Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisznia


cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Temacik o rzeczce wisznia na podkarpaciu. Łowi tam ktoś z Was. Pamiętam, gdy jako 6-letnie dziecko jeździłem tam na ryby ze starszymi na szczupaka. W 2006 roku powróciłem tam po 12 letniej przerwie :razz: . Było to początkiem grudnia. Łowiliśmy w miejscowości Nienowice. Przed zaporą. Padło kilka szczupaków, tak do 2 kg. Na żywca. Gościu z Jarosławia na spining wyjął klenia 1,8kg i ładnego okonia. W sumie w grudniu byłem tam 3 razy. Generalnie to przy zaporze nastawiają sie na karpia, a bardziej w górę na szczupaka. Widzę tutaj spore grono wędkarzy z moich okolic, co mnie bardzo cieszy, ale jakoś żaden jeszcze mnie nie zaprosił na ryby :evil::cry: . Może niebawem sie to zmieni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Na wiszni przy ujściu do sanu są dobre miejscówki na okonia,łowiłem tam miesiąc temu, zdarza się też bolen i oczywiscie szczupak .Co do sanu to tam nie łapałem...ale słyszałem od znajomego ze leszcze certy brzany świnki tam śmigają...ale to nie ta pora roku;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.