Skocz do zawartości
tokarex pontony

POKROWIEC Nash 12 3 Rod Holdall


fish007

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nieużywany, dostałem w prezencie ale taki sam już zdążyłem kupić.

Tak opisany jest na stronach Nasha

Zaprojektowany z myślą o karpiarzach dla których najważniejsza jest kompletna ochrona cennych wędzisk. Miękkie, wyłożone pianką ścianki pokrowca dbają o ochronę wędziska od dolnika, aż po samą przelotkę szczytową. Zdając sobie sprawę, że coraz większe grono wędkarzy używa kołowrotków typu Big Pit, wyposażyliśmy nasz pokrowiec w kieszenie wyścielone miękkim materiałem, które zapewniają ochronę nawet największym modelom kołowrotków. Pokrowce Nash wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wszystkie elementy wyposażenia stworzono z myślą o trwałości i niezawodności, zaprojektowano je aby doskonale chroniły twój sprzęt. Model Nash 12′ 3 Rod pomieści trzy uzbrojone wędziska 12ft. Pokrowiec posiada zewnętrzną, ogromną kieszeń na parasol, podbierak i podpórki. W pełni regulowany pasek na ramię i uchwyt do przenoszenia wykonany z neopranu. Sztywnosci całości nadaje trójdzielna aluminiowa rurka usztywniająca.

Cena z wysyłką 320 zł

111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.