Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do tej pory Targi Połowy i Łowy w Zabrzu kojarzyły się głównie z wędkarstwem karpiowym. Duża rzesza miłośników spinningu nie znajdowała na targach zbyt wielu atrakcji związanych ze swoją pasją. Już wkrótce to się zmieni.

Dzięki inicjatywie Krzysztofa Polońskiego- twórcy Woblerów Dąbrowskich- w przyszłym roku odbędzie się część imprezy adresowana do spinningistów "SPINNING 2015" oraz I Zlot Miłośników Spinningu Zabrze 2015. Jest nam miło poinformować, że patronem medialnym tego wydarzenia został Portal Haczyk.pl.

Fanpage Spinning 2015 na Facebooku

 

 

Zapraszam na przyszłoroczną edycję Targów Wędkarskich Połowy i Łowy Zabrze 2015 w dniach 6-8 marca 2015.
 
Już teraz zapraszam do udziału Miłośników Wędkarstwa Spinningowego: Firmy, Stowarzyszenia, Kluby i wędkarzy i tych którzy pragną spotkać się z profesjonalistami i tymi dla których ulubioną formą wędkowania jest SPINNING. Będzie to miła okazja na podsumowanie roku 2014 oraz na przedstawienie planów i aktualnej oferty na rok 2015. Patronat internetowy i facebook: www. haczyk.pl. i WOBLER DĄBROWSKI. Patronaty honorowe wymienimy w kolejnych informacjach. Przewidywane są liczne konkursy i niespodzianki oraz specjalne zaproszenia do współpracy dla Miłośników Muszkarstwa.
 
Krzysztof Poloński

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz