Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szczytówka c.w. 4oz do feedera Shimano Catana 3,60m


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów,

Przejrzałem całe forum w poszukiwaniu tej informacji, ale nie znalazłem. Mianowicie poszukuję do kupienia szczytówki o c.w. 4oz (ok.120g) marki Shimano do feedera Shimano Catana 3,60m. Pytałem w kilku sklepach (Kraków) i nie są w stanie dostarczyć takiej szczytówki, a także przejrzałem niektóre sklepy internetowe, ale nic nie znalazłem.

Czy ktoś z forumowiczów jest zorientowany lub zna taki sklep (najlepiej internetowy) gdzie można dokupić ten element?

Proszę o ewentualne linki.

Pozdrawiam.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zadzwoń do tego sklepu http://www.wedka.pl/webs/rapa/ pytałem w zeszłym sezonie czy w razie jak bym stracił szczytówkę to mi facet załatwi - powiedział że jesli wędka nie jest starsza niż 3 lata to bez problemu. Mam feeder Shimano Hyperloop 3.6 a pytałem właśnie po tym jak po jednym z rzutów nie dość dobrze wciśnieśta szczytówka (4 oz) oddaliła się wraz z zestawem. Wtedy miałem szczęście i ją odzyskałem (nie trafił się zaczep) ale właśnie dlatego wtedy pytałem czy mógł by mi taką załatwić - a z tego co wiem to są identyczne szczytówki, więc nie powinno być problemu. W razie czego powiedz że pytałeś w zeszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, Dziekuje za ta informacje. Strona ktora podales otwiera sie tylko na ogolnych informacjach, ale napisalem do tego sklepu maila i na razie czekam na odpowiedz. Dam znac co udalo sie zalatwic. (Przepraszam za brak polskich znakow, ale korzystam na szybko z komputera zagranica).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - ale jak by długo nie odpisywał to zadzwoń. To jest sklep od którego w Warszawie mieszkałem dosłownie rzut beretem. Ale jak kiedyś maila do nich napisałem to do tej pory nie odpisali ;) za to telefonicznie zawsze się załatwiało sprawy OK. Dlatego jak byś się nie mógł doczkać na email to właśnie zadzaoń do nich, jeśli Piotra nie będzie w sklepie (zazwyczaj jest po południu-pod wieczór bliżej zamknięcia) to napewno pracownik od ręki zadzwoni do gdzie trzeba w w ciągu kilkunastu minut - max pół dnia - będziesz mial odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.

Niestety, ceny oryginalnych szczytówek shimano są tak wysokie (80-100zł za sztukę), że zdecydowałem sie na zakup dodatkowego (mocniejszego) feedera - shimano catana AX H (3 szczytówki - 2, 3, 4oz). Teraz mam komplet i jestem zadowolony. Dzieki Tomaszek za radę i dobre chęci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.