Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dragon Millenium - Pękanie Omotek.


Szczupak517

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś 4 miesiące temu kupiłem wędzisko "Dragon Millenium HD Pike 35g". Byłem z nim nad wodą około 10 razy. Już na drugiej przelotce na szczytówce lekko popękał lakier, na największej także, nie tak strasznie nic nie trzeszczy itp. Czy to normalne, że tak szybko? Wędka na gwarancji oddawać pod koniec aby wymienili?

Przepraszam za takie bezsensowne pytanie, jestem początkujący.

POŁAMANIA ŻYCZĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja mam DRAGON MILLENIUM FATSO JERK, męczę go ciężkimi jerkami od początku maja, dziś wyciągałem "tony zielska" i nawet nie skrzypnął.

Ogólnie mam parę Dragonów z innej serii i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Nigdy nie pękało nic. Jednego katuje od chyba 6 albo 7 lat i wiadomo ma ślady użytkowania ale nie ma popękanego lakieru na omotkach.

Wydaje mi się iż jak Ci nie przeszkadza to łów, a z drugiej strony produkt jest na gwarancji i nie powinno tak się dziać. Weź pod uwagę, że oddanie wędki będzie oznaczać co najmniej 2 tygodnie bez niej, a zastępczej nie dadzą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, serwis Dragona wykonuje obsługę w ciągu 1-3 dni od chwili dostarczenia rzeczy reklamowanej. To sklepy tak długo (2-3 tygodnie) trzymają rzecz oddaną do reklamacji, składają takie reklamacje do kilku rzeczy (klientów) i dopiero wtedy wysyłają - oszczędzają na kurierze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Moze nie mam tego kija ale, mialem Okume Inspira Jig 2,7 28g, wyslana do serwisu bo na kazdej przelotce lakier popekany, oprocz szczytowej. Serwis po prawie 1,5 miesiaca od wyslania stwierdza, cytuje "jest to normalne zjawisko, ze nawet w Avidach takie cos sie dzieje". Tak wiec prosze nie opowiadac ze serwis dziala w przeciagu 1-3dni i ze sklepy przedluzaja, bo mam protokul naprawy i wiem ile trzymali kij u siebie. Tak wiec serwis Dragona to jedno wielkie nieporozumienie, to ze wyrobili sobie jakas tam marke na rynku oki, ale serwis i podejscie maja o d..e roztrzas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolo8888, Masz racje co do serwisu Dragona, brat oddał kręcioł za prawie 400 zł który po kilku miesiącach nie nadawał się do użytku i czekał prawie 2 miesiące na naprawe :evil:

Co do wędek mam również okume tyle że black rock 2,18 m 5-25 i lakier odpadł całkowicie na tej pierwszej największej przelotce ale po całym sezonie katowania tego wędziska to i tak jestem zadowolony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok katowany czy nie, ale nie powinno tak byc, powinni wziac go w lape i naprawic. Co za problem dla takiego serwisu polozyc nowy lakier na omotkach, dla wprawnej reki to jest pol godziny roboty. Jest to zwykle lenistwo, zaniedbanie i zlewanie klijenta. Dla mnie nigdy wiecej dragona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem dla takiego serwisu polozyc nowy lakier na omotkach, dla wprawnej reki to jest pol godziny roboty. Jest to zwykle lenistwo, zaniedbanie i zlewanie klijenta. Dla mnie nigdy wiecej dragona.

Bolo8888, a czy ty drogi panie kiedykolwiek widziałeś w jaki sposób nakłada się lakier na omotki? Wygląda na to, że pojęcia nie masz.

Pół godziny wymiana lakieru na omotkach spinningu, ha ha. Dobre. Już widzę, jakie ty masz podejście do sprzęt, jak o niego dbasz. Gdybyś musiał sam wymienić taki lakier, to omotkę maźnąłbyś lakierem do paznokci, bo tanio za 5 zł, łatwiej i szybciej schnie. Podczas wymiany przynęty to pewnie wędzisko z kołowrotkiem rzucasz na ziemię, aby ręce mieć wolne. Widuje się takich ludzi nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romcio.fish, tak sie sklada ze nie raz wymienialem, zmienialem, poprawialem lakier i ani to trudne, ani czasochlonne. Nie znasz mnie to nie opowiadaj glupot, bo twoimi wypowiedziami tylko wprowadzasz zamet i mnie obrazasz. Lakieru nie stosuje do paznokci tylko lakier do tego przeznaczony. Jedna sprawa nalozyc lakier na wszystkie omotki co zajelo by kolo pol godziny inna sprawa schniecia tego lakieru na maszynie. Chcialbys widziec w jakim stanie jest moj sprzet i jak do wszelakiej masci sprzetu podchodze. Swoje wywody zostaw dla siebie. Poreszta napisales tego posta chyba tylko po to aby sobie stuknac nastepny na forum. Nic konkretnego do tematu nie wnosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wymiany przynęty to pewnie wędzisko z kołowrotkiem rzucasz na ziemię, aby ręce mieć wolne. Widuje się takich ludzi nad wodą.
Drop Shot Millenium + Manta drop shot

Team Dragon Silver Edition Feeder + Travertine 45

Bolonka Princess Mikado + Alumina 20 + Safina Pro

Bestmaster Shimano + Trio 40

Fanatic 5-25 g spinn + Zauber 2000

Nano Lite XT80C 5-18 g + Nano Lite XT60C FD

Widzę, że mamy tutaj prawdziwego onanistę sprzętowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.