Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Płock i okolice


camel77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
przynęty na klenia   Dragon

siema

Ja lubie najbardziej jeziorka na Skokach, jadac do Włocławka za Duninowem, moze nie ze wzgledu na zageszczenie ryb ale na okolice,przyrode,fajna atmosfere tam mi sie bardzo podoba

Wisła- Rydzyno, ciekawe miejsca

A Ty co polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciekawią mnie te jeziorka na Skokach. Czy można tam z brzegu pospinningować ?

Od paru lat jeżdżę na tam grzyby, ale na Dąb Mały - zjazd w lewo jadąc od Płocka za przystankiem atobusowym za żwirownią Skoki.

Może coś bliżej jak dojechać nad same jeziorka ?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jest tam kilka jezior

za przystankiem w lewo i praktycznie do konca jak droga prowadzi masz pierwsze jezioro, pozniej w prawo za lasem kolejnych kilka

piekne miejsca

dzisiaj bylem ale nic nie zlowilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam serdecznie!

Ja polecam łowisko komercyjne w Bledzewie jeziorko Bledzewskie!

Sam tam wedkuję i to jezioro jest fantastycznym niedużym 5 ha zbiornikiem typowo karpiowym!Lecz z doświadczenia wiem że potrzeba tam wiedzy by wyciągnąć jakiegoś giganta no ale są tam i sztuki po ponad 20kg!Tak na marginesie to razem z kumplem złowiliśmy tam parę ładnych sztuk od 5-12,5 kg!!!

Pozdrawiam Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hej Norbert a może znasz taki staw Mochowo Bożenki czy cos takiego - znajomy polecał mi na amura i karasie (całkiem przyzwoite sztuki ok 1 kg).

Napisz jeżeli możesz coś więcej o Jeziorze Bledzewskim - czy że tak powiem z marszu da się połowić ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 years later...

Witam, może warto by było odświeżyć temat prywatnych łowisk, stawów itp... . Jestem początkującym wędkarzem i słyszałem od znajomego że jest jakieś fajne prywatne łowisko w miejscowości Kępa Polska ok/Płocka, czy ktoś z Was tam był i może potwierdzić (jaka ryba,jakie stawki). Może też ktoś wie o takich miejscach w okolicy Sierpca, Płocka, Płońska ,w kierunku Ciechanowa. Mnie kolega w ubiegłym roku zabrał do miejscowości Blichowo, dwa prywatne stawy, ryba - karp, lin, płoć, karaś. Stawka 10zł wjazd + za kilogram ( nie pamiętam dokładnie ale chyba od 12 do 15zł). Generalnie miejsce fajne ale mi wtedy podobało się wszystko (byle mały zbiornik) bo zaczynałem przygodę z wędką. Dodam że na razie łowię na spławik ale już powoli kompletuję sobie spining.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...
Witam, może warto by było odświeżyć temat prywatnych łowisk, stawów itp... . Jestem początkującym wędkarzem i słyszałem od znajomego że jest jakieś fajne prywatne łowisko w miejscowości Kępa Polska ok/Płocka, czy ktoś z Was tam był i może potwierdzić (jaka ryba,jakie stawki). Może też ktoś wie o takich miejscach w okolicy Sierpca, Płocka, Płońska ,w kierunku Ciechanowa. Mnie kolega w ubiegłym roku zabrał do miejscowości Blichowo, dwa prywatne stawy, ryba - karp, lin, płoć, karaś. Stawka 10zł wjazd + za kilogram ( nie pamiętam dokładnie ale chyba od 12 do 15zł). Generalnie miejsce fajne ale mi wtedy podobało się wszystko (byle mały zbiornik) bo zaczynałem przygodę z wędką. Dodam że na razie łowię na spławik ale już powoli kompletuję sobie spining.

Witam,

Te łowisko w Bulkowie ciągle działa?

Znacie jakieś inne komercyjne łowiska w okolicach Płocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.