Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Suhhar a moglybys mi powiedziec ktory to cypel na mapce? Ja bylem na kopalnianym w sobote z zywcem od strony cmentarnego. Dojechalem tam polna droga. Ale byla masakra z dojazdem. Nie dosc ze dziury bardzo duze to jeszcze woda w nich stala, balem sie ze zaraz sie zakopie. A dojscie do wody z gory tez nie wesole. Bardzo stromo tam jest. Kilka razy pupe zaliczylem. Ale nie wrocilem do domu z pusta siatka. Szczupaczek(55cm) wzial na karaska. Jest tam bardzo gleboko juz pare metrow od brzegu jest spad na 3m. Wiec ustawilem sie tam za okoniami no ale zaden nie udezyl. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z wedkowaniem na tym stawie bo tam wszedzie tabliczki z zkazem wstepu na teren kopalni nieupowaznionym. Zastanawiam sie czy dobrze zrobilem wedkujac tam.

Tu ta mapka: http://www.ifotos.pl/zobacz/pilce-cyp_eaqansr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mapce to jest nr 2 duzy cypel, ja byłem w niedziele na kopalnianym z pontonem z kumplem ja jedno branie a kumpel 2 okonki 10cm, dojazd nie jest zły tam gdzie jest wał przekopany sie woduje, ogólnie lipa straszna była, kiedyś byłem to co rzut było branie, musze ten zbiornik cały poznać bo jest ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podplyn sobie pod trzciny na kopalnianym tam wlasnie od strony cmntarnego jak masz ponton. Jak bylem w sobote to powierzchnia chodzilo duzo zebatego wlasnie tam przy tych trzcinach. Tak po 18 to na calej dlugosci trzaski bylo slychac i wlasnie wtedy zlapalem szupola. A co do tych tabliczek zakazu wchdzenia na teren to na dzbanowskim tez one sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś krótki wypad z bratem porzucać. Na miejscu byliśmy jakoś po 15 i od razu coś tam zagryzło. Brat zaliczył obcinkę mimo ze chwilkę wcześniej zaproponowałem mu stalkę. Po czym wypiął mi się przy brzegu taki podrostek szczupaczka. Następnie ugryzł już sympatyczniejszy nie chudy, myślę ze pięć i pól dyszki bankowo miał, na oko ;) niestety aparat odmówił posłuszeństwa i poszedł do wody bez fotki. Brat miał jeszcze jakieś dwie małe rybki które odprowadziły przynętę aż pod nogi i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, macie może koleżanki i koledzy stronę www z prognozą pogody, która jest dosyć wiarygodna i sprawdza się? Kiedyś ktoś podesłał mi linka chyba jakiejś zagranicznej strony, ale nie pamiętam. Chcę na weekend wybrać się na ryby, ale z tego co zapowiadają ma lać, ale czy na pewno? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilczyk, ja korzystam z http://www.meteo.pl/ Dobrze sprawdza się na okres 48h, opady, siła i kierunek wiatru, temperatura, a także zachmurzenie idzie sprawdzić co do godziny. Na 74h pogoda jest sprawdzalna w 70-80%. Zawsze warto sprawdzić tuż przed wyjazdem. W zasadzie nie wierzę w żadne długoterminowe prognozy, ponieważ ich sprawdzalność jest rzędu 30-50%.

A teraz pochwal się jak było na rybkach. Bo ja jeżdżę na ujście i wyniki "jako takie" tzn. dość dobre ... głównie okoń i szczupak. Czasami boleń, o sandaczu można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, dzięki za info.

Na rybkach byłem we wrześniu prawie 3 dni od 18 do 20, na Dzbanowskiej, ale w piątek pod wieczór i całą noc do rana tak lało, że masakra, złowiłem jednego lina 38 cm, kupę okonków i płoteczek oraz rano w sobotę suma, a raczej sumika takiego 50 - 60 cm.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zrobiłeś zdjęcie starej tablicy , która jest już nie ważna od ok. 15 lat. Sprawdź sobie informacje w kole Ząbkowice albo w kole Bardo. Najlepiej zadzwoń do Okręgu Wałbrzych. Staw 4 ,5,6,, są pod opieką Dzierżeniowa resztą opiekuje się Bardo. Wiem co piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trebor to Ty tyle wiesz a nic nie piszesz i nie dementujesz róznych naszych błędnych informacji a widze ze na forum nie jesteś od "wczoraj". Ale dzięki za info bo na stronie PZW Wałbrzych za duzo informacji nie ma odnosnie zbiorników zaporowych. Na pilcach pewnie stare tablice nikomu sie ich zmienic nie chce juz dawno słyszałem ze Dzierzoniow ma jakies stawy, a nie wiesz czy to prawda ze Dzbanowski tez nalezy do Dzierzoniowa ? i co z kopalnianym czy Wałbrzych go przejmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trebor123

Te tablice biało-niebieskie postawione były na pewno w 2009. Poza tym, na stronie PZW jest napisane że na Pilcach zarybione zostały zbiorniki koła Bardo, jakim cudem więc zarybiono np. 5 skoro ona należy do Dzierżoniowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.