Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Redaktorzy Haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu pisałem

Chciałbym również mocniej wdrożyć w "życie i twórczość" naszego portalu kilka uznanych autorytetów wędkarskich i etycznych uczestniczących w życiu forum. Mamy naprawdę europejskiej klasy specjalistów, którzy mogą odegrać dużą rolę w wędkarskiej publicystyce i edukacji.

Dziś udało się zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Jest mi miło poinformować, że dwóch kolegów, których bardzo cenię jako ludzi i wędkarzy, przyjęło moją propozycję zaangażowania się w ożywienie i rozwój portalu haczyk.pl. :cool:

Koledzy Jaceen i Dawid, zostali "wyróżnieni" na forum purpurowym kolorem nicka oraz rangą "Redaktor haczyk.pl". Mam nadzieję, że Ci dwaj świetni wędkarze będą w miarę możliwości czasowych zasilać nasz portal ciekawymi materiałami dotyczącymi ich ulubionych metod i wypraw wędkarskich. :cool:

Myślę, że grono redakcyjne będzie się stopniowo powiększać, bo widzę jeszcze kilka osób na forum, które mają wielkie umiejętności wędkarskie i smykałkę do ciekawego pisania. :wink:

Niezależnie od tego namawiam wszystkich użytkowników do spróbowania swych sił w tworzeniu artykułów na strony portalu haczyk.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jest mi miło poinformować, że zespół haczyk.pl powiększył się o dwóch moderatorów- aktywnych od wielu lat użytkowników forum.

To Maryachi, który skoncentruje się na moderowaniu forum oraz Robal, który będzie się zajmował prowadzeniem fanpage'a na Facebooku oraz moderowaniem Grand Prix Haczyk.pl, które mam zamiar reaktywować w nowym roku. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że wraca grand prix haczyka. Tomek prosze przedyskutuj z nami regulamin punktacji rybek aby był sprawiedliwy, nie taki jak kiedyś

Forum jest do Waszej dyspozycji. W temacie o Grand Prix można zgłaszać sugestie i propozycje. Ja swoją koncepcję mam, dociekliwi znajdą na pierwszych stronach tego tematu moje propozycje sprzed lat.

Chciałbym, żeby to była zabawa z przejrzystymi zasadami, w której przechytrzenie okazu płoci czy jazia było równie doceniane jak okaz karpia czy suma.

Wkrótce więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na stronę główną portalu do przeczytania świetnego artykułu Redaktora Jaceena :cool:

Tym razem mam przyjemność zaprosić na stronę główną portalu na kolejny super artykuł- tym razem Redaktora Dawida :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapraszam na stronę główną portalu haczyk.pl, gdzie pojawił się nowy artykuł Jaceena- w sam raz na zimowe długie wieczory, bo dotyczy własnoręcznie wykonanych woblerów.

Zapraszam do komentowania i oceniania artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nasz kolega GuCeK przeżył piękną przygodę nad wodą. Po raz pierwszy złowił pstrąga i to na własnoręcznie zrobioną przynętę! Po raz pierwszy również, postanowił spróbować sił w roli reportera i napisał ciekawą relację ze swojej wyprawy.

Zapraszam do czytania na stronie głównej portalu. :cool:

Radość w kropki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Na portalu haczyk.pl znajdziecie nowe, bardzo ciekawe materiały. Artykuł Jaceena z mnóstwem zdjęć o produkcji woblerów "z jajem". Prostych w wykonaniu i niezwykle skutecznych przynęt.

Woblery "z jajem"

Oprócz tego artykuł Zielana o zjawisku jakże dobrze nam znanym. Złowiłeś rybę? Widzieli to inni wędkarze? Możesz być pewny, że lada moment zjawią się Sępy :wink:

Zapraszam do lektury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 4 months later...

W ostatnim czasie nastąpiły zmiany w redakcji haczyk.pl.

Do grona redaktorów dołączył @DawidSokołowski, którego od dłuższego czasu znacie z cyklicznie publikowanych tekstów w temacie Wędkarskie poniedziałki ze zwędkowani.pl

Witamy w naszej ekipie!

Z kolei @maryaChi, który ze względu na inne obowiązki od dłuższego czasu był mniej widoczny na forum, poprosił o usunięcie uprawnień moderatora. @maryaChi, dziękuję za Twoją pracę na forum oraz wkład w stworzenie i rozwój Grand Prix haczyk.pl!

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.