Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

FISHTRIP to nowy projekt, który ma na celu zrewolucjonizowanie rezerwacji wypraw wędkarskich nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Pomysł narodził się w Skandynawii i z zadowoleniem został przyjęty w Danii, z której pochodzą właściciele firmy. FISHTRIP otwiera się na nowe rynki, aktualnie na polski i norweski, natomiast w najbliższej przyszłości na celowniku firmy są Szwecja i Niemcy.

 

Sprawa jest bardzo prosta.

 

W dzisiejszym świecie, opanowanym przez Internet i technikę, nadal nie było możliwości zarezerwowania wyprawy wędkarskiej w 100% przez Internet. To wszystko jest już możliwe, ekipa FISHTRIP pracuje na pełen etat, aby dostarczyć najlepszy serwis, obsługę klienta i spełnić oczekiwania wędkarzy.

 

FISHTRIP Polska, został otwarty 1 czerwca. Firma proponuje armatorom korzystanie z serwisu, który stanowi dla nich darmową reklamę, a przy okazji jest możliwością sprzedaży ostatnich wolnych miejsc na kutrze. Tak samo robią to hotele na platformach rezerwacyjnych, dlaczego rezerwacja wyprawy na kutrze nie może wyglądać podobnie? Klient widzi, czy dana jednostka ma wolne miejsca, czy już ich nie ma, wtedy szuka innej.


Na zdjęciu: Rasmus Dahl i Philip Randgaard, pomysłodawcy i założyciele FISHTRIP

 

 

- Zapytaliśmy założycieli Fishtrip, Rasmusa Dahl i Philipa Randgaard, o to co skłoniło ich do otwarcia firmy FISHTRIP?

 

Rasmus: Jestem pasjonatem wędkarstwa, pewnego dnia chciałem wybrać się na wyprawę kutrem, odwiedziłem około 100 różnych stron internetowych oraz obdzwoniłem armatorów, dowiadując się czy mają wolne miejsca na konkretny termin. To był koszmar! Do wielu z nich nie mogłem się dodzwonić, a totalnie nie miałem czasu na poświęcenie kilku godzin na dokonanie rezerwacji. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł założenia FISHTRIP.

 

Philip: Mniej więcej kilka dni po tym wydarzeniu, poznałem Rasmusa i zaczęliśmy rozmawiać o pomyśle stworzenia platformy rezerwacyjnej. Tego dnia, wspólnie doszliśmy do wniosku, że otworzymy firmę, która zrewolucjonizuje rynek wędkarski.

 

- Panowie, jak to się stało, że zainteresowaliście się Polską?

 

R: Dokonaliśmy badania rynku i Polska okazała się być ciekawym krajem do spróbowania. Oczywiście, język polski to dla nas coś totalnie niezrozumiałego, więc zatrudniliśmy osobę, która wychowała się w Polsce, natomiast od kilku już lat mieszka w Danii. To ułatwiło cały proces.

 

- Na jakim etapie jesteście w Polsce?

 

P: Kolekcjonujemy bazę kutrów, które są widoczne u nas na stronie. Naszym celem jest nie tylko zwykła sprzedaż miejsc na kutrach, ale także skupienie wędkarskiej braci. Zapraszamy wędkarzy do rejestrowania się na naszej stronie. Wkrótce zacznie przybywać artykułów na blogu, będą pojawiać się ciekawe informacje. Strona pozbawiona jest reklam, a dwóch informatyków pracuje od poniedziałku do piątku, aby wszystko działało oraz było ulepszane z dnia na dzień.

 

- Widać, że polska odsłona serwisu nie jest jeszcze do końca gotowa.

 

P: Chcemy, aby wszystko wyglądało profesjonalnie, a to niestety zabiera bardzo dużo czasu. Zdajemy sobie sprawę, że kilka linków w polskiej wersji językowej jeszcze nie działa, ale strony gdzie widoczne są jednostki z Polski działają w 100%.

 

-     Jakie jednostki są u Was widoczne?

 

P: Aktualnie, jednostki widoczne u nas to: M/Y North Star, M/Y Sparky, Ali III, M/Y Ostry, Anja, Orion One, Orion Two, M/Y Commandor, M/Y Seewolf, Athlon, Athlon II, Doktor Lubecki, Patrolla II, S/Y Ark, Emiliada III, Perseus, Pegasus One.

 

R: Do tego jeszcze oferta znanej firmy Przewodnicy Wędkarscy, którzy przedstawili u nas kilka wypraw. Przed nami jeszcze daleka droga, ale jednostek przybywa.

 

- Czy pracujecie także nad innymi projektami?

 

R: Kolekcjonujemy ofertę kutrów, w pełni sezonu nie jest to prosta sprawa, potem przyjdzie czas na przewodników wędkarskich, łowiska typu “wpuść i złów”, wynajem małych łódek…wszystko pod potrzeby wędkarza. W czasie ostatnich kilku tygodni, stworzyliśmy aplikację telefoniczną do rejestrowania połowów, w której wędkarze z całego świata będą mogli wstawić zdjęcie złowionej ryby i krótki opis. Jest to bardzo prosta i łatwa w obsłudze aplikacja dla wędkarzy.

 

- Brzmi ciekawie, czy aplikacja jest już dostępna i można ją instalować? Jaki będzie jej koszt?

 

P: Aplikacja nie jest jeszcze publicznie dostępna, gdy tylko pojawi się poinformujemy o tym serwis haczyk.pl, aplikacja będzie darmowa w 100%.

 

R: Każdy zarejestrowany u nas użytkownik otrzyma wiadomość o dostępności aplikacji.

 

-     Jeśli ktoś chce mieć u Was swoją ofertę, to może po prostu się z Wami skontaktować?

 

R: Oczywiście! Na stronie widnieje nasz polski numer telefonu, oraz adres mailowy. Każdy może się z nami skontaktować, a my zadbamy o to, aby obie strony były zadowolone. Armator, blogger, pasjonat wędkarstwa, Wasze pomysły i życzenia są dla nas cenne!

 

Panowie, pozostaje nam życzyć powodzenia!

 

R&P: Dziękujemy! Mange Tak (po duńsku) :)  Zapraszamy do odwiedzenia strony www.fishtrip.pl lub przejście od razu do polskich jednostek : https://www.fishtrip.pl/szukaj/polska

 

 

 

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz