Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Grand Prix haczyk.pl 2015- klasyfikacja II Tura


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

24.11.2015

thumb_9.png

Pokusiłem się też i podliczyłem rekordy na obecną chwilę. Układ się zmienia.

thumb_10.png

A tak wyglądałaby klasyfikacja generalna z całego roku.

Kolejno: miejsce; nick; liczba tzw. małych pkt po podliczeniu obu tur; liczba punktów z obu tur (w przypadku tej samej ilości małych punktów)

thumb_11%7E0.png

Mam nadzieję, że to podkręci rywalizację na ostatni miesiąc konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ostateczna klasyfikacja i punktacja II Tury Grand Prix haczyk.pl 2015.

thumb_razem2tura.png

Zwycięzcą II tury zostaje KrzysiekG, tuż za nim hlehle, natomiast na trzecim miejscu znalazł się pawciobra. KrzysiekG może się poszczycić złowieniem największej liczby rekordów: okonia 44 cm, klenia 53 cm, pstrąga tęczowego 35,5 cm oraz świnki mierzącej 50 cm. Łowcą największej ryby został bez wątpienia hlehle, łowca dwóch potężnych sumów 214 i 218 cm , a także dwóch ponad metrowych szczupaków. Najbardziej wszechstronnymi wędkarzami okazali się pawciobra (płoć, leszcz, wzdręga, certa, sandacz, szczupak) i KrzysiekG (okoń, kleń, świnka, pstrąg tęczowy, szczupak, sandacz). Podobnie jak w I turze, za trzy pierwsze miejsca w II turze konkursu przewidziano okolicznościowe statuetki, zatem proszę użytkowników KrzysiekG, hlehle i pawciobra o przesłanie danych kontaktowych adminowi Tomkowi.

Gratuluję wszystkim wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje KrzysiekG, za końcową fazę zabawy! Naprawdę niezły finisz!

Tak na marginesie, to nie sądziłem, że uda mi się zająć miejsce na podium, gdyż mniej więcej od połowy zabawy w drugiej turze po prostu zrezygnowałem z udziału ze względów formalnych i mniej formalnych i postanowiłem się jedynie przyglądać postępowi sytuacji. Mam nadzieję, że jeżeli uda się zorganizować zabawę w tym roku, to regulamin weźmie pod uwagę konieczność dodawania zgłoszeń musowo przy miarce oraz uwzględni w punktacji dodatkowy gatunek jakim jest krąp. Tak po za tym wypadałoby jeszcze pogratulować pozostałym uczestnikom! GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zabawę i te emocje do końca. :grin:

Jak widać raz było lepiej raz gorzej jednak grudzień starania i wychodzone kilometry mi wynagrodził. Pogoda sprzyjała a drapieżniki ostro pałaszowały więc jak miałem nawet godzinę lub dwie wolnego od razu wsiadałem w auto i nad wodę, co jak widać dało rezultat.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, oraz Organizatorom za umożliwienie tej wspaniałej zabawy = rywalizacji. :grin:

Gratuluję wszystkim wyników a jak widać rybek było sporo i okazałe.

KrzysiekG gratulacje, niezły finisz :)

Dzięki Danielu, jakoś tak się udało. Fakt jednak jest taki iż jakbyś zgłaszał wszystkie swoje rybki to już dawno by tu było pozamiatane. ;)

Pamiętam lata temu jak z zazdrością patrzyłem na Twoje duńskie "garbusy" to było marzenie... Trochę udało się do ich rozmiarów zbliżyć jednak jeszcze brakuje, może w tym roku uda się znaleźć te jeszcze większe. ;)

Gratulacje KrzysiekG, za końcową fazę zabawy! Naprawdę niezły finisz!

Dzięki jak to mówią podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy.. ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Danielu, jakoś tak się udało. Fakt jednak jest taki iż jakbyś zgłaszał wszystkie swoje rybki to już dawno by tu było pozamiatane. ;)

Aj aj tam. Strategia też się liczy. Uśpiłeś czujność przeciwników, a jak przyfiniszowałeś to już było za późno żeby zgłosić zaległe ryby, ponieważ minął miesiąc :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.