Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Haczyk.pl ma 10 lat, z tej okazji ogłaszamy urodzinowy konkurs, organizowany wspólnie z Mikado- jedną z największych firm wędkarskich w Polsce oraz firmą Dayfishing, organizującą m.in. profesjonalne wyprawy wędkarskie. Firma Mikado ufundowała 50 szpulek doskonałej plecionki Nihonto Fine Braid.

Firma Dayfishing ufundowała profesjonalną jednodniową wyprawę spinningową dla dwóch osób (zdobywca nagrody+ osoba towarzysząca) z przewodnikiem po wodach Mazowsza- Jeziorze Zegrzyńskim, Bugu i Narwi oraz 10 sztuk akcesoriów spinningowych.  Weź udział w urodzinowym konkursie! Odpowiedz na pytania i wylosuj jedną z nagród. Szczegóły konkursu na forum haczyk.pl! Konkurs urodzinowy z Mikado i Dayfishing

Firma Mikado ufundowała 50 szpulek doskonałej plecionki Nihonto Fine Braid.

To nowoczesna plecionka wędkarska wytworzona z najwyższej jakości mikro włókien precyzyjnie splecionych w idealnie okrągły kształt. Niezwykle miękka, idealnie układa się na szpuli kołowrotka oraz pozwala na precyzyjne i dalekie rzuty. Nie "szumi" o przelotki podczas zwijania. Polecana przede wszystkim do połowu sandaczy i dorszy, sprawdzi się również przy sumowych i szczupakowych łowach. Oferowana w trzech kolorach : zielonym, czarnym i żółtym.

 

Firma Dayfishing ufundowała profesjonalną jednodniową wyprawę spinningową dla dwóch osób (zdobywca nagrody+ osoba towarzysząca) z przewodnikiem po wodach Mazowsza- Jeziorze Zegrzyńskim, Bugu i Narwi oraz 10 sztuk akcesoriów spinningowych.

 "Piękna Narew, dziki Bug i wielkie jezioro Zegrzyńskie - To łowiska, które poza swoim urokiem mogą obdarzyć wędkarza rybą życia. Urozmaicone dno oraz zróżnicowana linia brzegowa, cofki, rozlewiska i starorzecza dają możliwość sprawdzenia się każdemu wędkarzowi. W maju zapolujemy na okonie i szczupaki, od czerwca będziemy mogli spróbować złowić sandacza, natomiast w lipcu poszukamy "króla" naszych wód, wąsatego suma. Do dyspozycji mamy bezpieczną, przestronną, nowoczesną i szybką łódź wyposażoną w nowoczesną echosondę i inne udogodnienia przygotowane specjalnie dla wędkarzy".

 

 

Aby wziąć udział w konkursie z Mikado i Dayfishing, należy spełnić dwa warunki- być członkiem społeczności haczyk.pl od minimum 19 maja 2014 oraz odpowiedzieć na pytania wymagające wiedzy o haczyk.pl i sponsorach konkursu.

1. Jak brzmi nick założyciela haczyk.pl?

2. Gdzie odbędzie się IX Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl?

3. Wymień minimum jedną nazwę woblera dostępnego w sklepiku haczyk.pl.

4. Wymień minimum trzy rozmiary średnic w jakich dostępne są plecionki Mikado Nihonto Fine Braid.

5. Wymień nazwy minimum dwóch drapieżników, które można zobaczyć na stronie www.dayfishing.pl

Odpowiedzi na pytania należy udzielać w specjalnym temacie, w którym będą niewidoczne (do akceptacji) aż do końca trwania zabawy.

Formularz konkursowy


Konkurs urodzinowy z Mikado i Dayfishing


Jeden użytkownik forum może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Jubileuszowy konkurs haczyk.pl z Mikado i Dayfishing potrwa do 20 czerwca. Po zakończeniu konkursu spośród autorów prawidłowych odpowiedzi na pytania wylosujemy laureatów 61 nagród.

Uwaga! Ze względów "logistycznych" (w zakres nagrody nie wchodzi dojazd, zezwolenie itp.) proszę o zaznaczenie w formularzu konkursowym, czy chcecie wziąć udział w losowaniu wyprawy wędkarskiej, która odbędzie się w okresie do końca sierpnia 2014 (zalecane dni powszednie)- po uprzednim uzgodnieniu z firmą Dayfishing. Zapraszamy do wspólnej zabawy w naszym urodzinowym konkursie!

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz