Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Coraz ciekawiej jest na naszych spotkaniach. Nawet naczelny nas dzisiaj odwiedził. Wielkie dzięki! Chciałoby się dużo opowiedzieć, ale kto bywał, ten wie, że luksusów nie ma a liczy się atmosfera:) Rzeczka robi się z dnia na dzień trudniejsza do łowienia. Wyszedłem na spotkanie dwie godziny wcześniej. Niestety, tradycyjnie w takim dniu jestem bez kontaktu z rybą. Kilka kleników odprowadziło woblerka i tyle. O dziewiątej pierwsi ligowicze już żywo rozmawiali o naszych wędkarskich sprawach. Do przysłowiowego kapelusza powędrowały upominki dla najlepszego wędkarza za pierwszą turę. Został nim Jacolan. Rywalizowało 37 zawodników.

Wielki szacun za wyniki Jacku. Tomek był naocznym świadkiem, jakie wyzwanie stawia ta rzeczka. Złowienie wymiarowego spinningowego np. klenia, to niezły wyczyn. A Jacolan wyśrubował wynik, który chyba długo będzie nie do pobicia.

 

 
 

Dla najlepszego został uzbierany pakiet przynęt, gadżetów i bon do zrealizowania w wędkarskim sklepie. Tomek uraczył nas koszulkami, czapeczkami, miarkami i firmowymi woblerami ze sklepiku haczyk.pl 

 

 

Były też nasze rękodzieła.

 

 

Każdy został obdarowany upominkiem. Ja uzbierałem wypasiony zestawik;)

 

 

I oczywiście nie obyło się bez grupowego zdjęcia.

 

 

Teraz trzeba się cofnąć w naszym temacie i sprawdzić kiedy rozpoczyna się druga część zmagań. O nowościach o których wspomniałem poinformuję w najbliższym czasie.

Dziękuję wszystkim za udział, za przybycie na spotkanie a tym, co tylko obserwują za wyrozumiałość. Niezdecydowanych zapraszam!

 

Jaceen

 

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz