Skocz do zawartości
tokarex pontony

Robinson Admira 307


Zielan

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj sprzętu* i pełna nazwa: Kołowrotek spinningowy Robinson Admira 307

Zdjęcie - a:

 KRAMSo.jpg

GDbQLO.jpg

Specyfikacja techniczna: 

Przełożenie -5,2:1 

Pojemność szpuli 0,30mm-170m 

7 łożysk kulkowych

łożysko oporowe

przemienna rączka (lewo/prawo)

multitarczowy mechanizm hamulca

aluminiowa szpula

mosiężna przekładnia

komputerowo wyważony rotor

pokrętło z pianki EVA

Dodatkowy osprzęt w zestawie:  Grafitowa szpula zapasowa

Sprzęt posiadam od i jak często używam:  Kołowrotek posiadam od maja 2013r. Wiosną i jesienią służy mi przy łowieniu okoni i szczupaków na małe i średnie przynęty w płytkich rozlewiskach i małych rzekach. Częstoltliwość użytkowania nie regularna, w sezonie jesiennym nawet 4 razy w tygodniu po kilka godzin. Latem zakładam go do bolonki.

Ryby, które nim łowię oraz dzięki niemu, moje największe sukcesy:  Są to zazwyczaj okonie do 30cm, szczupaki i wszelkiej maści białoryb . Największy wyholowany okaz to szczupak 68 cm z małej rzeki.

Podoba mi się w nim to, że... czyli + :  Kultura pracy, aluminiowa szpula. Fajny perłowy desing. Lekki korpus w systemie slimbody.

Nie podoba mi się w nim to, że... czyli - :  Zapasowa grafitowa szpula, której niegdy nie użyję.

Od momentu posiadania działa bez zarzutu: Tak

Sprzęt był dawany do naprawy: Nie, ale do naprawy oddawałem inny tańszy kołowrotek Robinsona i jestem bardzo zadowolony z serwisu sprzętu.

Gdybym teraz miał kupować inny sprzęt, wybrałbym inny model: Nie, ten kołowrotek jest moim zdaniem idealny do średniego i lekkiego spiningu.

Koszt sprzętu: Są to naprawdę małe pieniądze, za które dostaje się całkiem porządny sprzęt. Kosztował mnie 130zł w stacjonarnym sklepie wędkarskim.

Używam w komplecie z:  Bolonka Robinson Dynacore Bolognese 5m, Dragon Milenium HD Pike

Inne ewentualne dodatkowe uwagi, wyjaśnienia lub zdjęcia: Kołowrotek w mniejszych rozmiarach idealnie wpasuje się do zestawów ultra lekkiego i lekkiego spiningowania. Służy mi bez żadnych zastrzeżeń i mam nadzieje że tak pozostanie jak najdłużej. Należy pamiętać o konserwacji, nie smarujesz nie pojedziesz. Robinson Admira znajduje się w jednym z niższych segmentów cenowych. Lekki korpus, zaprojektowany w systemie Slim Body. Przeznaczony do finezyjnego spinningowania. Wskazany jest dla tych wędkarzy, którzy dopiero zaczynają przygodę i do końca nie są pewni, która metoda będzie tą główną kierunkową. Jestem zdania, że nie warto inwestować grubych pieniędzy w droższe i solidniejsze serie dopóki, dopóty nie określimy swojej specjalizacji wędkarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.