Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sandacze 2014


Gierek226

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów po fachu :wink: .Jest już czerwiec więc pora na mętnookiego,dlatego załozyłem ten temat..Proszę kolegów aby dodawali zdjęcia,recenzje na temat łowienia sandaczy w rzekach jak i w jeziorach..Podzielcie się sukcesami,porażkami,jak i informacjami :mrgreen: ..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Sam zajmuję się łowieniem sandaczy ..Często śmigam po Krakowskiej Wisełce ze spinem ale narazie na zaro :sad: ..Także zdjęcia za bardzo z rybą nie mogę wstawić :mrgreen: ,chyba ze trzasnę fotki będąc w Tesco na stoisku rybnym :mrgreen:..Łowię na odcinku od mostu przy Elektrociepłowni w dół, do mostu Wandy..Przynęty klasyczne typu rippery,twistery,woblery.Myślę zakupić koguty sandaczowe,a nóż akurat coś sie uwiesi :razz: ..Narazie efekty to szczupaczki,klenio-jazie,okonie i w zasadzie jesli chodzi o spinning to tyle..Z sandałem problem, a codziennie prawie za nim sie uganiam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Poprzedni sezon poswiecilem lososiom a ten sandaczom

Duzo plywanie bo lodz przestawilem i trza szukac i szukac i szukac

Lowrensik 7 pomocny :)

Znalazlem sandaczowe wzniesienie ktore ciagnie sie 70-80m

O dziwo zaden aborygen tam sie nie zatrzymywal z szarpaniek

Na mapach nie bylo tej goreczki.Moze dlatego ze to raczej wzniesienie jest :)

6m szczyt ,z jednej str lagodny spad do 7,5-8m a z drugiej ostro do 9m

Wierzcholek twardy/skalny

Na poczatku trza poznac upodobania sandaczy wiec duzo rzucania plywania i gapienia sie w ekran

Pomocnym okazaj sie moj przyjaciel ktory mnie odwiedzil.

Zapalony wedkarz koguciarz

Ryby byly/sa na lagodnym stoku,rozsiane na dosyc duzej przestrzeni.

Duzo ryb padalo ale do 50-60cm

Z czasem efekty i ryby wieksze niz 50cm

Siedemdziasiataki i osiemdziesiataki sprawiaja radoche ale czy sa tu smoki ?

Lataly gumy i kurczaki po stokach w dol i w gore i efekt to sobotni smok 96cm :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Na moim ulubionym jeziorku,w końcu sandacze ruszyły na jesienny żer. Wczoraj ładnie gryzły : ja 9szt, ojciec 3szt. Nie były za wielkie i brania bardzo delikatne ,ale nareszcie coś się zadziało. :mrgreen:

55cm

sandacz_55cm

62cm - kiepskie zdjęcie, próbowałem fotkę poprawić programem do obróbki,ale tylko troszkę porawiło jakość

sandacz_62cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.