Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder do 120 cw dla wymagającego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukam dla siebie drugiego feedera i nie umiem w gąszczu feederów nic wybrać.

Obecnie posiadam feeder mikado hi-kevlar feeder cw do 90 g waga 240g.nie produkowany już niestety.

spełnia większość moich wymagań ale kiepskawo sie nim zarzuca,więc szukam czegoś nieco solidniejszego do dalszych rzutów ale o podobnej wadze i sztywności.

więc czego wymagam od kija;

-dł 360cm

-cw +-100g

-niska waga kija (250g max)

-musi być sztywny

-powinien mieć większe przelotki by łatwiej daleko rzucać

cena hmmm wiadomo im mniej tym lepiej , ale do ok 200zł .

Z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj,

Sam używam feederów ciężkich, więc będę posiłkował się doświadczeniem kolegi, z którym regularnie jeżdżę na ryby.

Mikado Tachibana Feeder 360/90

Kij ten miał przy mnie nad wodą jeden raz, jest sztywny, choć szczytówki bardzo wyraźnie pokazują nawet delikatne (jak na moje przyzwyczajenie z kijami 150g cw) pociągnięcia. Waga jest 267g, ale patyk jest nieźle wyważony i dobrze, jak na cenę, wykonany.

Jak przejrzysz internet w poszukiwaniu feedera w tym przedziale cenowym, będą ci z pewnością proponować właśnie tachibanę. Konkurencja ma mało rozsądnych alternatyw, a serwis Mikado (w razie problemów, których oczywiście nie zakładam) jest najlepszym z jakim się spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też fajna propozycja ,obecnie mam mikado i wiem że są to dobre patyki.

Wcześniej myślałem o DAIWA Procast haevy lecz cena jest lekko za wysoka.

Zastanawiałem sie też nad Grand virtuoso ext ale nic nie wiem o akcji/właściwościach rzutowych kija a brać w ciemno troche mi sie nie uśmiecha.

W Bielsku w Fishing marku akurat "wyszli" zostały tylko te 25-75

Trzecim patykiem nad jakim myślałem to Mistral champion Feeder 3,60 lecz identyczna sytuacja co z jacksonem tzn raczej nie mam jak pomacać kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proponuje obejrzeć Robinson Cortez Feeder 3.6m cw 40-80g. Miałem jeden, a w tym sezonie dokupiłem drugi i jestem w pełni zadowolony z nich. Są dość sztywne, fajnie się nimi rzuca, najczęściej używam koszyków 30-40 gram i idzie nimi machnąć względnie daleko :smile:. Mają moc, ciekawy wygląd i ważą około 220 gram i mają też trochę większe przelotki w tych tipach. Ogólnie polecam a cena około 220 zł na allegro.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, jeśli jeszcze nie kupiłeś to Mistral Champion spełniałby Twoje oczekiwania, jest lekki i sztywny, wykonanie ok. Kolega używa od kilku lat, sam też miałem okazje nim troche połowić, ogólnie przyjemny patyk. Nie pamiętam tylko jaka jest mniej więcej średnica przelotek w szczytówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Feeder do 120 cw dla wymagającego

Obejrzyj feeder Team Dragon Silver Edition c.w. 120 g,

świetne wykończenie, bardzo dobra jakość i wysokie walory użyteczności na łowisku.

Pięknie pracuje szczytówka (wymienne), trzyma w nurcie rzeczną rybę zapiętą za skórkę, to dobra cecha niewielu feederów na rynku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.