Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kij na sandacza


Mody

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas, że chce kupić trochę cięższy kijek na sandacze. Co myślicie o team dragonie silver edition 2,7m 14-35gr ?

Kolega ma krótszego do łąpania z łódki (o ile dobrze pamiętam jakoś 2,1) i sobie chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Team Dragon 2.55 cw 10-42g sprawdzi sie do rzecznego łowienia sandaczy , TD 2,75 14-35g tż bedzie odpowiedni Ja używam TD 2.30 cw 14-35g jak dla mnie idealny do cieższego łowienia sandaczy , Daiwa Infinity mi nie podchodzi pod sandalki sa to zaje.. kije szczupakowe. Może jakiegos tanszego St.Croix ? Np Seria Triumph tez fajne kijki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy kto w jaki sposób planuje łowić te sandacze...

Trochę inaczej będzie sprawa wyglądała jak ktoś poluje na nie w nocy a inaczej jak w dzień... ważne też myślę jest określenie trochę swojego łowiska... głębokość, nurt itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś poluje na nie w nocy a inaczej jak w dzień...

Wyjaśnij o co Ci chodzi bo nie rozumiem.

ważne też myślę jest określenie trochę swojego łowiska... głębokość, nurt

Do czego jest Ci to potrzebne skoro wiem jakiego kijka szukać?

Nie pytałem jakiego kija kupić, tylko chciałem poznać wasze opinie na temat td silver edition... A dokładniej modelu 2,7m 14-35gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablotor napisał/a:

jak ktoś poluje na nie w nocy a inaczej jak w dzień...

Wyjaśnij o co Ci chodzi bo nie rozumiem.

pablotor napisał/a:

ważne też myślę jest określenie trochę swojego łowiska... głębokość, nurt

Do czego jest Ci to potrzebne skoro wiem jakiego kijka szukać?

Nie pytałem jakiego kija kupić, tylko chciałem poznać wasze opinie na temat td silver edition... A dokładniej modelu 2,7m 14-35gr.

Nie spinaj sie kolego...post Pablotora dotyczył raczej kolegi @zwiraz a nie Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiegos tanszego St.Croix ? Np Seria Triumph tez fajne kijki .

Triumpha już mam do 1 uncji, troszkę za mało - jak pojechałem na Oderkę gdzie trzeba było rzucać główkami po 20-ścia kilka gram ;) Więc Panowie jeszcze raz ponawiam pytanie - co polecacie pod sandałka na ciężkie, wielkorzeczne łowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tej chwili mam kijek ze stajni St. Croix do 1 uncji (28 gr) dlatego myślę o czymś w przedziale do 40-stu gram tym bardziej, że czasem trzeba użyć główek w przedziale 20-30gr. :) pagori - rozumiem, że korzystałeś serii infinity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem praktycznie pewien, że uncjowy St. Croix obsłuży bez problemu taki zakres. Opis jest mocno zaniżony, mam taniego St. Croix'a do 3/4 oz i bez najmniejszego problemu główki 25gr. + guma 4 cale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Musze kupić kijaszek do lekkiego łowienia sandałków.Przynętami będą głównie gumy 7-15 gram. Mam około 500 złociszczy przeznaczone do tą wędeczkę i tu zaczyna mi się problem z wyborem. Nie wiem co :?::!: Na dodatek zakup będzie przez internet ponieważ nie moge w swojej miejscowości pomacać poważnych wędek.

Proszę o pomoc, podajcie jakieś ciekawe propozycje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimijons, Guide Select? Leci na pyszczek, ale fajny patyk, w ten sezon będe go dopiero testował tak więc nie wiem czy nawet Ci go proponować. Zerknij też na Kongera world champion Zander, nie wiem czy będziesz preferował połów sandacza z łódki, ale i dla takich jest wersja 230cm. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.