Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jako że głód łowienia jest bardzo duży, to planuję już pomału wczesnowiosenne wypady i mam do Was pytanie. Na który staw polecacie się wybrać, żeby zaraz po zejściu lodu połowić płotek pickerem lub odległościówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
W dniu 2.02.2019 o 17:14, LeChifre napisał:

To zależy jaki masz środek transportu 4x4??

i na jakie ryby się nastawiasz.. 

Mam kilka miejscowek które mogą Ci polecić 

No niestety nie mam napędu 4x4.

Tak jak pisałem we wcześniejszym poście chciałbym połowić płotek i fajnie by było jakby była szansa na jakieś konkretne płociska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam. Czy ktoś może powiedzieć gdzie można łowić mając tylko kartę wędkarską (bez opłaconego zezwolenia)? Słyszałem że koło dzbanowa jest taki zbiornik gdzie można łowić na 'bialą kartę'. Wybieram się na ryby może ze dwa razy w roku i nie widzi mi się płacić składek.  Ktos wie jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hej, Bylem dzis na pilcach ze spinem. 2 kije. Ultra light i mocna szczupakowka. Okon kompletnie nie zerowal. Pomimo pelnej ilosci oczkujacej drobnicy na tafli wody nie udalo sie nic wydlubac. Na duzej trojce widoczne ataki boleni na srodku stawu. Ogolnie zielsko zaczyna powoli schodzic z powierzchni wody. Pod wieczor zaczal ruszac szczupak widac bylo jak gania, na stawie nr 12 ze starej mapki udalo sie jednego zlapac. Nie mierzac na oko gdzies 50-55

IMG_20200921_181422.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie polecam w najbliższym czasie jechać  na stawy od strony z Kamieńca, woda ze stawu 5 przelewa się na prawdziwą 12 a z niej do strumienia przez co dojście na 13 jest nie możliwe. Nie wiem co dzieje się na dalszych stawach ale słychać w oddali przelewającą się wodę co nie wróży nic dobrego.

 

Z resztą...https://youtu.be/_ob5rK-oMsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stawy 1, 2, 3a, 3b, 3c, 3d, 4, 11, 12, 13 praktycznie przestały istnieć. Właściciel kopalni zrobił dwa przekopy ze zbiornika Kamieniec i kierując Nysę Kłodzką wprost na wyżej wymienione stawy. Dojazd do stawów od strony taśmociągów jest niemożliwy, gdyż droga przecięta jest przez rzekę która wypływa ze zbiornika Kamieniec na staw 3d oraz na staw 1. Przekop został zrobiony potajemnie w nocy przez co woda odcieła kilku wędkarzy, których straż musiała ratować przy pomocy pontonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gienek03 napisał:

Niestety stawy 1, 2, 3a, 3b, 3c, 3d, 4, 11, 12, 13 praktycznie przestały istnieć. Właściciel kopalni zrobił dwa przekopy ze zbiornika Kamieniec i kierując Nysę Kłodzką wprost na wyżej wymienione stawy. Dojazd do stawów od strony taśmociągów jest niemożliwy, gdyż droga przecięta jest przez rzekę która wypływa ze zbiornika Kamieniec na staw 3d oraz na staw 1. Przekop został zrobiony potajemnie w nocy przez co woda odcieła kilku wędkarzy, których straż musiała ratować przy pomocy pontonów. 

Staw 12 stoi jak stał tylko że woda z niego się przelewa do potoku, nie wiem jak inne stawy, mam nadzieję że właściciel kopalni odpowie za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.