Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szwecja - Przygotowania do wyprawy


Tollos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wraz ze znajomymi wybieramy się na wyprawę do Szwecji na rekordowe Szczupaki/Okonie/Sandacze i związku z tym moje pytania... Jaki sprzęt należy zabrać na taką wycieczkę?( rozmiary gum, blach, woblerów, żyłek, jakie kije przygotować/zakupić?

Wspomnę iż wyjazd organizujemy sami i wszystkie spawy transportowe/żywnościowe i noclegowe są po naszej stronie.

Gorąco Was proszę o rady doświadczonych w tym temacie.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pierwsze i najważniejsze: Kiedy i gdzie jedziecie? Jezioro czy szkiery? Wolno trollingować czy w grę wchodzi tylko spinning. Ogólnie sprzęt nie różni się od tego jaki stosowałbyś do połowu dużych szczupaków u nas w kraju, chyba, że w PL na metrowe szczupaki wybierasz się z 5-7 cm woblerami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i najważniejsze: Kiedy i gdzie jedziecie? Jezioro czy szkiery? Wolno trollingować czy w grę wchodzi tylko spinning. Ogólnie sprzęt nie różni się od tego jaki stosowałbyś do połowu dużych szczupaków u nas w kraju, chyba, że w PL na metrowe szczupaki wybierasz się z 5-7 cm woblerami :wink:

Dziękuję za zainteresowanie tematem :)

Oczywiście, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania lecz nie jestem w stanie na wszystkie.

Planujemy wyruszyć na początku października w okolice miasta Uppsala. Mieszka tam chłopak, który będzie naszym przewodnikiem i będzie decydować gdzie wędkujemy.

Szczerze powiedziawszy w PL nie nastawiałem się na wielkie szczupaki bo jeszcze nie było mi dane trawić na odpowiednią wodę, to też nie jestem nie wiadomo jak doświadczonym spinningistą ;)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka tam chłopak, który będzie naszym przewodnikiem i będzie decydować gdzie wędkujemy.

Myślę, że jeśli zapytasz się przewodnika to poda Ci tysiąc razy lepsze odpowiedzi niż te, które tu otrzymasz :) Nie ma to jak potwierdzone info znad wody, nad która się jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Organizujemy wyjazd na ryby na Alandy na początku sierpnia. Poszukujemy chętnych osób. Mamy zarezerwowany jeden domek , ale możemy zarezerwować więcej. Do naszego domku potrzebujemy jeszcze jednej osoby. Cena za osobę 3000zł.

Cena obejmuje:

- Przejazd nowym busem w obie strony

- Promy w obie strony(bez kabiny),mozna dokupic

- Zakwaterowanie w 4 osobowych domkach, z sauną i wędzarnią, 2 lodzie z silnikami 15km/domek

Cena nie obejmuje:

- Jedzenia

- Paliwa do lodzi

Wyjazd z Gdańska . Więcej informacji pod numerem: 883-00-65-64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.