Skocz do zawartości
tokarex pontony

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Na początek faworyci:

wg mnie to Niemcy, Włosi lub Holendrzy - w takiej właśnie kolejności.

Mam nadzieję, że Polacy choć zremisują z Niemcami, bo to pozwoli im na lepszy start w turniej, ale dalej kibicuje Niemcom - taka moja natura od roku 1990 kiedy to oglądnąlem pierwszy mecz w ich wykonaniu - i od tego czasu wszysko związane z piłką idzie mi pod górę!!! :mad::evil::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Polska wygra z Niemcami w niedzielę 2:1

Po drugie: Poza Polską kibicuję każdej drużynie, która będzie aktualnie grać z Niemcami, żeby wygrała-muszą jak najszybciej odpaść. I jeszcze ci zawodnicy na usługach Niemców, Klose, Podolski :twisted:

Po trzecie: Polska wyjdzie z grupy :D

Powiało optymizmem? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawczycy, Klose, Podolski

czy ty chlopie wiesz co piszesz????

sprzedawczycy????

Podolski jako wschodząca gwiazda dwa razy zwracał się do PZPN z prośbą o zwrócenie na niego uwagi - wręcz prosił o jakieś powołanie na zgrupowanie itp. a skorumpowany PZPN nie zareagował!!!

więc się zastanów co piszesz, a co powiesz o Olisadebe i Guereiro??? jak Roger strzeli gola Niemcom to go będziesz po stopach całował!!!

co z Ciebie za Poloak skoro kibicujesz Niemcom

czytaj uważnie, napisałem, że kibicuję Polsce, choć o remis, bo w innym przypadku z grupy nie wyjdą, a chciałbym żeby wyszli choć to trudne będzie bardzo!!! więc nie wyciągaj pochpnych argumentów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedwaczycy

może za mocne słowo, ale zawodnicy na usługach Niemców

Ale wiesz, jeśli ktoś się śmieje, że najlepszym strzelcem zostanie Polak, i ma na myśli Klose bądź Podolskiego to wiesz... Ja natomiast słyszałem że ze 4 lata temu PZPN rozmawiał z nimi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podolski o nic nigdy PZPNu nie prosił. Fakt, nigdy nie odcinał się od polskich korzeni, ale nigdy nie okazał chęci gry w reprezentacji Polski. Klose natomiast zawsze twierdził, że nic nie zawdzięcza ojczyźnie, a w którymś z wywiadów stwierdił, że jest dumny z gry w reprezentacji Niemiec :???:

To komu w niedziele będziesz w końcu kibicował :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komu w niedziele będziesz w końcu kibicował

tak jak napisałem POLSCE ale tylko w tym meczu.

Podolski o nic nigdy PZPNu nie prosił

a ja czytałem jego wywiad, i mówił inaczej 0 źródła nie przytocze bo było to jakiś czas temu.

Klose natomiast zawsze twierdził, że nic nie zawdzięcza ojczyźnie, a w którymś z wywiadów stwierdił, że jest dumny z gry w reprezentacji Niemiec

całkiem mozliwe, wiecie moze ile mia lat jak wyjechał??? był młodziutki z tego co pamietam, wiec i tak nie maił nic do gadania bo decydowali rodzice, a obywatelstwo pewnie dostał przed karierą w reprezentacji, a nie jak Olisadebe i Guereiro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba prosić PZPNu o grę w reprezentacji Polski. Trzeba być dostrzeżonym przez selekcjonera i trzeba chcieć. A może Klose i Podolski po prostu nie są na tyle dobrymi zawodnikami by grać w reprezentacji Poolski... :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywód o Podolskim i Klose jak najbardziej jest emocjonujący, ale dajmy innym sznase na wypowiedź, moze o innch aspektach, a co sadzicie o Anglii, ktra nie zakwalifikowała się w ogóle, lub Francji, na którj jest nie małe ciśnienie na zwycięstwo???

Kto wg Was bedzie czarnym koniem turnieju???

Wątków jak najwięcej wskazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z remisu z Niemcami już byłbym zadowolony. Byleby wyjść z grupy i pokonać Austrię i Chorwację

i to jest piękny scenariusz!!!

choć z Chorwacją bedzie cieżko, ale dwa remisy i wygrana też powinny nam awans zapewnić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczatek grubo przesadzony!!!!

autor chyba jakimś nacjonalistą jest????

ale dalej nawet nawet

No właśnie też mi się nie podobał ten początek i się nawet zastanawiałem czy linka żeby nikt nie nie posądzał o takie poglądy :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkcie oddają kasę za TV 37 cali jeśli się go kupi teraz a Polacy wygrają

Media Markt należy do Grupy Metro - spółki czysto niemieckiej - więc kibicują "swoim", są pewni, ze Niemcy nie przegrają, wiec dali taką akcję na Polskę - ciekawe jaka akcja jest w Niemczech - poszukam może coś znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.