Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

kochani moderatozy zapisalem sie tu poto aby dolaczyc do tej wspanialej spolecznosci wedkarskiej i jak to zwykle bywa poczatkojacy raczaj popelniaja bledy ale zazwyczaj dostaja szanse na poprawe i tp... ale widze ze zostalem potraktowany jak jakis intruz i odrazu zostal usuniety post jaki napisalem bez jakiej kolwiek podpowiedzi co jest nie tak wiec jak mi jest milo was poinformowac ze takiego obrotu sprawy sie nie spodziewalbym ale sie zdarzylo i niemam zamiaru uczestniczyc w czyms takim wiec wszystkiego dobrego wam zycze i zeby was przeczyscilo nie przerywajac snu papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie to jest forum wędkarskie a nie polityka. Nie ma się co unosić i wzajemnie sobie dopiekać. Jednak jak ktoś jest upierdliwy to należy go wywalić i tyle. Ale post kolegi jarosława był śmieszny - jednak zbyt ostry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za coś podobnego dostałem ostrzeżenie

Niby do czego to

Wystarczy przeczytać regulamin młotku i używać opcji szukaj a przede wszystkim mózgu...

jest podobne ?????

Może trzeba Tobie przypomnieć pkt 10 Regulaminu forum ??

proszę bardzo:

10) Forum jest miejscem wymiany poglądów i opinii. Krytyka wypowiedzi lub odmienna opinia na dany temat wymaga uzasadnienia i nie polega na obrażaniu innych użytkowników. Ponadto nie będę tolerował na forum treści naruszających obowiązujące normy i zasady społeczno - prawne oraz treści wulgarnych, propagujących przemoc, nienawiść na tle religijnym i rasowym. Również w przypadku, gdy sami stwierdzicie, że dana treść obraża Waszą lub inną osobę i czyjeś uczucia, proszę o zgłaszanie takich treści do moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ostrzeżenie było z Twojej strony zasadne.

To nie podlega jakiejkolwiek dyskusji.

Natomiast jeśli chodzi o ostatni post to była w nim zawarta nutka ironii, która jak widzę dotknęła Cię osobiście :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ostrzeżenie było z Twojej strony zasadne.
cieszę się że rozumiesz.
jeśli chodzi o ostatni post to była w nim zawarta nutka ironii
nie zauważyłem jej.
która jak widzę dotknęła Cię osobiście
tu się akurat mylisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię jako moderatora, miałeś podstawy by dać mi ostrzeżenie i to zrobiłeś.

Złamałem regulamin dostałem karę w nim przewidzianą i na tym powinniśmy zakończyć :smile:

Jeśli będę nadal tak postępował dostanę bana- jasne i przejrzyste.

także pozdrawiam "kolegę" artecha i obiecuję poprawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich , bywam na wielu forach , ale tylko tutaj zuważyłem faszystowskie metody , rozumiem że kogoś może denerwować to , że ktoś napisze coś w niewłaściwym miejscu , dostałem ostrzeżenie od kogoś o nicku "tomik" . Szanowny Panie nieomylny gratuluję znajomości przepisów ja jestem tylko wędkarzem nie prawnikiem, z całym szacunkiem mam w nosie takie forum na którym ktoś kogoś karze za to że źle zrobił wpis , chciałoby się powiedzieć komuna wróciła. Pozdrawiam wszystkich ostrzeżonych. a "tomika" jeśli chcesz to wpisz mi jeszcze kilka ostrzeżeń i będziesz miał idealne forum. Dla wszystkich piszących ostrzeżenia jako człowiek kulturalny postaram się być delikatny -bujajcie się - tak samo zachowujecie się nad wodą od razu z grubej rury kiedy ktoś się pomyli , nie chciałbym sięz wami spotkać nad wodą Panowie IDEAŁY . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać przypomnienie o regulaminie pomogło. Bo tego posta napisałeś w odpowiednim miejscu.

Niemniej rozumiem, że generalnie rezygnujesz i słuszna decyzja. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Przy okazji również pozdrawiam, wszystkich użytkowników, którzy mają lub mieli po jednym, czy wielu przypomnieniach o regulaminie i dobrze się mają oraz świetnie dają sobie radę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi ... to nie było przypomnienie tylko kara za pomyłkę , jestem w tym wieku że jeszcze pamiętam komunę co niektórzy nie, karanie za korzystanie z forum to nieporozumienie , oczywiście że kończę z tym forum, jak pisałem jestem wędkarzem a nie zawodowym mundurowym , na innych forach ludzie sobie pomagają tutaj się karze , dziwne , ale ktoś sobie stworzył to forum żeby porządzić ., zasady niestety jak w większości kół PZW w Polsce . Pozdrawiam i życzę nakładania jak nawiększej ilości kar dla niezdyscyplinowanych i krnąbrnych forumowiczów. Wszystkiego dobrego i nie do zobaczenia na rybach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
na innych forach ludzie sobie pomagają tutaj się karze

Pomyśl jakby wyglądało to forum, gdyby wszyscy się tak mylili - nie było by w ogóle jakiegokolwiek ładu i porządku.

ale ktoś sobie stworzył to forum żeby porządzić

Wcale nie dla tego - forum za pewno zostało stworzone w innym celu - pomoc innym. I trzeba pilnować, sprzątać i karać, żeby wszystko było w porządku.

Ale, żeby za 1 ostrzeżenie obrażać się... :roll: To żaden wstyd czy coś w tym stylu... Po prostu ostrzeżenie za błąd / nieprzestrzeganie regulaminu. Jeszcze rozumiał bym ten "żal" gdybyś dostał bana - ale to tylko 1, małe ostrzeżenie, które zniknie po miesiącu :wink:

pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moderatorzy nie pilnowali ostro porządku, to byłby tu bajzel taki sam jak na innych forach.

A, że jest jak jest - to mamy porządek, wiadomo gdzie czego trzeba szukać, i wszystko jest ładnie i przejrzyście.

Jak się komuś porządek nie podoba, to niech sobie poogląda te fora, gdzie panuje totalny chaos, ciekawe jak bardzo sfrustrowany się będzie czuć, szukając informacji o czymś w dziale spławik, czyli tam gdzie to powinno być, a znajduje w dziale o np. haczykach (no bo przecież do metody spławikowej używa się haczyka nie?) :roll:

Poza tym wszystko się zaczyna od przeczytania reguł panujących w danym środowisku.

To nie boli - przeczytać regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Każdy ma swoje racje , i każdy ma do tego pełne prawo , ja się nie obrażam , ja po prostu nie trawię takiego postępowania, jeżeli ktoś zwróci mi uwagę na pewno się dostosuję ale wymyślanie systemu kar na forach to nieporozumienie . i uwierz proszę bywam na forach na których jest kilkadziesiąt razy więcej forumowiczów i nie ma tam kar chodź ludzie się mylą , podpowiada się im jak szukać jak wpisywać ale nie nakłada kar.i wcale nie ma bajzlu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji również pozdrawiam, wszystkich użytkowników, którzy mają lub mieli po jednym, czy wielu przypomnieniach o regulaminie
Aaaa widzisz i tu pies pogrzebany - to są przypomnienia a nie ostrzeżenia! Musisz zmienić etykietkę na forum tomik bo ona ciągle mówi że to jednak ostrzeżenia :lol::lol::lol:

Tak swoją drogą darko, temat o którym piszesz był tu już tyle razy wałkowany że powinienes dostać kolejne ostrzeżenie, oopps sorry, przypomnienie - za dublowanie postów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostrzeżenia i rozstrzelanie , miłośnicy hitlera łączmy się ( dla niejażących to żart)

Bardzo niesmaczny, wręcz obrzydliwie płytki.

Zgadzam się w 100% , tak samo obrzydliwie płytkie jak ostrzeżenia . Uprzedzam forumowiczów , że wyrażam swoje zdanie na ten temat. Zasady forów na świecie są takie że mają pomagać nie karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Zasady forów na świecie są takie że mają pomagać nie karać.

Rzeczywiście takie to straszne, że pod nickiem i informacjami o danej osobie widać czerwoną kreskę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.