Skocz do zawartości
tokarex pontony

Urlop nad wodą


mobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanko,czy znacie jakieś ciekawe miejsca gdzie można spędzić urlop oczywiście z wędkowaniem :wink: Interesuje mnie takie miejsce abym spokojnie sobie powędkował a rodzinka nie umarła z nudów :mrgreen: ( wędkarstwo nie bardzo ich interesuje) Najlepiej jakieś domki campingowe lub agroturystyka (dla 4 osóB),w miarę dobre warunki no i oczywiście nie za drogo :lol: (W necie jest pełno tego ale wiadomo że te oferty nie zawsze są takie w rzeczywistości jak je opisują :sad:) Może ktoś podzieli się ze mną swoimi opiniami i doświadczeniem związanym z pobytem na takim wypoczynku. Lepiej jechać w miejsca sprawdzone niż w ciemno. Pozdrawiam i czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj!

Jeżeli interesuje cię rejon Beskidów. To mogę polecić "Wodną Dolinę" w Pruchnej.

Tu pisałem na ten temat

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=1334

Spokojna okolica, przyjemne łowienie, dla rodziny konie, rowerki wodne, fajna okolica do spacerów. Dobry punkt wypadowy (blisko Wisła, Ustroń, Cieszyn, Brenna itd.) Bardzo dobry dojazd (autostradą do Katowic a potem na Wislę) cały czas lecisz dwupasem. Z czystym sumieniem mogę polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny dylemat i wybrałem wyjazd.... nad morze. Serdecznie polecam masz możliwośc wędkowania z plaży, w porcie, w ujściach rzek no i wypłynąć na morze na dorsza!! Ja byłem w październiku zeszłego roku i szczegułowe relacje on-line ;) możesz znaleźć na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ultra spokojnie - ulice wręcz sprawiały wrażenie wymarłych - nieliczni turyści z niemiec i kilku staruszków - nadmieniłem że byłem w październiku i to chyba była najlepsza pora jaką mogłem wybrać w zeszłym roku na urlop :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sajo.telprojekt.pl/index.php?show=low9

tu jest bardzo fajnie, korzystałam nie raz - po prostu świetnie! :)

Dodam tylko, że płocie, leszcze, karasie, bękarty w nieograniczonych ilościach można zabierać za darmo :)

Własciciele przemili, można fajnie sobie pogadać. Do Lublina blisko i można spokojnie prawie nad same stawy (200m.) dojechać autobusem miejskim

bardzo polecam, i często kiedy tylko mogę bywam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się
No nie ma się co wydawać. mobi, planuje urlop więc może to być dla niego taka podpowiedź żeby pojechac w lepszej porze - a pora w której nie wpakujesz się na "tłumek" jest dla mnie zawsze lepsza. Ostatnia jesień była jak wiadomo bardzo ciepła i jest duża szansa że w tym roku będzie podobnie - tak więc to taka sugestja z mojej strony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadmieniłem że byłem w październiku

mi zaś wydaje się że mobiemu chodzi o takie miesiące jak czerwiec, lipiec, sierpień,

ale czekam aż on się na ten temat wypowie :grin:

Dzięki za informacje ale faktycznie interesuje mnie pobyt raczej letni w spokojnej okolicy gdzie można powędkować i dla rodzinki coś się znajdzie!! Mam na myśli jakieś zwiedzanie, podróże rowerkiem po okolicy,miła atmosferai dobre warunki. łowisko nie musi być duże,raczej preferuję wody stojące. Pobyt na wsi mile widziany!! Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ale faktycznie interesuje mnie pobyt raczej letni w spokojnej okolicy gdzie można powędkować i dla rodzinki coś się znajdzie!! Mam na myśli jakieś zwiedzanie, podróże rowerkiem po okolicy,miła atmosferai dobre warunki. łowisko nie musi być duże,raczej preferuję wody stojące. Pobyt na wsi mile widziany!! Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.

To moja propozycja spełnia wszystkie twoje warunki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrek ale mnie kusisz oj kusisz jakbym miał wybierać to trzecia oferta ,choć mało piszą o wędkarstwie.
:lol::lol::lol: Wybrałeś fajnie bo znam tych ludzi.

Miejscowość Dolistowo znam jak własną kieszeń i Biebrzę w tym regionie.

Jak będziesz miał szczegółowe pytania co do Biebrzy to poproszę przewodnika wędkarskiego z w/w Dolistowa o odpowiedzi na twoje pytania.

Jutro jadę nad Biebrzę do tych państwa. Zdam relację foto z nad Biebrzy. Wędkować nie będę bo rzeka wylała bardzo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobi, fajne rejony są też na pojezierzu leszczyńskim: boszkowo, wieleń, brenno, typowe miejscowości letniskowe, w brennie kiedyś spędzałem co roku wakacje, cisza, spokoj, łodź można wypożyczyć jakbyś chciał, dużo lasow wokoło, fajne trasy rowerowe

http://www.eholiday.pl/noclegi-5467.html

tu powinieneś znaleźć ciekawe info na temat tych rejonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak będziesz miał szczegółowe pytania co do Biebrzy to poproszę przewodnika wędkarskiego z w/w Dolistowa o odpowiedzi na twoje pytania.
Co do Biebrzy to raczej nie ale zapytaj go o dniówke ile sobie liczy.Może plany się w konicu spełnią ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj go o dniówke ile sobie liczy
W Dolistowie nad Biebrzą jestem zawsze we wtorki. Jak tylko go dorwę to dam znać.

Dodam tylko, że nie będzie to żaden licencjonowany przewodnik tylko miejscowy wędkarz który wychował się nad Biebrzą i zna ją jak chyba nikt. Jedyny jego minus to to że lubi sobie golnąć i czasami nawali. Ale zobaczymy.

Co do Biebrzy to raczej nie
Jak rozumiem to wiedzę o rzece masz i wiesz że amura i karpia w rozmiarze max tam nie ma :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Odświeżę trochę temat :twisted: .

Mogę ci polecić malutką wieś Gorło w okolicach Ełku. Jest tam domek z dużą ilością miejsc. Wyjątkowo sympatyczni właściciele. Jest trampolina, Grill, Sauna i wiele innych atrakcji, Rodzinka na pewno nie będzie się nudzić ;). A pomost jest dosłownie 40m. od domku. Jezioro nazywa się Ułówki i jak na te czasy jest tam jeszcze sporo ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.