Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
dziś miałem małe spotkanie z wąsatym ;/ wędka nie przystosowana do takiej ryby i skutki złamana wędka;/

no popatrz jakie te kiełbie potrafia byc waleczne, wwkoncu moja krew ahehehah :mrgreen:

gdzie te sumo ci wzielo????

ja lapalem ale tylko sumiki karlowate kiedys w latach 90 na 14 na grube gnojaki a suma jeszcze niemialem okazji cholowac

jutro sie wybieram o 4 rano na cmentarny moze jakies sztuki w wszystkich swietych sie przebudza i wezma :lol: jak nic nie bendzie bralo to uderzam ponownie na 13 moze sie uda zlapac wieksze sandaly bo malych jest tam cale gniazdo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aregmax, głeboki jest staw kopalniany ???

W najnowszym wydaniu WŚ, opublikowany jest rekordowy leszcz złowiony chyba w czerwcu b.r., albo na Dzbanowskim albo na kopalnianym, ciężko ze zdjęcia wywnioskować.

hej jareksm2, ostatnio nasłuchałem się opowieści o dzbanowskim od znajomych, jest to możliwe. Na temat kopalnianego ci nie odpowiem bo dopiero bylem tam pierwszy raz i nie znam stawu, aczkolwiek od znajomych wiem że jest bardziej ważny uwagi niż nam się zdaje :-). Tam gdzie łowiłem od strony nysy były wypłycenia i wydaje mi się około 3-4 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym WS jest zdjecie kolesia co zlowil rekordowego leszcza 8.06.2011 na pilcach ale nie widac ze zdjecia ktory to staw dokladnie ale chyba jakis duzy.

Nie widziałem jeszcze zdjęcia ale przypomina mi się 2009 lub 2010 kiedy w WW były 2 medalowe miejsca w pierwszej dziesiątce na Pilcach. A dziś od znajomka dowiedziałem się że to było na dzbanowskim, zakładam że historia prawdziwa to tam są sztuki... a tak na prawdę na pilcach pływają takie rekordy, za dużo o tym słyszałem od tubylców więc to nie są fantazje raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl starszy kolowrotek i myslalem ze to cos malego ale jak pociaglem odjazd taki ze nie dawalem rady ;/ i najgorsze to ze bylem sam ;/ i jak by uderzyl na moja żywcówke to bym go wyciagnol;/;/;/;/;/;/;/;/;/ ale zapoluje jeszcze na niego a podobna akcja byla u mojego kolegi tez mu uderzyl w nocy to mu rece prostowalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a staw to nr 4 .. kielb uwazaj na wakacjach na 13 dwa sumy wyciagneli ;)

slyszalem wlasnie o tym. podobno jeden mial nawet okolo 150cm niewiem ile w tym prawdy. moze ty cos wiecej wiesz???? :roll:

wlasnie wrocilem z wyprawy na cmentarny. rzucilem na trupka jednom wedke drugom na grunt i efektem polowow byl jeden szczupak 59cm a na grunt male karasie do 20-30cm braly dopiero od 7 rano juz sie mialem zwijac i jechac na 13 a tu jeb odjazd i szczupak siedzi :roll:

te kielbie z tego sklepu w kamiencu sa bardzo skuteczne albo na pilcach jest tyle drapieznika :shock:

podszedl do mnie jeden gosc co lapal na spining i mowil ze tu tydzien temu wytargal szczupaka 85cm na blache nie daleko od wplywu nysy do cmentarnego stawu

takie szczupaczysko to juz prawdiziwa legenda :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT. Kiełb, "bendzie", "jednom", "drugom", "jesieniom"... co miałeś z polskiego ? Używaj słownika! :P

podziwiam takich ludzi co sie znajom tak na ortografi

z polskiego mialem zawsze z tym problemy ale gloownie mialem dobrde oceny ale to bylo kupe czasu temu :oops:

no niewiem czy legenda ostatnio mój kolega złapał na 13 szczupłego 80 cm.. a co dych sumów widziałem tylko zdjęcia bardzo ładna sztuka..

to napewno waleczna sztuka byla. ja dawno takich nielapalem. to widze ze ta 13 to prawdziwe aldorado dla lowiacych na zywca ahehehea :lol:

co do stawu nr. 4 to slyszalem ze w latach 1997-2005 mozna bylo tam zlapac ladne karpie i do dzis sie podobno zdarzajom przypadki takie. ale jak tam sa sumy to raczej te karpie zostanom zezarte przez nie. co nie? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bez przesady :) mnie także zdarzają się błędy, każdemu się zdarzają :) dlatego korzystam z autokorekty w przeglądarce. Polecam, podkreśli źle napisane wyrazy i od razu milej się czyta :) albo sprawdź jeszcze > http://forum.cytaty.info/watek/aczyonom/1 nie mam na celu wytykanie Tobie błędów, śmianie się itd Chciałbym tylko aby mnie i innym użytkownikom forum dobrze się czytało Twoje posty ;)

A wracając do ryb. Jade 10 listopada na dwie noce :D to narazie tyle odnośnie wędkarstwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.