Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muszkarstwo - Wrocław i okolice.


mza

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, bacyk napisał:

Jacek, na barana wezmę, to w japonkach pokonasz wszystkich. Korek izolacją sie owinie, płótnem ściernym 250 nazwę sie zetrze i napisze: "urvis"  i już bedzie gittara.

A nie przypadkiem Orvis? Chyba że nie załapałem czegoś XD

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jak Jacolan wystartuje, to pierwszy stanę w kolejkę do rejestracji. W końcu byłaby okazja go pogrążyć:) Ale wieści się rozchodzą, że Ślęza go wykończyła. Ot, tak kończą krótkodystansowcy;)

Ja łowię na "urvisy":)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaceen napisał:

Będę uparty. Nie!!! :)))

Jak ja bym wyglądał z wędką z Caperlana z wytartym korkiem i gumowcami ze Stomilu? :)))

A w nocy, to co innego;)

Jak się sprzętem przejmujesz to co Ci pożyczyć Orvis Redington Vision z czym czy Ci będzie do twarzy??

startuj a w sprzęt Cię wyposażymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaceen napisał:

Będę uparty. Nie!!! :)))

Jak ja bym wyglądał z wędką z Caperlana z wytartym korkiem i gumowcami ze Stomilu? :)))

A w nocy, to co innego;)

idź i ja się pojawię:) chętnie zobaczę jak co po nie którym utrzesz nosa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdźcie na zawody okręgowe. Współorganizatorem tej imprezy jestem ja. To ma być zabawa, a nie wyścig szczurów. Każdy będzie miał szansę wygrać. Im nas będzie więcej tym tym lepiej, a może ktoś z nas zostanie Mistrzem Okręgu . Nagród nie gwarantuję, puchary tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ventus napisał:

Przyjdźcie na zawody okręgowe. Współorganizatorem tej imprezy jestem ja. To ma być zabawa, a nie wyścig szczurów. Każdy będzie miał szansę wygrać. Im nas będzie więcej tym tym lepiej, a może ktoś z nas zostanie Mistrzem Okręgu . Nagród nie gwarantuję, puchary tak :)

Niestety Krzysztof nie da rady, większość z nas ma w nosie Wrocław i wyemigrowało do innych okręgów.  Czyli nie możemy bradz udziału w zawodach okręgowych? 

Chyba że nas wciagniesz na listę? 😋

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rekord muchowania (a raczej żukowania bo do muszki pierwsze startowały ukleje) na Odrze (skromy ale własny) - 8 kleni w popołudnie :) .

Kiedyś mi się wydawało że ryby powinny lepiej brać późnym wieczorem ale po raz kolejny obserwuję że rzeka cichnie około 20-21szej (czyli lepiej biorą popołudniu niż późnym wieczorem). Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, oldBolo napisał:

wczoraj rekord muchowania (a raczej żukowania bo do muszki pierwsze startowały ukleje) na Odrze (skromy ale własny) - 8 kleni w popołudnie :) .

Kiedyś mi się wydawało że ryby powinny lepiej brać późnym wieczorem ale po raz kolejny obserwuję że rzeka cichnie około 20-21szej (czyli lepiej biorą popołudniu niż późnym wieczorem). Też tak macie?

Po 21 SUMY się aktywują a reszta się chowa hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów troszkę dalej od Wrocławia 😀 

Pozwolenie już jest 

large.IMG_20170729_171439.jpg.448660ba89108b538e8f4063a29bd401.jpg

Baza znaleziona cały tydzień poluje na pstrągi 😜

Zobaczymy co z tego wyjdzie 

Okolica super kilka miejsc już namierzyłem rano zaczynam łowić 

large.IMG_20170729_174101.jpg.c76c489bf5507c58741aad4e639c3aff.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Thursday, July 27, 2017 o 22:33, jaceen napisał:

Jak Jacolan wystaradzę, to pierwszy stanę w kolejkę do rejestracji. W koń cu byłaby okazja go pogrążyć:) Ale wieści się rozchodzą, że Ślęza go wykończyła. Ot, tak kończą krótkodystansowcy;)

Ja łowię na "urvisy":)

No niestety. Nie dam Ci tej satysfakcji. Jedyny sznur z jakim sobie w miarę radzę  to sznur w bucie:) Ślęza wykańcza mi konkurencję:) jak patrzę na listę startową:)

Pss......jaroslav super foto-relacje:)

Kogo dzisiaj  ryba przewróciła?

Zabawny widok:):):)Ale graty za pasiaki na suchara:)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień postanowień, wstanę o 4 i pójdę połowić i nic z tego 😜

W ciągu dnia próbuję sił przy ujściu Białki Tatrzańskiej do zalewu 

large.IMG_20170731_173004.jpg.f2e403154039eb7ef22561978ef6daf0.jpg

Rzeka bomba widoki extra, wyniki słabe kilka małych rybek jest 😋

large.IMG_20170731_193700.jpg.7676199db73ff0928877bc84c3b9f8d8.jpglarge.IMG_20170731_203435.jpg.7d5979d39ada1234414d5b2daf8b589e.jpg

Woda obrzydliwie czysta wręcz mineralna znacznie utrudnia łowienie. 

Mam nadzieję że przez kolejnych kilka dni znajdę sposób na te większe ryby😀

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Booryss napisał:

Wsraw zdjecie Tomacha stracil tam pudło 

Grześ, nie siej zamętu. To nie moje. Wszystkie pudełka z insektami mam w komplecie (chyba) :)

Jeśli się nikt nie zgłosi, muchi będą ewentualnie do rozdania na corocznym spotkaniu przy kuflu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bacyk napisał:

A Ty Borysu, zakładaj sombrero i szoruj nad tą Białkę, bo już w ogole strace wiare, że gdziekolwiek  tam jest muszkarski raj.

Niebawem zaczniemy eksplorować Chorwację, Słowenię czy sąsiednie Czechy gdzie mentalność, świadomość i postrzeganie wędkarstwa jako dobra wspólnego to zupełnie inny wymiar :)

BTW - może jeszcze w tym roku wybierzemy się na czeskie knedle, piwo i pstrągi ? :D

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy nablizej i najłatwiej (pozwolenie dzienne) na spidlerovym młynie ale tam w oponach od traktora sie łowi, a ja tego sposobu nie rozumiem. Zbieram teraz sily i czas na jesiennego lipienia z Sanu, bo na jesiennego lipienia Bobru nie ma co liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.