Skocz do zawartości
tokarex pontony

ciężka sprawa, czyli gdzie na wakacje...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Wakacje coraz bliżej, jeden wyjazd wędkarski już w planach ale pojawił się pomysł na kolejny, aczkolwiek na całkiem wędkarski.

Razem ze znajomymi planuje wyjazd nad jezioro w wakacje... no i właśnie tutaj pojawia się problem. Bo chcę tak zakombinować żeby im pasowało i żeby ja mógł poszukać okoni i szczupaków :twisted:

Ogólnie chodzi o to, żeby był jakiś ładny ośrodek i żeby jeziorko nad którym się znajduje nie było przeorane we wszystkich kierunkach przed kłusoli.(tzn. nie wymagam eldorado - po prostu fajny zbiornik gdzie żyją jeszcze np. okonie po 30 cm:) )

Myślałem o Gople ale tam sieciami ciągną całe noce...;-/

wiem, że moje pytanie to trochę mission impossible ale czy znacie może takie miejsce i możecie je zdradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja też myśle że Solina to dobry pomysł byłem tym w zeszłym roku i jest całkiem spoko.Chociaż z drapieżnikiem nie było najlepiej za to można było połowic leszcza i inną białą rybe.Polecam i Pozdrawiam. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

zalewy nadarzyckie!ciekawa woda z licznymi szczupakami i okoniami!

welfron1 - świetna propozycja :mrgreen:

Tak się składa, że na przełomie lipca i sierpnia się tam wybieram(to ta wyprawa o której wspominam w poście) - byłem w zeszłym roku i jestem oczarowany zalewami:) piękne okonie, trafia się szczupak, grube płocie.

Dzięki za dotychczasowe rady - myślę nad Powidzem.

Jeśli komuś coś jeszcze przyjdzie do głowy to jestem z góry wdzięczny:)

Znajomi sugerują Mazury bo to im ma przede wszystkim odpowiadać a ja przy okazji chcę się odprężyć przy wędce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mazurach jestem co roku ....Ale zaproponuje trochę nie typowo ,ponieważ chcecie jechać nad jezioro, a można jechać do Mrzeżyna plaza dla znajomych, zaś ty możesz łowić z brzegu plaży, w porcie iść na śledzie , możesz wypłynąć kutrem na dorsze z Kołobrzegu,pozostaje Rega i oczywiście oddalone o 2 km jeziorka w takiej wiosce nie pamiętam jak sie nazywa wieś ani jeziorka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proponuję tu spędzić wakacje.

http://www.mazury.ostroda.pl/

W wokół jeziora ośrodki wczasowe i ryby - okoń , szczupak, sandacz , leszcz , płoć

Pozdrawiam i zapraszam!

Popieram w całej rozciągłości :wink:

Ostróda, i jej okolice przepiękne, no i cudna woda ....... :mrgreen:

Oj sama bym znów pojechała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo polecam ośrodek wojskowy Jawor nad jeziorem Solińskim. Nie jest tam co prawda tanio, ale myślę, że będzie to niezapomniana przygoda wędkarska. W moim przypadku tak właśnie było. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam ja też mam problem gdzie spędzic najblizsze wakacje czy mógłby mi ktoś pomóc. Szukam jakiegoś jeziorka w odległości do 200 km od Opola gdzie mógłbym odpocząc z rodziną a jednocześnie połowic najlepiej z brzegu Dzięki za jakiekolwiek informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.