Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix haczyk.pl 2015- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam jak mam sprawdzić ile już jestem użytkownikiem Chaczyk.pl bo chciałbym zgłosić 2 rybki !

Formalnie powinieneś poczekać jeszcze kilka dni żeby zgłaszać ryby. Od początku marca możesz zgłosić swoje okazy, bo minie miesiąc od daty rejestracji. Możesz wtedy zgłosić ryby złowione max. do 30 dni od daty zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mam sprawdzić ile już jestem użytkownikiem Chaczyk.pl bo chciałbym zgłosić 2 rybki !

Formalnie powinieneś poczekać jeszcze kilka dni żeby zgłaszać ryby. Od początku marca możesz zgłosić swoje okazy, bo minie miesiąc od daty rejestracji. Możesz wtedy zgłosić ryby złowione max. do 30 dni od daty zgłoszenia.

Wlaśnie jak w regulaminie widnieje mineło 30 dni i zgłosiłem kilka rybek w tym jazia któremu brakowało 2 albo 3 cm do rekordu polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Jak narazie na Nysie biorą takie ryby że masakra ! właśnie kilka zgłosiłem ! mam nadzieje że będzie trochę punktów !~ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za tego okonia :sad: ale sezon 2015 na opolskim w grze właśnie zgłosiłem kilka rybek w tym jazia któremu brakowało 2 lub 3 cm do rekordu Polski.Nigdy nie myślałem że na Nysie można tak połowić :mrgreen: jezu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jestem szczęśliwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie jak w regulaminie widnieje mineło 30 dni i zgłosiłem kilka rybek w tym jazia któremu brakowało 2 albo 3 cm do rekordu polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak narazie na Nysie biorą takie ryby że masakra ! właśnie kilka zgłosiłem ! mam nadzieje że będzie trochę punktów !~
Witam i przepraszam za tego okonia ale sezon 2015 na opolskim w grze właśnie zgłosiłem kilka rybek w tym jazia któremu brakowało 2 lub 3 cm do rekordu Polski.Nigdy nie myślałem że na Nysie można tak połowić jezu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jestem szczęśliwy

No tak, zgłoszenia trochę czekały na akceptację, w związku z naszymi wątpliwościami, które okazały się słuszne.

Zgłoszenia młodego kolegi Luzi są chwilowo widoczne jako zaakceptowane, ale oczywiście wkrótce będą usunięte. Pozostały na jakiś czas tylko dlatego, żeby można było wyrobić sobie zdanie na ten temat- i nie ukrywam- na przestrogę tym, którzy też chcieliby iść na łatwiznę i spaskudzić konkurs, który z założenia ma się toczyć na dżentelmeńskich zasadach.

Ryby zgłoszone przez tego młodego wędkarza pochodzą z tej strony

jaź

http://www.easpecimen.se/2013_04_01_archive.html

leszcze

http://www.easpecimen.se/2014_03_01_archive.html

I patrząc po zasobie pięknych ryb na blogu Emila Anderssonsa, to kolega Luzi byłby faworytem do czołowych miejsc w Grand Prix 2015 :wink:

Samemu prawowitemu łowcy, jesteśmy winni co najmniej publikację jednego zdjęcia z pięknym jaziem.

normal_id238028229.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj miałbyś. Patrząc na to co robi prawdziwy łowca to gonienie Luziego w punktacji mogłoby być syzyfowym wyzwaniem ;)

Niech to będzie przestroga dla każdego chcącego przykombinować. Bawimy się w koleżeńskiej atmosferze, ale nie oznacza to, że "na pałę" dodajemy punkty, bo zgłoszenia są wnikliwie analizowane.

Luzi, kolego, nie wstyd ci chociaż trochę? Nawet jeśli, co jest wielce nieprawdopodobne, wygrałbyś coś tym sposobem, byłbyś z tego dumny tak po męsku? Może warto chociaż przeprosić i obiecać nam i sobie, że w przyszłym roku zakasasz rękawy i spróbujesz swoich sił w uczciwej zabawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pewne... już przy okoniu widać było jak to wygląda więc czegóż można było się po nim spodziewać w dalszej części....

Zresztą na YT ma filmy z samymi "potworami" w roli głównej... :D:D:D:D

maryaChi, jak po męsku jak wygląda na to iż maksymalnie jest gimbusem z racji wieku a z zachowania to nawet nie napomknę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek72, kiedy zaczynamy tegoroczne zgłoszenia?

Ja generalnie kartę opłacam z końcem marca i to prawdopodobnie będzie mój pierwszy kontakt z wędkowaniem w tym roku. Na razie jakoś nie potrafię się przemóc. Z natury zmarzluch jestem :???: .

Z drugiej strony nie wiem czy w tym roku dam radę wygospodarować tyle czasu na rybki co w poprzednim roku. Ale w GP biorę udział rzecz jasna :mrgreen: .

Jeżeli tylko szczęście dopisze i coś się na haczyku uwiesi ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem teraz dwa razy na miętusach ale bez brania, więc się zniechęciłem ;) Czekam aż ciepło się zrobi.

Pff.. Cienias. Ja byłem z jakieś 15, jak nie 20 razy bez tknięcia, a potem w końcu doczekałem upragnionego brania :) Na wiosnę nie wiem jeszcze czy pojeżdżę, ale od października to już jak religia u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o rybach a nagrodach napiszę :) Czynię starania o kolejny kołowrotek do puli nagród :) Do końca rywalizacji na pewno wpadnie jeszcze z jeden młynek.

Super! Pula nie jest zamknięta i w ciągu roku z pewnością będzie się powiększać. A na dniach nowy konkurs. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak zgłoszę rybki(zdjęcia dodałem już na galerię forum) to rozumiem że kolega robal przeliczy ich długość tak? Na wodzie rybki bez miarki tylko przy czymś co postaram się obfotografować przy miarce. I mam pytanie jeszcze jedno ryba zgłoszona może być według regulaminu tylko od określonej długość (np płoć , okoń 30 cm karp 60) a może by tak za rybkę otwarcia punkty przyznać :roll: . Trafiły mi się niewielkie karpiki pod 40 cm i niestety nie łapią się :cry: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgłoszę rybki(zdjęcia dodałem już na galerię forum) to rozumiem że kolega robal przeliczy ich długość tak?

tak

a może by tak za rybkę otwarcia punkty przyznać :roll: . Trafiły mi się niewielkie karpiki pod 40 cm i niestety nie łapią się :cry:

nie ma takiej możliwości, minimalne progi poszczególnych gatunków są jednakowe dla wszystkich uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży niesmak po użytkowniku Luzi zostaje. Widać było że w gorącej wodzie kompany , ale wirtualne ryby łapać innych ludzi to przesada.

Może powinien być założony nowy temat. Proponuję tytuł " Złapane w sieci". Punktacja jak w Grand Prix :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja kim trzeba być, żeby łasić się na jakiś kołowrotek? Tyle wysiłku przez cały rok? Masakra.

Jak widać ten temat to nie miejsce dla Ciebie. Jeszcze nie tak dawno w Grand Prix nie było żadnych nagród a i tak chętnych do zabawy nie brakowało.

Może powinien być założony nowy temat. Proponuję tytuł " Złapane w sieci". Punktacja jak w Grand Prix :lol: .

Nie ma co się znęcać nad chłopakiem. Lepiej chwytajcie za kije i punktujcie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja kim trzeba być, żeby łasić się na jakiś kołowrotek? Tyle wysiłku przez cały rok? Masakra.

Jak widać ten temat to nie miejsce dla Ciebie. Jeszcze nie tak dawno w Grand Prix nie było żadnych nagród a i tak chętnych do zabawy nie brakowało.

Na myśli miałem Luziego :) Przecież to żałosne kopiować przez cały rok fotki z internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem Luziego :) Przecież to żałosne kopiować przez cały rok fotki z internetu :)

W takim razie źle zrozumiałem. Zapraszam do rywalizacji, tym bardziej że doszły nowe nagrody. Wkrótce powiem jakie.

Trwa również konkurs na największego okonia- do wygrania zestawy przynęt Orka ufundowane przez Narew Fishing, także kto lubi nutkę rywalizacji w wędkarstwie, ten ma pole do popisu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.