Skocz do zawartości
tokarex pontony

DAIWA POWERMESH


Wędrowniczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w opisie co sądzicie o tym kijku warto? cena to ok 300zł , ma słuzyc do delikatnego łwienia na woblerki 3 - 5 centymetrowe w rzece Wiśle z brzegu.Może jest cos innego w podobnej cenie cos na co warto zwrócic uwage??Pytam o daiwe z jednego prostego powodu poprostu leży w łapie.I to chyba najwazniejsze, ale chce poznac także Wasza opinie może ktos na nią juz lowił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewnie Szogun bedzie mial cos do powiedzenia, moze zna ten kijek poniewaz jest fanatykiem Daiwy :) Ja owszem tez sie chetnie dowiem czegos na ten temat bo sam chce sobie kupic na lato lekki spining, moze wlasnie cos Daiwy? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Tomciu, mam chęc kupic tą daiwe.Jeden z nielicznych które tak jak wspomnialem wczesniej lezy.........jest jeszcze taki do 35 gram ale dla mnie to juz za wiele , to juz nie to moze Tobie sie spodoba( ten do 35gram) naprawde moim zdaniem kijek ok.

a o opinie pewnie nie bedzie z trudno ponieważ jak domniewam jest to kijek już sprawdzony bo nie jest to nowośc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie DAIWA POWERMESH Jigger 2,70 5-25 gram;

Napaliłem się na ten kij i pewnie go kupię.

Czy ktoś zna ten kij lub serię POWERMESH? Chętnie wysłucham opinni użytkowników.

b971eae1504704cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Powiem Ci tak, kupiłem wędeczke z tej serii leży w reku niesamowicie byłem raz nad wodą wypróbowałem ją, tzn ryb nie złowiłem bo raczej trudno pomiędzy płynąca krą, ale pierwsze doznania jak najbardziej pozytywne.Wedeczka lekka ,bardzo fajnie pracuje podaczas prowadzenia przynety , na zaczepie też troszke ją wyprobowałem:) i wydaje sie naprawde mocna.Dla mnie jest oki co do konkretnego modelu jigger to nie poowiem nic ponieaż nie trzymałem jej w ręku ,ale jako seria powermesh wydaje sie naprawde ok!!!Wiecej powiem na wiosne kiedy zaczne ostro ja "męczyc"(oby)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie widziałem, nie macałem, ale wygląda jak ... Daiwa. Z tego co zaobserwoawłem, to większość ich kijków ma akcję szczytową i praktycznie sztywny dolnik.Wędrowniczek, możesz cos w tej sprawie uściślić, jestem ciekaw ;):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tego wędziska jest taki, że go pomacałem. I się wtopiłem :cool:

Pierwsze spostrzeżenia po uzbrojeniu w kręcioł z plecioną są takie:

akcja jak najbardziej szczytowa, ale przy max no może prawie max ugięciu lekko przechodzi w parabole. Zapas mocy wydaje się spory, wykonanie nie najgorsze tylko jedno zostanie do przystosowania to dolnik, dłuższy niż w pozostałych moich kijkach, więc czuje te wędzisko nie co inaczej, ale się przyzwyczaję.

Szkoda, że jeszcze nie mam go na "zawsze" :lol: w domu, ale będzie moje tak ok środy.

Oby pogoda się zmieniła, bo nie wytrzymam, aby bo przetestować z przynętami. Choć na pstrąga w mojej okolicy to ten kij nie będzie dobry, ale test być musi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie za to kocham te kije ... moc jest z nami :mrgreen:

Faktem jest, ze dolniki wystaja sporo za łokieć, ale za to jak kijki sa wyważone ... bajka

Oblewasz me serce miodem :lol::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wędeczke z tej serii
A kupiłeś ją w Warszawie? Wysyłkowo czy w sklepie, bo jak na jesieni wybierałem sobie wędki to nigdzie nie mieli daiwy - ani w bassie, ani w kakadu, ani w cwiy, ani w muskie ani tym bardziej w wędkarskim na rogu :cry: Odpowiedź była - w hurtowniach nie mają, jak ktoś ma to sam sprowadza :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiem w wawie.Na wybrzezu gdanskim czy gdynskim nr2(zaraz przy spójni) jest tam spory sklepik i mają naprawde wszystko!!!(ceny hmm takie sobie)daiw jest do wyboru do koloru naprawde pełno.

Jeżeli miszkacie w warszawie lub w poblizu polecam sklepik na twardej.Miesci sie on w tym samym budynku gdzie opłacamy karte wędkarska.Sklepik jest malenki ale zapewniam że Pan Andrzej jest w stanie sprowadzic wszystko i naprawde najtaniej.

Dla porównania daiwam powermesh 3 metry do 18 gram kosztuje w sklepie na wybrzezu ok 320 zeta ja zapłaciłem 260, dragon team 255 do 25 gram w sklepie 389 ja zapłaciłem 300zeta u Pana Andrzeja jest róznica???Dla mnie wielka bo nie szczeleszcze kasą.

[glow=red]W basie absolutnie nie polecam!!![/glow]Jestem a raczej byłem stałym klijentem kupowałem u nich od dobrych 5 lat (pewnie i wiecej od samego początku jak tylko sie otworzyli w jednym małym baraku)az do niedawna gdzie zakupiłem kijek i naprawde nastepnego dnia doszedłem do wniosku że jest za dlugi nawet nie zdjąłem foli chcąc wymienic na krotszy usłyszałem" nie da rady'' Fajnie super podejscie, tyle lat .....mam sentyment , ale co tam są inne sklepy tam juz nic nie kupie.

Generalnie kijki z seri powermesh są moim skromnym zdaniem naprawde świetne,fajnie wyważone i mają moc, to czuc!!!Fajne fajne jednym słowem polecam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wybrzezu gdanskim czy gdynskim nr2(zaraz przy spójni)

Gdyńskim :)

zaraz naprzeciwko Cytadeli - to właśnie ten sklep który patronuje chłopakom z Wędkarstwo Moje Hobby.

Szczerze?

Nie spotkałam lepiej zaopatrzonego, uwielbiam do niego jeździc, a oni uwielbiają jak zawsze mnóstwo kasy zostawię :lol: Tanio nie jest, ale zawsze jest to czego się potrzebuje a ilekroć tam nie jestem, to jest jeszcze więcej niż poprzednio.

Faktycznie Daiwy mają full, innych wędek też. Dośc będzie jak powiem, że same wędki zajmują ok 50 m 2 sklepu, a przejścia między alejkami wąziutkie :D

Jak ktoś bardzo chce, to można od razu wypróbować, bo zaraz za płotem (20 metrów, jak nie mniej) jest Wisła :mrgreen:

tak zachwalacie, zachwalacie...

hmm... może też powinnam się nad jakąś skromną Daiwą zastanowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wędki zajmują ok 50 m 2 sklepu
I tak być powinno.

U mnie w B-stoku to sklepu o 50 m2 całkowitej wielkości nie znajdziesz :cry::cry:

Niestety Polska "C" ale żyć trzeba.

Będę wdzięczny za dokładniejsze namiary na ten sklep, przy najblizszej okazji go odwiedzę.

ps. wyręczę władzę

a wracając do tematu :lol::lol: tylko podajcie namiar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechać przez most Grota
No jak z grota to zawracać trzeba - wcale nie tak łatwo zwłaszcza jak kto nie obcykany w WU. Zamiast jechac niewiadomo gdzie to zjedź przy zamku tam pod mostem zawrócisz jakoś łatwiej i ciuu z powrotem wisłostr - tylko nie przegap, bo inaczej znowu zawracać trzeba będzie - no a jak będziesz za wolno jechał to Cię strąbią :twisted::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo :cool:

polecam się na przyszłość :mrgreen::lol:

No jak z grota to zawracać trzeba

no trzeba trzeba - ale generalnie jak juz się sklep zauważy, to nie problem potem zawrócić :)

ale generalnie dobrze mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem co czujesz do tego kija
A co czuję :cool: ? Tobie też się przypasował; co? :grin:
myślę że ten sezon jaziowo-kleniowy rozpocznę którymś z tych kijaszków
Nie zastanawiaj się, też macałem 3-18g tylko 2,7m zaje fajny : ale mam już trzy kijaszki w tym przedziale CW, więc padło na 5-25 taki był potrzebny.

Ten 3-18g wydaje się być stworzony do pstrąga ale pewnie da se radę z 5kg szczupakiem :cool: :lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co czuję :cool: ?

nieodpartą chęć "posiadnięcia" go

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
zrobię sobie prezent na 1 maja
No co ty! Lepiej na 8 marca :cool:

Teraz tylko musimy powołać Piotra na prezesa klubu Daiwa na haczyku :cool::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.