Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Modernizacja forum + porady dotyczące obsługi


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
12 minut temu, okonhel napisał:

Trochę niejasno napisałem - chodziło mi o fotkę profilową która ukazuje się z lewej strony postów ale już znalazłem.

Przepraszam za zamieszanie - jakoś nie odnajduje się jeszcze w nowej szacie graficznej.

Spoko. Przejrzyj cały ten temat- jest tu sporo wskazówek dotyczących obsługi. W razie problemów pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Camper121 napisał:

Mam pytanie co do Mapy Łowisk jak dodac swoje łowisko?

Łowiska można dodawać z poziomu administratora. Użytkownik może oznaczyć swoją pozycję na mapie. Ze względu na pilniejsze prace związane z modernizacją portalu, oznaczonych zostało na razie tylko kilka łowisk, ale z czasem pojawią się wszystkie najpopularniejsze łowiska.

Idea jest taka, że planując np. urlop mogę zobaczyć na mapie jakie łowiska są w najbliższej okolicy. Klikając w marker przeskakuję nie do suchego opisu- jak to się zdarza na innych stronach wędkarskich, ale do konkretnego tematu z dyskusją o tym łowisku. Dodatkowo można zobaczyć którzy użytkownicy mieszkają w okolicy i spróbować od nich uzyskać jakąś dodatkową informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

W ostatnich dniach na forum i portalu dokonane zostało sporo prac związanych z rozwiązaniem kilku mniejszych i większych problemów technicznych. Z rzeczy widocznych dla użytkowników- został rozwiązany problem z datowaniem postów oraz wdrożony został certyfikat SSL, dzięki czemu strony haczyk.pl wyświetlają się jako bezpieczne. 

Bardzo proszę o info w przypadku jakichś problemów z korzystaniem z forum lub portalu.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie w sprawie błędów, tylko o problemach chcę wspomnieć. Za każdym razem, gdy są prowadzone prace modernizacyjne na portalu, to coś ucieka, coś staje się niedostępne itp. Głównie chodzi o korzystanie z telefonu. Tym razem nie wyświetlają się zdjęcia. Część jest podlinkowana a część jest białą dziurą między tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaceen napisał:

Głównie chodzi o korzystanie z telefonu. Tym razem nie wyświetlają się zdjęcia. Część jest podlinkowana a część jest białą dziurą między tekstami.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem na telefonie? Dajcie proszę znać również jeśli wszystko u Was ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnąłem na kilka stron z dolnośląskimi tematami. Wygląda to, jak poniżej. 

P1420298.thumb.JPG.28a504e496f885bcae3feef386622d93.JPG

albo zdjęcia w ogóle nie widać.

P1420299.thumb.JPG.20ac0e03285c2893afde8d9a12f988fb.JPG

Być może archaiczna Nokia nie nadąża za nowościami. Ja jednak nie będę się ścigał z technologią;)

O zalogowaniu się na tele mogę w dalszym ciągu tylko pomarzyć;)

Windows Phone 8.1 Update 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaceen napisał:

Zaglądnąłem na kilka stron z dolnośląskimi tematami. Wygląda to, jak poniżej. 

P1420298.thumb.JPG.28a504e496f885bcae3feef386622d93.JPG

albo zdjęcia w ogóle nie widać.

P1420299.thumb.JPG.20ac0e03285c2893afde8d9a12f988fb.JPG

Być może archaiczna Nokia nie nadąża za nowościami. Ja jednak nie będę się ścigał z technologią;)

O zalogowaniu się na tele mogę w dalszym ciągu tylko pomarzyć;)

Windows Phone 8.1 Update 2

Miałem nokie lumie z win phone8.1  Niestety ten system nie jest już wspierany. Mało co na nim działa. Zmieniłem na nokie z androidem i dodałem poprzedni post z telefonu. Także można się zalogować i dodać fotkę ale niestety nie z win phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ras al Ghul napisał:

Miałem nokie lumie z win phone8.1  Niestety ten system nie jest już wspierany. Mało co na nim działa.

To mam potwierdzone, że to u mnie taka przypadłość. I stąd moje obawy, że każda aktualizacja powoduje utratę kolejnych funkcji na tym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.