Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kołowrotek do Mikado Golden Lion


Silver

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Za 100 zł nie kupisz nic lepszego niż coś z jaxona..

Chyba że byś trafił na jakąś wyprzedaż lub sporą promocję.

Pytanie czy chcesz coś z wolnym biegiem czy wystarczy precyzyjny tylni hamulec. 

Sprecyzuj czego oczekujesz za stówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Silver napisał:

Nie znam się 😜 Chciałbym propozycje i opis kołowrotków widziałem kilka mikado ale sam nie wiem 

 

Ja bym polecił jednak kręcioł z wolnym biegiem bo feedera zawsze można użyć jak typowej karpiówki z sygnalizatorem. 

Do takiej wędki coś w rozmiarze 4000-6000. 

Np. http://wedkarskikrakow.pl/jaxon-top-carp-frxl-500/

Lub http://wedkarskikrakow.pl/jaxon-magnet-carp-frxl-400/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Silver,od siebie mogę poradzić Ci kolowrotek Okuma Silvara Pro Baitfeeder rozmiar 45.Kręcioł cenionej firmy przez wędkarzy.Testowany przez znajomego wędkarza młodego pokolenia przy gruntówce,potwierdzam opis tej maszyny jako "mocny".;)Kołowrotki firmy jaxon sobie odpuść,mikado raczej też bym nie polecał.Popatrz jeszcze na Daiwe,kiedyś miałem w ręku młynek klasy ekonomicznej tej firmy i wydawał  się być ok,nie pamiętam co to za seria ale był bez wolnego biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, stocha napisał:

Kolego Silver,od siebie mogę poradzić Ci kolowrotek Okuma Silvara Pro Baitfeeder rozmiar 45.Kręcioł cenionej firmy przez wędkarzy.Testowany przez znajomego wędkarza młodego pokolenia przy gruntówce,potwierdzam opis tej maszyny jako "mocny".;)Kołowrotki firmy jaxon sobie odpuść,mikado raczej też bym nie polecał.Popatrz jeszcze na Daiwe,kiedyś miałem w ręku młynek klasy ekonomicznej tej firmy i wydawał  się być ok,nie pamiętam co to za seria ale był bez wolnego biegu.

Kolega Silver pisał o budżecie do 100zł, i w takich pieniądzach się po prostu nie kupi okumy czy daiwy..

Gdyby była mowa o np 200zł to też bym polecił coś z okumy, sam do pickera używam młynka okumy z serii travertine ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okuma Silvara Pro Baitfeeder w sklepie kosztuje 105zł,pytanie dotyczyło klasy ekonomicznej kołowrotka i taki sprzęt poleciłem;)Jak wiadomo w tej cenie nie będzie cudów ale to nie znaczy że nie kupimy czegoś fajnego z pośród wielu produktów na rynku.Poleciłem sprzęt któremu w tej cenie mało kto dorówna,chyba że przewyższy wielokrotnie ilością łożyskB) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, stocha napisał:

Okuma Silvara Pro Baitfeeder w sklepie kosztuje 105zł,pytanie dotyczyło klasy ekonomicznej kołowrotka i taki sprzęt poleciłem;)Jak wiadomo w tej cenie nie będzie cudów ale to nie znaczy że nie kupimy czegoś fajnego z pośród wielu produktów na rynku.Poleciłem sprzęt któremu w tej cenie mało kto dorówna,chyba że przewyższy wielokrotnie ilością łożyskB) 

A widzisz zwracam honor, nawet nie wiedziałem że są okumy z wolnym biegiem w takiej kasie :D 

Szczerze to nawet nie wiem czy sobie takiego nie sprawię niedługo do delikatnej karpiówki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.