Skocz do zawartości
tokarex pontony

Paprocany w Tychach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z kolegą odwiedziłem Paprocany.Pływaliśmy od 6 do ok 13.Wynik to 4 wyciagnięte niewymiarowe Szczupaczki na oko,bo nawet nie mierzone od 30 do max 45 cm i piąty nie olbrzym,ale miarę miał tylko zawikłał się tak niefortunnie,że plecionka trafiła na ząbki i poszedł wobler razem ze stalką i rybką,na koniec przyplątał się okonek.Na przystani spodkałem też dwóch spinningistów,z podobnym efektem 5 maleństw.Mam takie pytanko pewnie odpowiedz nie będzie szczera,ale gdzie na tym zbiorniku utrzymuje się sandacz,bo z tego co zaobserwowałem to na dnie zielsko,a to rybka lubiąca twarde dno lub kamieniste.Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Co do sandacza to najlepsze efekty mialem przy nowym molo ale od strony upustu i przy wysokim brzegu i przy upuscie jest tam troche piachu i kamieni spruboj na białe gumy nie mieszkam juz w tychach to moge pare miejscuwek zdradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pozdrowienia dla nocnych pijaczków z paprocan (Jeśli takie śmieci zaśmiecają swoją obecnością to forum) ... Nie dość, że zachować się nie umiecie to jeszcze naskakujecie ;) ECHHH... Jak dobrze, ze wam zabrali tą wędeczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Sporadycznie na dobrze zanęconym miejscu można trafić na karpia

z tym karpiem to albo ktos sciemnia albo mial szczescie
a to ten karp jest jakis mega niedotępny? skoro ktos sypie to dlaczego miał by nie złapać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Podobno dziś zarybili drapieżnikiem? Prawda czy fausz? słyszałem to z dwoch źródeł. We wrześniu jak byłem na paprach to wędkarz jakiś stary wyjadacz mi to mówił i wczoraj w pracy gościu z którym pracowałem na linii (też podobno zasłużony w kole PZW Tychy- tak mówił) że 11.10 puszczają drapieżnika. ten wczorajszy mówił mi że puścili dwa tygodnie temu fajnego lina z trzech stawów. Prosze o potwierdzenie moich wiadomości bo chętnie się jutro po południu wybiorę na papry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale świetna informacja bo już mi się filety skończyły a nie ma to jak 40 cm szczupaczek pieczony jak duża frytka niam :lol::mrgreen:

A tak na serio to kolega ślązak jest typowym przykładem ślaskiego kormorana który tylko czeka na info że wpuścili świeże mięso ,żałosne :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.