Skocz do zawartości
tokarex pontony

Galeria zdjęć użytkowników forum


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem utorzyć dla zarejestrowanych użytkowników forum, Galerię Zdjęć - związanych oczywiście z wędkarstwem:

Zdjęcia wraz z krótkim opisem przysyłajcie na maila haczyk@haczyk.pl

będe je na razie ręcznie wstawiał, później moze uda mi sie utworzyć jakąś automatyczną galerię 8)

Możecie też przysyłać zdjęcia "techniczne" do danych tematów tak jak np: zrobił to shogun_zag w tym temacie:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=1930#1930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 373
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie sorki za jakości zdięcia ale jak wywołam z analoga to podmienie

zdjęcie. A jeszcze opis. Miejsce połowu to oczywiście Odra we Wrocku,

Ryba to oczywiście Amur , wymiar 98cm, waga 12kg i to był największy amur w maju 05.Czekam na lato na drugą edycje brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Warunki połowu znakomite ,ocieplenie kilkudniowe na początku maja podniosło tęperaturę wody do 16 stopni ,wyż utrzymywał się ok.

tygodnia ,ryba żerowała znakomicie oprucz prezętowanego amura skusiło

się dwa mniejsze 6kg, 8kg.Miejscówka to Odrzaniska łacha nęcona systematycznie 2tygodnie Kukurydzą dipowaną to samo na haczyku.

Sprzęt -Karpiówka Balzer-4.3 cw30-80

Kołowrotek- Shimano GT 2000. Zyłka Kewlon 0.28. Przypłon plecionka 0.14 z włosem haczyk Owner 1 .Co najważniejsze woda się podniosła do

normalnego stanu i tak około tygodnia się utrzymywała dlatego ryba dobrze żerowała potem uległo to niestety zmianom raz spadek potem wzrost i ryba przy takiej wodzie głupieje i nie żeruje. Na Odrze liczy się

stan stabilny poziomu wody to decyduje o dobrych braniach dużej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość bogdan39

Hej a gdzie moja facjata wysłałem swoje zdjęcie i jakoś niewidze. Kolego TOMIK bierz się do roboty rozumiem że jestes zakochany i niemasz czasu ale jakbyś miał chwilke :lol:

(poniżej Twoja fotka. Zakochany niestety nie jestem, ale faktycznie poświęciłem trochę czasu kobiecie :D - Tomik)

bogdan.jpg to ja nad swoim kochanym jeziorkiem,noi oczywiście na swoim miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przepraszam, Wiesławek, że tak długo, ale mam ostatnio tak nędzny internet, że dopiero dziś mi sie udało przegrać je w całości na serwer.

W każdym razie zdjęcia są, jak chcesz możesz dodać opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

No, no ... chwilke mnie nie było w kraju a Wy tu takie rybki wleczecie :shock: Aż mi się chce nad wodę, ale co zrobić, jutro wyjeżdżam na c.d. delegacji ... Ukraina - Lugańsk :(

Zostawcie mi parę sandaczy w wodzie na sierpień, ok? :D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

SZogun ty łobuzie :wink: no cuż moi koledzy połapali amury po 15 kg i karpie po8 ja narazie niemoge zbyt dużo poświecić rybom czasu i jesli wyrwe się 2 razy w tygodniu po 3 godz. to wszystko.dzienki MANIUŚ za rady,takie życie :lol:

[ Dodano: Pon 29 Sie, 2005 ]

CHciałem się p[ochwalić amurkiem ale jakoś niewidze zdjęcia :wink:sposub MONIKI jakoś niewchodzi a zdjęcia ci wysłałem

Oto i zdjęcia:

zdbogdan.jpg

zdbogdan2.jpg

to muj koleszka leszek niestety niema internetu więc troche mu pomogłem jego amur to 10,5 kg rybka złapana rano o godz.7 na ZEK Radymno na kukurydze.

zdbogdan3.jpg

zdbogdan4.jpg a to muj amurek 12 kg złapany na kukurydze w pochmurny dzionek żyłka 2 bolonka initi blue wind 2 kołowrotek Jaxon chol trwał 30 min. miałem jeszcze dwa ale nieposiadam zdjęć.HEJA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No Bogdan bardzo ładne tylko jak będziesz następnym razem robił fotki to rybe tak ustaw

żeby była widoczna cała najlepiej z boku i nie zakrywaj ją rekoma , z martwą rybą to nie

ma przecież problemu, gorzej jak wraca do wody i trzeba zrobić fotke to jest cyrk z takim amurkiem jak fika koziołki .Można dostać w pysk ogonem , ale jak fotka wyjdzie to będzie

jajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39
No Bogdan bardzo ładne tylko jak będziesz następnym razem robił fotki to rybe tak ustaw

żeby była widoczna cała najlepiej z boku i nie zakrywaj ją rekoma , z martwą rybą to nie

ma przecież problemu.twoje słowo jest dlamnie nrozkazem ale na pierwszym zdjeciu widzisz rybke dokładnie na drugim zaś faktycznie popełniłem błąd SORRY :wink: zamiast opiepszać mnie dawaj lepiej swoje zdjęcia czekam z niecierpliwością :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bogdan zdjęcia będą napewno co prawda nie wszystkie bo na 24 wyszły tylko 15 i też nie

wszystkie są dobrej jakości ale co tu wymagać od byle jakiego aparatu, ale najgorsze jest

to że jedno zdjęcie na którym mi naj bardziej zależało też jest kiepskiej jakości no pech.

Fotografikiem to ja nie jestem ale się cały czas ucze , i może w konicu coś się naumiem.

Acha Boguś ja cię nie opieprzam tylko pisze co widze , rybe i twoje łapska ha ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maniuśka? Gdzie te foty? :shock:

.... a teraz będzie mała prowokacja .... ;)

..... Maniuś, a może Ty chwalipięta i bajkopisarz jesteś? Heeee ?

8):lol::mrgreen:

Walnij swoje fotki, to i ja sie dołoże ;)

A Ty Boguś .... ładne masz oczka i kędziorki :lol:

Żartowałem ;) Nie weź mnie za jakiegoś ... kochającego inaczej ... hehehe :lol:

Rybka też niczego sobie, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun ty mi tu z prowokacją nie wyjeżdzaj , bo ja ci wyjade szantażykiem patrz

ABC koguta. Co do chwalenia się to ci przypomnę kto tu się chwalił setką sandaczy

w sezonie i gdzie te foty sandałów tylko nie mów znowu że ci się utopił aparat he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun ty mi tu z prowokacją nie wyjeżdzaj , bo ja ci wyjade szantażykiem patrz

ABC koguta.

Patrzę .... i co mam widzieć :shock: A może ślepy jestem 8)

Co do chwalenia się to ci przypomnę kto tu się chwalił setką sandaczy w sezonie i gdzie te foty sandałów tylko nie mów znowu że ci się utopił aparat he he he.

Maniek, tak dla ścisłości ... tym razem nie mam na rozkładzie setki i chyba nie będzie. A pokaz mi tak przy okazji, gdzie to pisałem? :shock::roll:

Jeśli chodzi o aparat to ma sie całkiem dobrze, a fotki ... wstawianie ich na forum ... byłbym monotematyczny :x

No, to skoro mamy to juz wyjaśnione ... TWOJA KOLEJ. Zacznij dotrzymywać raz danego słowa. chyba, że tak masz i se tylko tak gadasz :twisted: Nie będe Ci przypominał, ile naobiecywałeś. Myślę, że masz dobrą pamięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.