Skocz do zawartości
tokarex pontony

Junior nad wodą :)


Booryss

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzień nad wodą dla najmłodszych, pogoda dopisała za bardzo a rybki wcale przez 2 godzinki walczył Franek i Kuba jeden mały Boleń na pinkę się uwiesił :)

Co najlepsze Franek po 30 minutach nie chciał iść do domu :)    

large.IMG_20160522_130633.jpglarge.IMG_20160522_123545.jpglarge.IMG_20160522_112609.jpg

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
5 godzin temu, Booryss napisał:

 

Dziś dzień nad wodą dla najmłodszych, pogoda dopisała za bardzo a rybki wcale przez 2 godzinki walczył Franek i Kuba jeden mały Boleń na pinkę się uwiesił :)

Co najlepsze Franek po 30 minutach nie chciał iść do domu :)   

 

To już obiecujący wynik. Pomyśl nad jakąś rybną wodą, żeby młodzi mieli możliwość połowić więcej rybek, to jest szansa że złapią bakcyla. Ja z moimi dzieciakami jadę w sobotę na zawody, choć córa zaczyna coś kręcić nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Booryss napisał:

Za tydzień w niedzielę też  zabieram młodego na zwody z koła na dzień dziecka i to jest dzień na rybach na który młodszy czeka cały rok :) i wstaje 2 godziny przed czasem :) 

Pamiętam, że sam za młodu tak czekałem na te zawody. :) Moje dzieciaki w ostatnich trzech latach zawsze były w dziesiątce, więc w tym roku też nie wypada spuszczać z tonu ;) 

PS. Ojcowie przeżywają nie mniej niż dzieciaki. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

W końcu znalazłem chwile czasu aby napisać to i owo. Zacznę od zawodów na Dzień Dziecka

Zawody na Dzień Dziecka to już taki rytuał i chyba jedyny dzień na rybach w roku na który Franek czeka cały rok :):)

W tym dniu jest w stanie wysiedzieć nad wodą ponad 8 godzin :) rewelacja.

Dobra zabawa zwłaszcza dla najmłodszych do 9 roku życia motywacja na przyszłość bo każdy zostaje Złotym Medalistą

large.IMG_20160605_154746.jpg

Dodatkowo gry zabawy rysowanie w tematyce wędkarskiej .

large.IMG_20160605_090954.jpglarge.IMG_20160605_114933.jpg

Super że chociaż w tym dniu cierpliwość i wyrozumiałość Franka jest na mega wysokim poziomielarge.IMG_20160605_132132.jpg

A i emocje niektórych rodziców sięgają zenitu ja zazwyczaj po takiej ilości szkrabów nad wodą dochodzę do siebie kilka dni, ale warto zaszczepiać pasję u najmłodszych :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.