Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowiska w łodzi


ckm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapraszam nad prywatne jeziorko korzecznik

zezwolenia dobowe kto ile czego złapie jego sprawa

wedkowanie z brzegu o wedki tez nikt sie nie upiera oczywiscie w granicach rozsadku

jezioroko polodowcowe

dzikie ok 20ha

głebokosc ok 4m teraz gdy wody ubyło

shimmaj@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

To ja tutaj wam polecam Łowisko w Ciosnach jest tam dużoo ryb. Ja złapałem 2 Karpie i 1 płotke :)

Nazwa łowiska: Łowisko Ciosenka

Rodzaj łowiska: Komercyjne

Miejscowość / Województwo: Łódzkie/Ciosny/k Rosanowa

Adres: Ciosny

Bardzo miło się tam wędkuje i można mile czas spędzic z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szukałem na mapie jez. korzecznik ale nie znalazłem. Natomiast Ciosny są całkiem obiecujace. byłem tylko obejżeć ale niedługo jadę pomoczyć kijka. Natomiast odradzam wszystkim Staw w Dzierżąznej-właściciel zawsze na bani i zawsze opowiada co za ryby u niego złowili ale będac tam cztery razy złowiłem zaledwie 3 małe okonki i jazgarza. Chyba w ogóle nie zarybia tylko pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

a ja polecam łowisko w Bełdowie. byłem tam co prawda ostatnio 2 lata temu, ale w ciągu 2 godzin złowiłem 4 karpie, tak od 1 do 3 kg. niestety, wszystkie złowione ryby trzeba zabrać ze sobą i zapłacić za każdy kilogram. byłem świadkiem, jak gościu złapał jesiotra i się o mało co nie zapłakał - 70 zł za kilogram !!! karp ok 3-4 zł/kg ( 2 lata temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Natomiast odradzam wszystkim Staw w Dzierżąznej-właściciel zawsze na bani i zawsze opowiada co za ryby u niego złowili ale będac tam cztery razy złowiłem zaledwie 3 małe okonki i jazgarza. Chyba w ogóle nie zarybia tylko pije.

A tu się z kolegą nie bardzo mogę zgodzić. Bywam czasem na łowisku w Dzirżąznej (tym koło autostrady bo może są 2? nie wiem) i nie było dnia żebym naprawde dobrze nie połowił. Zawsze łowie kilkanaście karasi powyżej 30dag jakieś karpiki do 2kg. Nęcę zanętą Traper i mocze w wodzie czerwone robaczki, czasem na kukurydze. Na pinki ani zwykłe białe nie miałem zbyt duzych rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Natomiast odradzam wszystkim Staw w Dzierżąznej-właściciel zawsze na bani i zawsze opowiada co za ryby u niego złowili ale będac tam cztery razy złowiłem zaledwie 3 małe okonki i jazgarza. Chyba w ogóle nie zarybia tylko pije.

A tu się z kolegą nie bardzo mogę zgodzić. Bywam czasem na łowisku w Dzirżąznej (tym koło autostrady bo może są 2? nie wiem) i nie było dnia żebym naprawde dobrze nie połowił. Zawsze łowie kilkanaście karasi powyżej 30dag jakieś karpiki do 2kg. Nęcę zanętą Traper i mocze w wodzie czerwone robaczki, czasem na kukurydze. Na pinki ani zwykłe białe nie miałem zbyt duzych rezultatów.

Jeżeli ktoś sam sie tam wybierze to oceni ten zbiornik i zarzadzającego. Obecnie jezdze na łowisko Ciosny (tą drogą tylko troszke dalej) niech ktoś sam porówna bo ja za pierwszym razem będąc tam złowiłem 2 jesiotry kilka karasi pare plotek 2 karpie amura i 3 pstrągi - jest porównanie Szanowny kolego ?? Pozdrawiam i polecam Ciosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A może my z kolegą mówimy o tym samym łowisku co? Jak się jedzie samochodem to jedno jakieś bajoro jest koło drogi po lewej stronie. Moze to jest ten syf o którym kolega mówił co? Bo ja mówie o kilku stawach myślałem ze to jest dzierżazna. Nad jednym ze stawów zrobiony jest most i puszczona jest autostrada? O to miejsce chodzi? Tam są pstrągi i jesiotry (ale się na nie nigdy nie nastawiam bo są drogie :razz: ) Co kolega na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

odświerzając temat jest jeszcze jedno łowisko gdzie można jechac jest to łowicko "pacyfik" jest ono przed ozorkowem (jedzie się trasą na ozorków następnie za zieloną tabliczka ozorków za tartakiem i przestankiem skręcamy) znam jeszcze inne płatne łowiska jeżdze tam dla zabawy... jak kotoś chciałby sie dowiedzieć czegoś wiecej służe informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

bartek640-Byłbym serdecznie wdzięczny za namiary na fajne łowiska.Bo na ciosnach to mnie chyba już nie lubią(co niedziela jestem :lol: )A poza tym karpik słabo tłucze :cool:

A ten sumik z fotki obok to właśnie na ciosnach wychaczony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacyfic znam,ale ostatnio to same karasie"łeb przy samej dupie :mrgreen: )A co do PZW to nie mam karty,tzn gdzieś zgubiłem.Zresztą od jakichś 6 lat i tak nie opłacana.Więc tylko komercja mi została :cry: A może orientujesz się czy wydadzą duplikat,czy odnowa trzeba zdawać egzamin :?: Z tego co wiem to w Bełdowie jest spoko ale rybkę trzeba zabierać,a ja to wędkarz sportowy raczej jestem :roll: A byłeś w tym roku w Nowych Łagiewnikach :?: Jak tam wygląda sytuacja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam ja sam jeszcze nawet nie byłem.... a co do karty to raczej wszystko byłoby od początku, 6 lat to długggoo a po 2 latach niepoopłacanych składek kupuje się wpisowe od nowa. Ja w tym roku wyrobiłem sobie karte i tylko łowie na pzw, może z 2 razy byłem na komercjalnych ... jak nie masz karty to możesz spróbować na powyrobisku gliny . Jest ono w dąbrówce koło zgierza za domem dziecka a przed cygielnią( za malinką tym brudnym kapieliskiem ) jest to staw niczyji tak więc można łapać. Dwa lata tem złapłem 2 szczupakiokoło 45 - 50cm i sporo karasi jest też duża płoć (choć na nią najlepiej się wybrać w kwietniu czy maju póżniej juz nie bierze w tym roku trochę złapałem) i inne rybki np linki kiełbie wzdręgi i sporo ładnego okonia ... ale odrazu mówię że to łowisko nie należy do najłatwiejszych ...... trudno o rybe i ile razy wracałem z tamtąd o kiju.... ale pospiningować warto bo może trafić się szczupaczek czy ładny okonek (choć z tym pierwszym już trudno ) muszę dodać jeszcze że mój wujek złapał tam sandacza prawie 5 kg choć nik niemyślał że tam wogóle występuje ta jak np krapie które zdechły dwa podcza zimy na oko po 10 kg miały jak chciałbyś tam pojechać to dopisze jak dojechać polecam gdyż stawik jest ładnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

Co do łódzkich wód nie PZW to warto pojechać na Cesarake 10 zł wejście i wszystkie ryby twoje duża płoć 25-40cm bąk taki po 0.5kg karp,lin dojazd do łowiska:

w Strykowie w prawo mijamy zalew po prawej i wjeżdżamy w las do ośrodka wczasowego MSW,czynne od 05.00,woda wymagająca ale rybna.

Łowisko Piorunów za Kwiatkowicami 5 zł wejście ryby mozna wypuszczać za płoć sie nie płaci(wpływa z rzeki)pozostałe gatunki opłata ryba smaczna karmiona odpadkami z młyna.Dojazd:w Kwiatkowicach na Szadek,za kościołem w lewo na Lichawe,a w Piorunowie za dużym dworkiem zjazd do stawów w prawo.Łowisko czynne od 05.00 a w poniedziałki nieczynne.

Co do Pacyfiku to faktycznie lipa bo pełno małego bąka.Ciosny-od dwóch lat nie jeżdże bo widok A2 i hałas zepsuł otaczający krajobraz,ale jak jeździłem było sporo ryby i to dużej widziałem jak gość złowił amura około 10kg.Glinnik czynny w piątki soboty i niedziele wejście 12zł i opłata za rybe ale ryba bardzo smaczna karmiona kukurydzą i pszenicą i dużo ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z tym korzecznikiem to tak ze jest to jezioro rynnowe strome brzeg lipny dojazd dosc głębokie ale zarosniete ja osobiscie nie byłem ale ojciec z bratem byli i z ich relacji zadna rewelka drobna ryba działki w koło jeziorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.