Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
a inter fisch na przestawie wyciąga mnustwo węgorzy na które jest właśnie okres ochronny ale im wolno gzie jest rambo-on umie tylko wędkarzy karać za byle co ale kusoli z północnego i kusoli z inter fischu jakoś nigdy nie widzi!!!!! SZKODA SŁÓW!!!!!!!!!

Witam,

mam nadzieję, że Pana wypowiedź to wynik roztargnienia a nie niedostatecznej wiedzy...? Okres ochronny na węgorza obowiązuje bowiem od 15.VI. do 15. VII. (Dz. Ustaw Nr 104 Poz.654; Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 11.VI.2010r.)

Pozdrawiam,

Justyna Szymańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowna pani Justyno czy morze pani wytłumaczyć dlaczego podnieśliście ceny zezwoleń? czym to bylo spowodowane podwyższką watu czy jak? nie rozumiem wody pod waszym władaniem sa drogie pytam czemu ?w sklepie gdzie pytałem o cenę nie potrafiono mi na to pytanie odp . ps mam tylko nadzieje ze nie sugerujecie się stanem zarybienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pani Justyno,

w ciągu ostatnich 10 dni na Starej Noteci rybacy 3 razy łowili na prąd. Chciałbym się zapytać czy uważa Pani, że taka działalność to właśnie prowadzenie racjonalnej gospodarki rybackiej bo przecież napisała Pani wcześniej w tym temacie, że spółka Interfish od kilkunastu lat prowadzi właśnie taką gospodarkę?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Justyno,

w ciągu ostatnich 10 dni na Starej Noteci rybacy 3 razy łowili na prąd. Chciałbym się zapytać czy uważa Pani, że taka działalność to właśnie prowadzenie racjonalnej gospodarki rybackiej bo przecież napisała Pani wcześniej w tym temacie, że spółka Interfish od kilkunastu lat prowadzi właśnie taką gospodarkę?.

Witam, chciałabym Pana uspokoić. Odłów za pomocą agregatu prądotwórczego jest zgodny z Ustawą o Rybactwie Śródlądowym. Odłowy, o których Pan pisze prowadzi jeden rybak, a ilość odłowionej ryby nie zagraża liczebności populacji bytującej w tym akwenie. Odłowy tą metodą prowadzi się w tym miejscu kilkanaście razy w roku, w celu utrzymania optymalnego rybostanu.

Pozdrawiam,

Justyna Szymańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoim niemądrym gadaniem uspokoiła już Pani kilku użytkowników, ale mnie Pani nie uspokoi ponieważ widziałem jak takie łowienie ryb przy pomocy agregatu wygląda. Tą odpowiedzią przebiła Pani wszystkie poprzednie, śmiać mi się chce jak to czytam, "utrzymania optymalnego rybostanu"- Pani mówi. Chyba Pani ze mnie i z innych użytkowników tego forum kpi. Jak rybacy na Starej Noteci biją prądem to potem nawet uklei nie można złapać, nie wspominając o szlachetniejszych rybach. Ostatnio rybacy zabierali szczupaczki po 20cm i to jest racjonalna gospodarka rybacka? A tak przy okazji co potem z takimi 20cm szczupaczkami się dzieje? Ciekawe skąd potem ma się brać ryba, chyba z kosmosu bo na pewno nie z tej wody. Wasza "racjonalna gospodarka rybacka" doprowadziła do zagłady ryb na wodach przez was użytkowanych. Rzeka która była kiedyś piękną i bardzo rybną rzeką teraz jest zarośniętym ściekiem bez ryb. I na koniec pytanie- Ile łowiło się na jeziorach pakoskich sandaczy i węgorzy tak samo jak i innych ryb 15 lat temu a ile łowi się obecnie??? I niech Pani nie miesza w to kormoranów. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Rzeka która była kiedyś piękną i bardzo rybną rzeką teraz jest zarośniętym ściekiem bez ryb.]

Witam,

tylko Pana młody wiek tłumaczy brak konsekwencji w Pańskiej wypowiedzi i nieuzasadnione złośliwości pod moim adresem.

Skoro "bez ryb" to skąd 20 cm szczupaczki, które Pan widział? Skoro 20 cm to znaczy, że młode; skoro młode to muszą być i tarlaki... itd. A więc populacja jest zachowana. Tak czy nie?

15 lat temu odławialiśmy dokładnie tyle samo ryb co w tej chwili. Wysokość odłowów nie jest tajemnicą, ale forum nie jest miejscem na takie informacje. Zapraszam do firmy. Telefon kontaktowy podawałam wcześniej.

Uwagi dotyczące jakości wody w rzece proszę kierować do jej zarządcy, tj. RZGW w Poznaniu.

Pozdrawiam,

Justyna Szymańska

Do 1.09 będę nieobecna na forum. Z pilnymi pytaniami proszę zwracać się telefonicznie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soltysowi pani odpowiedziała na pytania na moje zadawane wcześniej nie uważam ze to chamstwo a soltys ma racje. uważam ze siedzi pani z d... w domu i słucha porad jakiegoś zioma z inter fisch to tyle bo co tu więcej dodać. a i jeżeli sprzedajecie karty to morze warto by było jakom kontrole zrobić co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta paniusia na tym forum już nas zmęczyła.

Żegnamy panią z tymi bzdetami....

Dajcie sobie spokój już z Interem bo już cała Polska kpi z tej gospodarki rybackiej.

Ten topik to jakaś atrakcja turystyczna, wędkarska, osobista?? O co tu chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.