bez wewnetrznego przekonania o chęci łowienia. Rzeka jest systematycznie patroszona z ryb a zarybianie niewiele pomaga. Ubiegłe lato-równie gorące -było najlepszym w moim życiu sezonem połowów,więc nie o pogodę tu chodzi. Sam niewiem-wczoraj spakowałem większość wędek i zniosłem do piwnicy pozostawiając tylko jedną muchówkę dla fasonu-może jesień będzie lepsza i wtedy wybiorę się nad wodę bo teraz szkoda mi czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.