Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co powiecie na spotkanie w Rybniku


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z mieszanymi uczuciami zakładam ten temat, bo już było kilka prób sklecenia spotkania a żadna nie wypaliła :roll:

Proponuję spotkanie śląskich (i nie tylko) Haczykowców na Zbiorniku Rybnickim. Wstępny termin 16.02. Spotkamy się, połowimy, pogadamy :wink:

Są jacyś chętni? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Chętny jestem i to bardzo, ale muszę sprawdzić grafik służb. Niestety przy moim systemie pracy niełatwo coś wykombinować, a urlopu w lutym niestety nie mogę wybrać :evil: Sprawdzę i odezwę się :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litr ,czy litr na głowę :mrgreen:

no przecież, że nie na wszystkich, bo wyszło by mniej niż nic*

ale czego mleka :grin:

jak potrafisz tak doprawić że ma 40 karatów to może być i mleko :wink:

* - cytując ś.p. ks. Józefa Tishnera: "nic to pół litra na dwóch"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mogę ,Tomek ile wpisowe kosztuje.

Pewnie, że możesz :razz: Bardzo bym się cieszył :wink: Patrz jakie to proste- bierzesz ze dwa patyki (albo wcale- jakieś kije się znajdą :wink: ) i jedziesz np. tak:

TAM

Z POWROTEM

Albo do Czechowic lub Pszczyny odbieram Cię i startujemy stąd. Niestety bezpośrednich pociągów nie ma.

Z tym mlekiem jakoś sobie poradzimy a litra wypomniemy Sinusowi na targach :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy na targach :roll: ,ups no i się wygadałem ,a miala być mała niespodzianka.

No i to mi się podoba :mrgreen::wink:

bo popełniłeś zasadniczy błąd nie klinując

nawet na to nie miałem siły :oops::lol: Tak to jest jak niewytrenowani biorą się za "wyczyn" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak niewytrenowani biorą się za "wyczyn" :lol: :lol: :lol:

no widzisz.... trzeba było przynajmniej rozgrzewkę przed imprezą zrobić :wink:

a w temacie, qrcze daleko mieszkacie.... a fajnie by było posiedzieć z wami nad wodą :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że nie będzie się nudzić, bo koleżanek jej nie zabraknie :wink:

nie o to chodzi panie tomku.... żona moja nawet łowi i najczęściej chodzi ze mną na ryby, tyle że w tym roku mają być góry :roll: , bo 2007 byliśmy nad jeziorem.......

To zaledwie kilka dni.

tyle że muszą się urlopy zgrać u dwóch osób w różnych firmach... ale kto wie :wink: .

a jest już ustalone miejsce, czy dopiero będą dyskusje w tej kwestii :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że muszą się urlopy zgrać u dwóch osób w różnych firmach... ale kto wie

W stałym terminie zlotu czyli około 15 sierpnia są trzy dni wolne ustawowo, bo 15 to jest piątek :mrgreen: Problem urlopów odpada :cool:

Miejsce jeszcze nie jest wybrane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.