Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Szkoda P, że nie napisałeś, o terminie zarybiania, skoro sam nie mogłeś pojechać.

Myślę, że takie relację z zarybień załatwiły by sprawę, i rozwiały wszystkie kontrowersje.

Zapewniam, że ma kto pójść na zarybienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda P, że nie napisałeś, o terminie zarybiania, skoro sam nie mogłeś pojechać.

Bo dostalem zaproszenie a w nim nie bylo mowy o kims innym.

Sprobuj porozmawiac z pania Justyna moze tez dostaniesz takie zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Ostatnio bywałem parę razy na rybkach. Musze powiedziec że źle nie jest.

Na spining biorą okonki i to nawet ładne:) co prawda niedużo no z 5 sztuk na wypad (okolo 2 godz) ale zawsze coś. Ruszyły się także małe sandaczyki. Sporo małych niewymiarowych (w tym roku tylko 3 z wymiarem).

Na spławik ładne leszcze z łodzi (od 0,5 do 1.2 kg). Z brzegu jak zwykle krąpie,leszczyki i płotki ale mniejsze:) . Znajomym którzy byli ze mną na wieczornych wypadach trafiły się nawet 2 sznurki:)(mi niestety w tym sezonie jeszcze się nie trafił). Ogólnie myślałem że będzie gorzej bo tak się zapowiadało...

Połamania Tyczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy bylem od czwartku do niedzieli w koludzie i szalu nie ma plotki nawet ładne na kukurydze brały ale te Glapiaki i niby leszcze to porażka w nocy kaplica totalna nad ranem dopiero zaczęły brać. węgorza zero nawet porządnego brania nie było jedynie co to jazgarze pociągały w sobotę na małą ploteczkę uderzył sandaczyk tak około 1,5kg a tak po za tym to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Chciałbym poruszyć temat o rzekomym braku ryb w jeziorze pakoskim.Pewnego razu gdy przeglądałem strony internetowe znalazłem ciekawe zdjęcia na portalu naszej-klasy na pewno wszyscy znają tą o to stronę.Zdjęcie mnie bardzo zdziwiło..Nie będę pisał kto złowił tyle ryb ale bardzo ciekawi mnie to czy ta osoba też pisze że w jeziorze pakoskim jest bardzo mało ryb...Zdjęcie było z podpisem :100 okońi i 9 Sandaczyków lub Cięzko opisać po prostu 120 ryb:)około 7 kg.Jeżeli wie ktoś o kogo chodzi to proszę zostawić to do siebie.Jeżeli ta osoba jest na forum to proszę sie przedstawić .To co zobaczyłem jest śmieszne! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybol nazywasz to "strażą"? na moich oczach gadali z starym dziadkiem wogole nie pytali się go o kartę zero tematu tylko się grzecznie spytali czy biorą.Jak zauważyli mnie to zrobili wielkie Haloooo .Na całe jezioro pakoskie .Ludzie zdążyli już spakować się i po uciekać...Najgorsze są dziadki !! Nieraz wyzywają zwijaj kur** zestaw ćwoku . :mad: Czasami nerwy trzymają i chciało by się takiemu dać w twarz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie widziałem,być może tak jest...Jeśli o mnie chodzi to zawsze się pytają o karte...no i 3 razy policja przyjeżdzała nad jezioro zapewne za każdym razem jak ktoś nie miał karty i dowodu czy cuś...jeszcze na przepompowni koło Polo marketu też kogoś chapneli,także widać łapią,a zapewne jak to jest już czy w Policji czy w takiej straży mają znajomych to ich nie spisują...taki kraj niestety,akurat tego nie zmienimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy od dwóch lat udało mi się namówić z dziadka na połowy z łodzi, Spinningowałem z łódki przez niespełna 3 godziny na wysokości pewnego kościoła ;) Złowiłem 25 okoni i masa ich mi spadła, brały niezwykle delikatnie, Trochę połowiłem ale większość to same maluchy 16-20cm, największy się trafił 25cm :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do okoni jest tego pełno, i jeszcze sporo wymiarówek. Potwierdzeniem tego były dzisiejsze towarzyskie zawody każdy z zawodników cosik połapał, a co niektórzy kończyli zawody z kompletem. Co do innych gatunków to nie będe się wypowiadał, bo na co dzień już nie łapię na pakoskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie stać mnie na aparat a telefonu nie miałem z sobą.Mogę Ci powiedzieć że zaatakowały te rybki na 6 cm kopyto uzbrojone w 6g główkę z grzbietem koloru niebieskiego z resztę srebrne .To chyba tegoroczny killer w Jeziorze Pakoskim .Najlepiej biorą z opadu lub przy samym dnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ostatnio byłem porzucać na pakoskim.Miejsce bardzo fajne mimo dużych mrozów nie zamarzło to dlatego że cały czas mały strumyczek wody tam leci.Rzucaliśmy dość dużymi gumami na główkach 23g.Łowiliśmy przez 3 godziny złowiliśmy mizernego szczupaczka i 4 sandały razem ważyły 3.5 kg nie ważyliśmy szczupaka.Myślę że wypadzik zaliczamy do udanych na następną sobotę też szykujemy się.A u was na pakoskim co słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.