Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaxon Votus FRXL 200


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kołowrotek karpiowy z wolnym biegiem Jaxon Votus FRXL 200

0fcbfa13eda17c5fm.jpg

Specyfikacja techniczna:

producent - Jaxon, model - Votus FRXL 200, liczba łożysk - 8-OWC, przełożenie - 5,2:1, pojemność szpulki mm/m: 0,25-215

Dodatkowy osprzęt w zestawie:

2 zapasowe szpule grafitowe

Sprzęt posiadam od i jak często używam:

kołowrotek mam od 1 roku, używałem go od maja aż do grudnia, średnio 2x w tygodniu

Ryby, które nim łowię oraz dzięki niemu, moje największe sukcesy:

łowię nim głównie karpie z gruntu, ale również używam go do łowienie szczupaków na żywca. Wyjęłem za jego pomocą kilkanaście karpi i szczupaków, niestety większość w przedziale 1-2kg.

Podoba mi się w nim to, że... czyli + :

płynnie oddaje żyłkę, równo nawija, ma bardzo czuły wolny bieg i można go dokładnie regulować, ma aluminiową szpulę, niska cena

Nie podoba mi się w nim to, że... czyli - :

jest firmy Jaxon i nie wiadomo co można się po nim spodziewać

Od momentu posiadania działa bez zarzutu:

Nie, jedynym malutkim mankamentem jest to, że odpadła mi zaślepka do mocowania żyłki na szpuli, w takim samym kołowrotku kolegi stało się to samo

Sprzęt był dawany do naprawy:

Nie

Gdybym teraz miał kupować inny sprzęt, wybrałbym inny model:

gdybym miał teraz kupować kołowrotek na karpia, napewno dołożyłbym parę złotych i kupił coś lepszego, bardziej renomowanej firmy

Koszt sprzętu:

100zł

Używam w komplecie z:

wędką Dragon Mystery Pro Carp i żyłką Dragon Super Mimicry Carp

Inne ewentualne dodatkowe uwagi, wyjaśnienia :

mimo, iż jest to kołowrotek firmy Jaxon, narazie spisuje się bez zarzutu, używałem go w ekstremalnych warunkach, w śniegu, deszczu i mrozie, przeżył kilka kąpieli i mimo to nadal działa bez problemów. Niestety nie mogę nabrać do niego zaufania ponieważ jak prawie każdy wyrób Jaxona może zawieść w najmniej spodziewanym momencie i wątpię, żeby cokolwiek zmieniło moje nastawienie. Jeśli jednak ktoś preferuję tą firmę i nie ma do niej uprzedzeń, kołowrotek ten powinien być dobrym wyborem dla mniej zamożnych wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.