Skocz do zawartości
tokarex pontony

Feeder DRAGON THYTAN Titanium Mesh Double X-Wrap Protection


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprzedam feedera DRAGON THYTAN Titanium Mesh Double X-Wrap Protection 3.90m., c.w. 40-80g.

Stan kija idealny, prawie jak nowy w tamtym roku na wakacje zakupiony. Gwarancja aktualna na ponad rok czasu.

Cena jaka mnie interesuje, to 180-200zł.

Szczegółowe informacje oraz prośby o dodatkowe zdjęcia proszę kierować na adres e-mail: pawciobra@prokonto.pl lub na PW. Serdecznie polecam!

Pozdrawiam!

2e70ad475f0065e1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Nie rozumiem kto usunął wiadomość z aktualizacją ceny???

W regulaminie chyba wyraźnie jest napisane, że:

- Dodanie odpowiedzi, dodatkowej informacji do ogłoszenia jest możliwa jedynie w celu pozyskania dodatkowych informacji, rezerwacji lub jego aktualizacji (np: zmiany ceny) albo uzupełnienia danych.

Więc jeszcze raz napiszę. Cena kija ulega zmianie. Aktualnie interesuje mnie kwota 140-160zł. + koszt wysyłki. Kijek wylądował już także w serwisie aukcyjnym allegro.pl

Link do aukcji poniżej.

tu był link - tomek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kto usunął wiadomość z aktualizacją ceny???

W regulaminie chyba wyraźnie jest napisane, że:

- Dodanie odpowiedzi, dodatkowej informacji do ogłoszenia jest możliwa jedynie w celu pozyskania dodatkowych informacji, rezerwacji lub jego aktualizacji (np: zmiany ceny) albo uzupełnienia danych.

Więc jeszcze raz napiszę. Cena kija ulega zmianie. Aktualnie interesuje mnie kwota 140-160zł. + koszt wysyłki. Kijek wylądował już także w serwisie aukcyjnym allegro.pl

Link do aukcji poniżej.

tu był link - tomek1

W regulaminie jest również napisane:

- Zabronione jest odsyłanie do informacji o sprzęcie do innych stron internetowych lub wklejanie linków informacyjnych a także odsyłanie do aukcji internetowych lub dodawanie linków do nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.