Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka dla Taty


SirLolek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jako że mój tata niedługo kończy 60 lat, a pod koniec stycznia odchodzi na emeryturę to chciałbym kupić mu prezent. Mama mówiła że ma ponoć straszne plany na wędkowanie stąd pomyślałem że dam mu w prezencie wędkę i kołowrotek, ale kompletnie się na tym nie znam. Chcę wydać max do tysiąca złotych. Wiem jedynie ze większości z tych wędkarskich wypraw będzie zapewne odbywało się nad lokalną rzeczką(Bzura) i że będzie łapał na spławik.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A nie wolałbyś załatwić jakąś kartę prepaid lub umówić się na zakupy w dobrym bliskim sklepie wędkarskim i tam zapłacić w ramach prezentu? Zakładam że byłby skuteczniej i sprawniej, bo kwota jest niemała, zakupów bedzie sporo a miejscowy sprzedawca wody będzie znał i powinien dobrze doradzić. Dobrze jest pomachać kijakmi na miejscu.

Jeśli nie to może jakis 'Bzurowicz' pojawi się i jakąś propozycję poleci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wolałbyś załatwić jakąś kartę prepaid lub umówić się na zakupy w dobrym bliskim sklepie wędkarskim i tam zapłacić w ramach prezentu? Zakładam że byłby skuteczniej i sprawniej, bo kwota jest niemała, zakupów bedzie sporo a miejscowy sprzedawca wody będzie znał i powinien dobrze doradzić. Dobrze jest pomachać kijakmi na miejscu.

Jeśli nie to może jakis 'Bzurowicz' pojawi się i jakąś propozycję poleci..

Uwaga na takie zakupy bo można kupić to co akurat zalega w sklepie i to z czego mają fajny biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - uważać trzeba zawsze. Akurat trochę szperam na forum audio gdzie jest podobnie - 'co drugi' doradzający jest z branży i poleca to co jest dobrze zyskowne :-) Więc nawet na forum jest różnie.

Najlepiej zrobić oględziny, jeśli się nie jest pewnym to po ustaleniu faworytów można dopytac na forum i wstrzymac się chwilę z zakupami. Jeśli ktoś nie umie powiedziec w sklepie 'na razie dziękuje' to może niech idzie z kolegą :-). Jednak fakt wymacania wędek to największy dla mnie plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem kiedyś w sklepie wędkarskim o opinie na temat sygnalizatora Videotronic Junior, sprzedawca odpowiedział że UWAGA "kojarzą mu się z leśnymi dziadkami którzy jeżdżą na ryby na rowerach i mają stare wędki " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupami dla kogoś to jest ciężka sprawa. Ja np. znając potrzeby mojego ojca- przecież widzimy się na rybach co drugi dzień- też potrafiłem ze dwa razy nie trafić z prezentem- także nie jest to takie proste.

Lepiej podjedź z ojcem do jakiegoś dużego sklepu wędkarskiego w okolicy- niech tata wybiera a Ty płać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.