Skocz do zawartości
tokarex pontony

bat 7m do 250 zł jaki wybrac


czapa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Heheheh Właśnie ja też coś szukam w podobnej cenie ,ale jak narazie znajdue cieżkie kije

Jednak będe musiał coś z tego wybrać:

MIKADO Vanadium Pole 7m Waga 520g 200zł

SHIMANO Catana TE 3-707 AX Waga 430 g Ciężar wyrz 6-12 g 259,00zł

MIKADO Sagittarius Pole 7m Waga 455g 203,00zł

MIKADO Sagittarius Pole 8m Waga 663g 241,00zł

Jednak ten Mistall mi sie spodobał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamowiłem tego bata Mistrall Amundson Pole 700, niestety w sklepie zapłace za niego cos kolo 280zł. Dowiedziałem się też że jego szczytówka jest pełna więc ma mniejsza rganice wybaczalnosci błedów niż pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zamówić przez neta tam gdzie Ci podesłałem, miałbyś za 258 - 7% rabatu ;) Łącznik by wkleili od razu

E tam mi się wydaje że pustą łatwiej połamać niż pełną ;) Szczytówkę zawsze można zresztą wymienić, jakbyś chciał zamontować kiedyś amortyzator to dokupujesz pustą

Napisz jak dostaniesz, jak się bacik sprawuje ;) Żebym wiedział co polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak dostaniesz, jak się bacik sprawuje Żebym wiedział co polecam

Hehehe spoko zdam relacje ,a tego kijaszka to mi polecił kolega:p Co do kupna wysyłkowego to jakoś nie mam zaufania. Kiedyś zamówilem z kolegami na alledrogo wyciag do cwiczeń to był porysowany i powiedzmy że w jednym miejscu Źle zespawany. Nie bede oddawał bo znów by przesyłka szła z tydzien a byliśmy już napaleni na ćwiczenia :D Jak zadzwoniliśmy to powiedzial koleś ze to niemożliwe ze jest porysowany i zle zespawany .Nie sprzeczałem sie z nim tylko dałem zły komentarz.Wole isc do sklepu i zobaczyć co jest grane ,jak mi niepasuje to nie kupuje proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman polecał jako że ma spory zapas mocy

ja łowię aktualnie Jaxonem Dura Pole 6m, na razie mogę powiedzieć tyle że jest lekki i że jeśli ktoś wkleja łącznik stonfo to trzeba koniecznie uciąć 4cm szczytówki :mrgreen: Jak go potestuję dłużej to będę mógł napisać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam . Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu bata 7 m . Upatrzyłem sobie dwa baty a mianowicie :

Konger Imperial 7 m

Konger Impact 7 m

Byłem skłonny brac już tego impacta po dobrej cenie u mnie w sklepie (247zł) ,ale na internecie wyczytałem ,że jego prawdziwa długość to 673 cm ;f natomiast Imperiala nie miałem w dłoni i brał bym w ciemno ! Co wybrać ? Może ktoś miał styczność z tymi batami i może coś doradzić ?

ps. wiem , że impact jest sztywny i takiego bata właśnie szukam a nie wiem jak sprawa z imperialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.