Wędkarz i Ryba
Użytkownik-
Liczba zawartości
62 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11
Wędkarz i Ryba's Achievements
127
Reputacja
-
Tabela - Liga Okoniowa haczyk.pl 2026 r.
Wędkarz i Ryba odpowiedział jaceen → na temat → Tematy ogólne
Proszę o dodanie okonia 38cm -
Siemanko. Nie wiem jak we Wrocławiu ale na wschodzie da się już złowić grube okonie na rzece . Znajomy zlowil już ich sporo. Ja co prawda korzystam z uroków lodu do końca tygodnia i dopiero później lecę na rzekę ale przed przerwą chciałbym dodać jeszcze jedną rybę. Wstrzymałem się kilka dni z nią bo liczyłem że już może pozostałe będą w tabeli i nie chciałem mieszać no ale robię to póki mogę. Największy tegoroczny na bałałajkę. Po chwili był drugi ale żyłka niefortunnie zaczepiła o pokrpszony po wierceniu lód I nie zdążyłem wystarczająco popuścić jej i porwał zestaw. Żyłka 0.10 z mormyszką 2.5mm produkcji Marka komara.
-
-
Siemanko to znów ja 🤭😃 obronę tytułu wziąłem na poważnie 😜 Skoro mam taką możliwość to korzystam . Dziś wcześniej skończyłem pracę to udało się wyskoczyć po południu i o 14 byłem nad wodą. Aż żal że tak późno zacząłem bo brania były od razu. Dorzucam 3 sztuki i zamykam swoją linijkę w Tabeli. Później będę już podmieniał tylko powyżej 30+. Dziś było fajnie. Udało się złowić kilkanaście okoni. Kilka ładnych spadło. Nie wiem dlaczego bo używałem tych samych mormyszek. 🤷♂️ do tego znów miałem coś dużego co porwało żyłkę i zabrało najlepszy kolor mormyszek 🤦♂️ niestety 0.08mm nie na szalejesz. Oprócz okoni które wrzucam dodam że namówiłem jeszcze jednego ze swoich obserwujących na fanpage który prowadzę. Grzesiek zapewne niedługo też pojawi się w tym wątku. Dopiero zaczyna przygodę ze spiningiem ale wyniki w zeszłym roku już miał 🙂 a dziś dorzucam 26cm 27cm i 27.5 cm 💪🙂🎣
-
Tabela - Liga Okoniowa haczyk.pl 2026 r.
Wędkarz i Ryba odpowiedział jaceen → na temat → Tematy ogólne
Proszę o dodanie 26cm 27cm 27.5cm i automatycznie nie dodawać tego 23.5cm. 10 miejsc będzie uzupełnione 😀 -
-
-
-
Tabela - Liga Okoniowa haczyk.pl 2026 r.
Wędkarz i Ryba odpowiedział jaceen → na temat → Tematy ogólne
Proszę o dodanie tego wyżej oraz ostatnich. 23.5cm 26cm 27cm 30.5cm 30.5 cm -
-
-
Pojawią się. Na wschodzie mamy już ponad 30 cm lodu. Muszę uporządkować galerie i chyba z 4 pasiaki do tabeli dorzucę. Chyba że wcześniej coś dołowię. Ja dalej tylko w weekendy śmigam ale chyba w tym tygodniu uda się jeszcze kilka godzin przeznaczyć przy odwilży na okonie. W piątek na blaszkę przy szukaniu okoni miałem szczupaka ok 80 cm🙆♂️ ale była tylko 1 próba podebrania i to nieudolna. Później szczupak zrobił odjazd i na koniec obciął blaszkę w sobotę chodziłem już z mormyszką. Trafiłem kilka okoni. Ale miałem też jakiegoś ubota co chyba nawet nie zdawał sobie sprawy że go zaciąłem 😄 finalnie żyłka 0.08 nie wytrzymała. Podejrzewam jakiegoś sporego karpia ale ryby nie ruszyłem nawet z dna...
-
Siemanko. Łowione jest coś na lodzie ? Ja ostatnio tylko w weekendy i to same zawody. 2x3 miejsce a wczoraj poza podium. Ale ryb wpada masa. Jednak setki szt to takie palczaki do 10 cm . Blaszkę już odstawiłem i łowię tylko bałałajkami z mormyszkami od "komary nad wodą " Marek piękne je robi. Jednak sporo ich już straciłem w tym sezonie. Używam malutkich 2.5 i 3 mm . Z racji dużych mrozów zszedłem z żyłek 0.10 na dobrej jakości 0.08mm Jednak ciężko na nich o dużą rybę choć wczoraj wyjąłem szczupaka koło wymiaru. 3 wczoraj mi zabrało. Fajne ryby miałem w przeręblu. Obydwie tylko widziałem.. jeden okoń ok 35 cm wypiął się w dziurze a drugi na koniec zawodów miał blisko 40tu 😳 cm i stanął kantem w przeręblu szarpnął i porwał żyłkę.😔 zgłaszam jednego z soboty. 31.5 cm . Na ogół wciąż zapominam robić foto z miarką .
-
Tabela - Liga Okoniowa haczyk.pl 2026 r.
Wędkarz i Ryba odpowiedział jaceen → na temat → Tematy ogólne
Proszę o dodanie okonia 31.5 -
Dodaje zalegle foto okonia ktorego zgłaszałem. Robię porządki, montuje filmy i wrzucam to co obiecane. W niedzielę kolejne zawody. Tym razem w kole. Może uda się coś trafić 🙂🎣
